Plantui 6 Smart Garden šedá

Barva: šedá, Smart: Ano, Délka kabelu: 1.8 m, Objem vodního zásobníku: 3000 ml, Průměr: 35 cm, Tvar květináče: Kulatý, Počet sazenic: 6. Více info

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

Popis produktu

Inteligentní květináč Plantui 6 Smart Garden ve vkusném šedém provedení vám umožní vypěstovat si až 6 druhů zeleniny/rostlin najednou. Není třeba žádná zemina ani časté zalévání, proces hydroponie se o to postará. Pro chutnost a zdraví zeleniny zde funguje automatické zavlažování 1-7 krát denně a osvětlení pomocí 18 LED světel, které zajistí fotosyntézu. Živiny rostlinám dodá obohacená voda. Speciální kapsle, které jsou samostatně prodejné a obsahují semena bylin a základní živiny, stačí vložit na vyhrazené místo. Pomocí aplikace můžete kontrolovat celý proces růstu i množství světla a zálivky. Vy budete muset pouze občas doplnit vodu do 3 litrové nádržky a sklízet čerstvou a chutnou zeleninu.

Inovace ve světě pěstování

I kdybyste s pěstováním neměli žádné zkušenosti, díky Plantui Smart Garden 6 si dokážete vypěstovat chutnou a zdravou zeleninu, kdykoli si to budete přát. Už nebudete potřebovat množství zeminy a objemné květináče nebo neustále zalévat. Abyste dosáhli výborných výsledků při pěstování vaší zeleniny, stačí naplnit 3litrovou nádržku vodou s živinami a měnit výškové nástavce na základě fáze růstu, od klíčení (21 cm) přes růst (30 cm) až po finální formu (37 cm). Příkon zařízení je 9 W a spotřeba energie ročně 60 kWh. Velmi nízká hlučnost 50 dB a moderní design spolu vytvářejí nejen praktický, ale i designově vhodný doplněk do jakékoli domácnosti.

6 různých druhů v 1 balení

Jak již název napovídá, inteligentní květináč Plantui Smart Garden 6 zvládne pěstování až 6 různých druhů zeleniny, salátů, bylinek či jiných rostlin během celého roku. Jednoduše vložíte kapsle se semenem do jednoho ze šesti prostorů, které se dají rozšířit na 12 dokoupením příslušenství Plantui. O jejich zdravý progres růstu se postará proces hydroponie dodávající živiny rovnoměrně a podle potřeby prostřednictvím obohacené vody. Dosáhnete tak vynikajících výsledků bez velké námahy, což vám jistě potěší.

Plně automatické a intuitivní

Automatizace systému je vytvořena tak, abyste měli co nejméně každodenních starostí typických pro pěstování. Zavlažování je automatické a pohybuje se v rozmezí 1-7 krát denně čerpáním z 3 litrové nádržky. Automatické, fotosyntetické světelné spektrum, využívající 18 LED světel, se mění podle toho, v jakém stádiu růstu se rostliny nachází. Cyklus dne a noci nastavíte tak, jak budete chtít. V cyklu noci zůstane zařízení vypnuté po 8 hodin. Aplikace Plantui Smart Garden™ se postará o nastavení fází, které se dají měnit i manuálně. V případě odjezdu na dovolenou si tak můžete přizpůsobit růst tak, abyste se vrátili domů k čerstvé a chutné zelenině nebo bylinkám.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Barva šedá
Smart Ano
Délka kabelu 1.8 m
Objem vodního zásobníku 3000 ml
Průměr 35 cm
Tvar květináče Kulatý
Počet sazenic 6

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Plantui 6 Smart Garden šedá

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Jak pracujeme s recenzemi