SINGER SMC 4411/00, šicí stroj

0 Přidej vlastní hodnocení (0)


Cena v prodejně:

4 339 Kč

Rezervace je zdarma

Na splátky s Home Credit spočítat

Cena v e-shopu:

4 339 Kč

Doprava zdarma

Na splátky s Home Credit spočítat

Skladem 2-5 ks Kdy bude produkt v prodejně?

Příplatkové služby

Prodloužená záruka o 1 - 3 roky

Prodloužená záruka o 1 - 3 roky

Získejte jistotu bezplatné opravy výrobku i po skončení zákonné záruky. Zobrazit více informací

Příplatkové služby

Prodloužená záruka o 1 rok

Prodloužená záruka o 1 rok

Získejte jistotu bezplatnné opravy výrobku i po skončení zákonné záruky. Zobrazit více informací

Příplatkové služby

Pojištění náhodného poškození zboží

Pojištění náhodného poškození zboží

Získejte jistotu bezplatné opravy při náhodném poškození. Zobrazit více informací

Nákupem získáte 43,39 bodů na Věrnostní kartu Electro World

Šicí stroj Singer 4411/00 Heavy duty je určen pro začínající švadlenky. Pomocí 11-ti druhů stehů můžete nejen šít, ale i vyšívat jednoduché vzory a čtyřkrokově přišívat knoflíky. Pro zapošití textilií a ukončení šití disponuje zpětným chodem. Rychlost šití je 1100 stehů za minutu, délku stehu můžete regulovat maximálně 4-4,5 mm a šířku maximálně 4,6-5 mm. Vybaven je odnímatelným volným ramenem pro obšívání rukávů nebo kalhot a integrovaným osvětlením pracovní plochy. Rychlou výměnu patky pro přišívání knoflíků, našívání zipu nebo obšívání knoflíkových dírek zabezpečuje systém Snap-on. Při šití je tlak patky regulován automaticky v závislosti na druhu tkaniny.

Zobrazit celý popis

Popis produktu

Dlouholeté zkušenosti

 

Šicí stroj Singer 4411/00 Heavy duty je určen pro domácí použití. Při práci vás potěší jeho elegantní design v šedé barvě. Šicí stroj při své konstrukci vychází z dlouholetých zkušeností. Šicí stroj má propracovaný design a široké možnosti použití v domácích podmínkách. Tento praktický model je určen především pro začínající švadlenky.

Dlhoročné skúsenosti - SINGER SMC 4411/00

Všestranné použití

Kompaktní šicí stroj Singer 4411/00 Heavy duty má k dispozici 11 druhů stehů včetně ozdobných. Ozdobné stehy využijete pro dekorování servítků nebo jiných dekoračních předmětů do domácnosti. Kromě klasických stehů pro zašívání, disponuje čtyřkrokovým přišíváním knoflíků. Délku stehu můžete regulovat maximálně 4 - 4,5 mm a šířku maximálně 4,6 - 5 mm. Pro dostatečné napnutí nitě při šití je šicí stroj vybaven kompaktním napínákem. Možnost šití dvojjehlou využijete pro štupování kalhot a skutečně pevném šití. Šicí stroj disponuje odnímatelným volným ramenem pro přišívání záplat na kalhoty, obšívání manžet, nohavic a rukávů. Zpětný chod vám umožní pevné ukončení šití.

Všestranné použitie - SINGER SMC 4411/00

Snap-on

Pro pohodlné používání je šicí stroj Singer 4411/00 Heavy duty vybaven integrovaným osvětlením pracovní plochy a disponuje systémem Snap-on pro snadnou výměnu patky. Regulace tlaku patky při šití je automatická, vyvíjený tlak se přizpůsobí druhu tkaniny. Automatické je i napnutí navíjení niti na spodní cívku. Rychlost šití je 1100 stehů za minutu.

Snap-on - SINGER SMC 4411/00

Rozsáhlé příslušenství

Pro efektivní používání a údržbu je šicí stroj vybaven praktickým příslušenstvím. Pro drobnou údržbu můžete využít malý štětec a šroubovák ve tvaru L. Pro různé stehy a pohodlné používání disponuje cívkami a balením jehel, kolíkem pro druhou nit, pomocným vodičem látky, patkami k šití knoflíkových dírek, plus přišívání knoflíků a zipu.

Nahoru

Parametry produktu

Základní parametry

Počet programů: 11

Další vlastnosti

Značka: Singer

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: šedá
Hmotnost: 6,4 Kg

Funkce

Počet programů: 11

Všechny parametry

Nahoru

Recenze

Nahoru