Electro World chytrá domácnost

S námi se dozvíte víc

Jak vybrat odšťavňovač Jak vybrat odšťavňovač

Představte si, že si ráno místo instantního kafe nebo džusu z krabice sami vymačkáte šťávu z pár čerstvých jablíček a pomerančů. Možná i s trochou mrkvičky, tak jak to máte rádi. Okamžiky, pro které stojí za to vstávat, viďte. Stačí jen mít odšťavňovač. Poradíme vám, který vybrat.

Jak vybrat zvlhčovač vzduchu Jak vybrat zvlhčovač vzduchu

Suchý vzduch je příčinou celé řady zdravotních komplikací. Zvlhčovač vzduchu dokáže těmto onemocněním předcházet a zvýšit tak kvalitu života. Nejste si jistí, jaké jsou základní typy zvlhčovačů a podle kterých parametrů vybírat? Nebojte se, poradíme vám, jaký zvlhčovač vzduchu zvolit právě pro vaši domácnost.

Jak vybrat epilátor Jak vybrat epilátor

Zajímá vás, jak vybrat epilátor a získat hladkou a jemnou pokožku? Poradíme vám, jaké jsou základní druhy epilátorů a které parametry či funkce jsou důležité. Kromě toho vás také vybavíme tipy na nejlepší epilátory (nejen) na letošní léto.

Jak vybrat mobilní klimatizaci Jak vybrat mobilní klimatizaci

Až vám bude v létě doma smrtelné vedro i ve spodním prádle a s okny dokořán, jen pití chlazených nápojů vás nezachrání. V boji proti horku se spolehněte raději na techniku, ochlazovač vzduchu nebo mobilní klimatizaci. My vám poradíme, jaký je mezi nimi rozdíl a který typ koupit.

ZOBRAZIT VŠECHNY ČLÁNKY

Smart kuchyně Chytrá kuchyně

Ovládejte troubu, varnou desku nebo myčku nádobí na dálku - přes mobil si můžete nastavit teplotu trouby, zvolit vhodný program nebo zjistit zbývající délku mycího cyklu. I ranní kávu si můžete uvařit přímo z postele, osobně si už pak jen hotovou vezmete z kávovaru. A pokud máte obavu, že jste zapomněli něco vypnout, můžete to udělat i z práce nebo výletu na dálku přes mobilní aplikaci.

Smart vchod Chytrý vchod

Podívejte se přes mobil kdo Vám právě stojí u dveří, přivítejte ho přes interkom a dovnitř ho pusťte na dálku bez klíče. Okolí domu můžete mít také pod dohledem kamery a pokud senzor zachytí nežádoucí pohyb například na zahradě, bude Vás infrormovat a okamžite spustí alarm.

Smart obývák Chytrý obývák

Ovládejte televizor, projektor nebo audio systém přes telefon. Váš oblíbený film nebo hudbu si tak můžete pustit odkudkoliv, upravovat nastavení, hlasitost a nebo osvětlení v místnosti bez toho, abyste museli vstát z gauče. A vy můžete v klidu odpočívat u náladového osvětlení, které si jednoduše nastavíte přes telefon.

Smart koupelna Chytrá koupelna

Smat zubní kartáček, váha nebo tlakoměr vyhodnotí Vaše údaje, sledují statistiky a pokud bude potřeba, tak Vám i poradí. A pokud zapomenete vypnout světlo a nebo některý spotřebič, vypnete je na dálku přes mobil. Naopak pračku nebo sušičku dokážete zapnout i z práce nebo z výletu a doma Vás bude čekat vyprané a suché prádlo.