Sluchátka do uší

Na sport, na práci, na zábavu, na relax, na hry, na hovor… a tak, jako Forrest o krevetách, bychom mohli dlouho pokračovat o sluchátkách. Každý je používá na něco jiného, ale většina z nás zpravidla nezůstává pouze u jednoho účelu. Právě kvůli individuálním potřebám vznikají stále další modely sluchátek do uší – od levných kousků na telefonní hovory až po modely za tisíce, se kterými si hudbu užijete stejně jako na koncertě.

Kategorie produktů

Aplikované filtry

Smazat všechny filtry

hnědá
Barva

Zobrazujeme 3 výsledky Použijte filtr pro zpřesnění požadavků.

OTL Technologies Call of Duty TWS hnědá

COD283_1

Dětská sluchátka, do uší, Barva hnědá, Bluetooth, 5.3, Dokovací stanice, Výdrž baterie: 6 h, Výdrž baterie s pouzdrem: 24 h, Vestavěný…


899 Kč

Creative Outlier Pro hnědá

CREATIVE OUTLIER PRO

Bezdrátová sluchátka, do uší, Barva hnědá, Bluetooth, 5.2, Dokovací stanice, Výdrž baterie: 15 h, Výdrž baterie s pouzdrem: 60 h, Vestavěný…


1 609 Kč

Sencor SEP 300 MIC hnědá

SENCOR SEP 300 MIC BRW

Výprodej

Sluchátka, do uší, Barva hnědá, 3,5 mm, Frekvenční rozsah: 20-20000 Hz, Vestavěný mikrofon, Citlivost: 96 dB, 1,2 m kabel, Impedance: 32 ohm


198 Kč

O kategorii

I do kategorie sluchátek nekompromisně vstupují módní trendy. Kvalita a vaše osobní pohodlí by jim však nikdy neměly zcela padnout za oběť. Myslete především na to, aby vám sluchátka byla pohodlná, netlačila, nezpůsobovala nepříjemné pocity.

Sluchátka do uší: Vybírejte je podle účelu

Samozřejmě kromě toho, že vám musí být sluchátka příjemná v uších, přihlédněte k hlavnímu důvodu, proč si sluchátka vůbec pořizujete. Pokud chcete se sluchátky sportovat, nejspíš oceníte Bluetooth sluchátka, u kterých nepřekáží kabel, nebo některý z modelů, který spojuje výhody sluchátek za uši a „špuntů“.

Jde vám především o kvalitní poslech hudby? Pak budete naopak vyžadovat sluchátka pro náročné. A jestli hledáte sluchátka na práci, těžko byste se obešli bez sluchátek se zabudovaným mikrofonem.

Sluchátka do uší: Na jaké parametry se zaměřit?

To bychom měli fyzické provedení. A jak je to s technickými parametry? Připravili jsme pro vás stručného průvodce, abychom vám výběr co nejvíce zjednodušili:

  • Rozhraní: Udává jakým způsobem dochází k propojení sluchátek a výchozího zařízení. Nejčastěji jde o Bluetooth technologii.
  • Impedance: Velmi zjednodušeně řečeno platí, čím je impedance nižší, tím hlasitěji mohou sluchátka hrát, zároveň ale také dochází k většímu zkreslení zvuku. A naopak: Čím je impedance vyšší, sluchátka hrají tišeji, ale s minimálním zkreslením zvuku. Například pro mobilní telefony a ostatní přenosná zařízení jsou vhodná sluchátka s impedancí okolo 30 OHM.
  • Citlivost: Označení citlivosti není mezi jednotlivými výrobci přesně standardizované a může se lišit. Proto je dobré ji sledovat spolu s impedancí. Obecně lze říct, že u sluchátek s vysokou citlivostí nemusíte tolik ručně zvyšovat hlasitost, abyste dobře slyšeli. Pokud budete chtít poslouchat v rušném prostředí a budete mít sluchátka s nízkou citlivostí, uslyšíte špatně.
  • Potlačení šumu: Funkce, která se postará o potlačení ruchu z okolního prostředí. Mají ji jen některé typy sluchátek.
  • Dosah: Vzdálenost od zařízení, na jakou dokážou bezdrátová sluchátka přehrávat zvuk. Ty nejlepší modely to zvládnou až na několik desítek metrů.