Skullcandy Mod TWS černá


Bezdrátová sluchátka, do uší, Barva černá, USB-C, 5.2, Výdrž baterie: 7 h, Výdrž baterie s pouzdrem: 34 h, Přijímání hovorů, Hlasový asistent, Aktivní tlumení hluku, Certifikace IP 55, Frekvenční rozsah: 20-20000 Hz, Ovládání hlasitosti, Ovládání přehrávání, Rozhraní nabíjecího pouzdra: USB-C. Více info

Barva


Cena 1 690 Kč

Přihlásit se / Registrovat a získat zpět na další nákup : 17 Kč Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

Popis produktu

Bezdrátová sluchátka Skullcandy Mod v černé barvě s inteligentním mikrofonem Clear Voice, režimem Stay Aware, 7hodinovou výdrží baterie na jedno nabití a odolností IP55.

Kompaktní a přizpůsobitelné

Přizpůsobitelné ekvalizéry a nastavení tlačítek vám umožní nakonfigurovat sluchátka přesně podle vašich představ. Dobíjecí pouzdro je navíc dostatečně malé, aby ste ho mohli nosit všude s sebou, takže vaše sluchátka budou mít šťávu a budou k dispozici, kdykoli je budete potřebovat.

Kompatibilní s mobilní aplikací Skullcandy

Aplikace Skullcandy vám umožní přístup k režimu Stay-Aware, vlastnímu nastavení tlačítek a dalším pokročilým funkcím. Můžete také optimalizovat zvuk pro hudbu, filmy, podcasty a hovory a získat přístup k uživatelským příručkám a dalším užitečným informacím.

Skvělá výdrž

Sluchátka vydrží až 7 hodin přehrávání a pouzdro je plně nabije více než třikrát. Navíc díky rychlému nabíjení vám pouhých 10 minut nabíjení zajistí 2 hodiny přehrávání.

Čistý hlas mikrofonů s umělou inteligencí

V každém sluchátku je integrován inteligentní mikrofon Clear Voice, který využívá umělou inteligenci k izolaci hlasu mluvčího a snížení hluku v pozadí. Je to nejbližší věc, kterou kdy dostanete k osobnímu rozhovoru.

Vícebodové párování

Vícebodové párování umožňuje spárovat náhlavní soupravu se dvěma zařízeními najednou. Připojení jsou spravována automaticky. Pokud během videohovoru nebo sledování filmu na notebooku zazvoní telefon, připojení se přepne, abyste mohli hovor přijmout na telefonu.

Praktický režim Stay-Aware

Díky mikrofonu v každém sluchátku můžete používat obě sluchátka nezávisle. Pokud nechcete sluchátka vyndávat, režim Stay-Aware vám umožní slyšet okolí oběma sluchátky.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Frekvenční rozsah (Hz) 20-20000 Hz
NFC Ne
Rozhraní USB-C
Styl nošení do uší

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Skullcandy Mod TWS černá

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Jak pracujeme s recenzemi