Electro World chytrá domácnost

S námi se dozvíte víc

10 aplikací pro chytré hodinky, které vás nadchnou 10 aplikací pro chytré hodinky, které vás nadchnou

Přečetli jste si, co umí chytré hodinky a zajímá vás, které aplikace patří mezi ty nejlepší? Řada z nich vám ušetří práci, nahradí chytrý telefon nebo se stane užitečnou pomůckou při sportu.

Chytrá zásuvka & 8 super tipů, jak ji využít Chytrá zásuvka & 8 super tipů, jak ji využít

Jestli je ještě nemáte, rozhodně si domů pořiďte chytré zásuvky. Nebo jednu jen tak na hraní. Kromě toho, že jsou užitečné, je s nimi i sranda. Objevte 8 kreativních nápadů, kde právě chytré zásuvky hrají hlavní roli.

Smart tlakoměr: Proč je lepší než ten klasický Smart tlakoměr: Proč je lepší než ten klasický

Kvůli měření tlaku do ordinace nemusíte. Zvládnete to z domova s chytrým tlakoměrem, který vám pomůže předcházet infarktu a dalším srdečním chorobám. Přesné výsledky za vás bude zaznamenávat aplikace v telefonu.

Jak rychle usnout? 5 smart tipů pro spokojené usínání Jak rychle usnout? 5 smart tipů pro spokojené usínání

Usínací tlačítko ještě nikdo nevymyslel. Rychleji usnout vám však pomůže několik jednoduchých pravidel a chytrá elektronika. Přečtěte si, jaká usínací „kouzla“ umí smart žárovky a termostaty.

ZOBRAZIT VŠECHNY ČLÁNKY

Smart kuchyně Chytrá kuchyně

Ovládejte troubu, varnou desku nebo myčku nádobí na dálku - přes mobil si můžete nastavit teplotu trouby, zvolit vhodný program nebo zjistit zbývající délku mycího cyklu. I ranní kávu si můžete uvařit přímo z postele, osobně si už pak jen hotovou vezmete z kávovaru. A pokud máte obavu, že jste zapomněli něco vypnout, můžete to udělat i z práce nebo výletu na dálku přes mobilní aplikaci.

Smart vchod Chytrý vchod

Podívejte se přes mobil kdo Vám právě stojí u dveří, přivítejte ho přes interkom a dovnitř ho pusťte na dálku bez klíče. Okolí domu můžete mít také pod dohledem kamery a pokud senzor zachytí nežádoucí pohyb například na zahradě, bude Vás infrormovat a okamžite spustí alarm.

Smart obývák Chytrý obývák

Ovládejte televizor, projektor nebo audio systém přes telefon. Váš oblíbený film nebo hudbu si tak můžete pustit odkudkoliv, upravovat nastavení, hlasitost a nebo osvětlení v místnosti bez toho, abyste museli vstát z gauče. A vy můžete v klidu odpočívat u náladového osvětlení, které si jednoduše nastavíte přes telefon.

Smart koupelna Chytrá koupelna

Smat zubní kartáček, váha nebo tlakoměr vyhodnotí Vaše údaje, sledují statistiky a pokud bude potřeba, tak Vám i poradí. A pokud zapomenete vypnout světlo a nebo některý spotřebič, vypnete je na dálku přes mobil. Naopak pračku nebo sušičku dokážete zapnout i z práce nebo z výletu a doma Vás bude čekat vyprané a suché prádlo.