Electro World chytrá domácnost

 

Smart kuchyně Chytrá kuchyně

Ovládejte troubu, varnou desku nebo myčku nádobí na dálku - přes mobil si můžete nastavit teplotu trouby, zvolit vhodný program nebo zjistit zbývající délku mycího cyklu. I ranní kávu si můžete uvařit přímo z postele, osobně si už pak jen hotovou vezmete z kávovaru. A pokud máte obavu, že jste zapomněli něco vypnout, můžete to udělat i z práce nebo výletu na dálku přes mobilní aplikaci.

Smart vchod Chytrý vchod

Podívejte se přes mobil kdo Vám právě stojí u dveří, přivítejte ho přes interkom a dovnitř ho pusťte na dálku bez klíče. Okolí domu můžete mít také pod dohledem kamery a pokud senzor zachytí nežádoucí pohyb například na zahradě, bude Vás infrormovat a okamžite spustí alarm.

Smart obývák Chytrý obývák

Ovládejte televizor, projektor nebo audio systém přes telefon. Váš oblíbený film nebo hudbu si tak můžete pustit odkudkoliv, upravovat nastavení, hlasitost a nebo osvětlení v místnosti bez toho, abyste museli vstát z gauče. A vy můžete v klidu odpočívat u náladového osvětlení, které si jednoduše nastavíte přes telefon.

Smart koupelna Chytrá koupelna

Smat zubní kartáček, váha nebo tlakoměr vyhodnotí Vaše údaje, sledují statistiky a pokud bude potřeba, tak Vám i poradí. A pokud zapomenete vypnout světlo a nebo některý spotřebič, vypnete je na dálku přes mobil. Naopak pračku nebo sušičku dokážete zapnout i z práce nebo z výletu a doma Vás bude čekat vyprané a suché prádlo.