Smart tlakoměry

Mějte pod kontrolou své zdraví i zdraví svých blízkých. S chytrým tlakoměrem budete mít každý den jistotu, že máte tlak v pořádku. Snadno se používá, dá se propojit s aplikací a zabalit třeba i na cesty. Naměřené hodnoty si navíc pamatuje u několika lidí najednou, takže si s partnerem či partnerkou nemusíte výsledky měření nikam zapisovat.

Kategorie produktů

Aplikované filtry

Smazat všechny filtry

3 449 Kč - 16 999 Kč
Cena

Zobrazujeme 3 výsledky Použijte filtr pro zpřesnění požadavků.

Beurer BM96

Beurer BM96

Tlakoměr, Umístění: Tlakoměr na paži, Detekce arytmie, EKG, EKG, Měření tepu, Funkce paměti, Bluetooth, Diastolický krevní tlak, Systolický…


4 489 Kč

Beurer BM95 tlakoměr + EKG

Beurer BM95_1

Tlakoměr, Smart ovládání mobilem, Umístění: Tlakoměr na paži, Detekce arytmie, EKG, EKG, Měření tepu, Funkce paměti, Bluetooth, Diastolický…


4 199 Kč

Withings BPM Core WPM04-all-Inter

Withings BPM Core WPM04-all-Inter (1)

Tlakoměr, Smart ovládání mobilem, Detekce arytmie, EKG, EKG, Měření tepu, Funkce paměti, Bluetooth, USB port, Hmotnost: 430 g


6 990 Kč

Momentálně nedostupný

Produkt nelze aktuálně doručit kurýrem ani na osobní odběr do prodejny.

O kategorii

Podle čeho digitální tlakoměr vybrat? 

Chytré a digitální tlakoměry se přikládají buďto na paži, nebo na zápěstí. Vybírejte tedy taky podle toho, kde vám bude váš tlakoměr příjemnější.  

  • Tlakoměry na paži mají větší displej a hodí se hlavně pro lidi, kteří mají problémy se zrakem a kterým by se z menšího displeje hůř četlo.  
  • Tlakoměry na zápěstí jsou naopak menší, a tím pádem i skladnější. Pokud si ho budete brát někam s sebou, zabere vám v batohu či kufru méně místa.  

Digitální tlakoměry si taky můžete propojit s chytrým mobilem a sledovat tak, jak se váš tlak vyvíjí v průběhu dní. Pokud ale nakupujete pro někoho, kdo nemá chytrý telefon nebo by aplikaci nechtěl používat, zvolte klidně tlakoměr bez ovládání mobilem

Proč je chytrý tlakoměr lepší než ten obyčejný?

  • Má paměť pro více uživatelů najednou. Digitální tlakoměr tak můžou používat i ostatní členové domácnosti. Snadno uvidí své hodnoty i zpětně.
  • Je jednoduchý na ovládání. Změřit si tlak proto zvládne úplně každý.
  • Odhalí i to, co obyčejný tlakoměr nedokáže. Třeba poruchu srdečního rytmu, se kterou byste se měli co nejdřív vyšetřit u lékaře. 

5 pravidel, jak s chytrými a digitálními tlakoměry měřit co nejpřesněji 

Hodnotu vašeho tlaku může ovlivnit stres i slabá nervozita. Před každým měřením tedy buďte co nejvíc v klidu, vyhněte se fyzické námaze a nekuřte ani nepijte alkohol. Z měření si pak klidně udělejte ranní nebo večerní rituál. Nejpřesnějších výsledků docílíte, když budete dodržovat tyto zásady:

  1. Před měřením si sedněte a zůstaňte alespoň 5 minut v klidu.  
  2. Nohy nechte volně vedle sebe. Nedávejte je křížem. 
  3. Během měření tlaku nemluvte. Krevní tlak se při mluvení zvyšuje. 
  4. Měřte si tlak vždy ve stejnou dobu.  
  5. Manžetu tlakoměru nasazujte na holou kůži, ne přes oblečení.