Simplehuman ST3036 Sensor mirror

  • Doprava zdarma

Smart: Ne, Hmotnost: 0.9 Kg, Délka: 15 cm,


Cena 4 590 Kč

45,9 Kč Zpět na Electro World Věrnostní kartu: Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Popis produktu

Kosmetické zrcátko Simplehuman ST3036 Sensor mirror potěší každou moderní ženu, ať už na kosmetickém stolku nebo v koupelně. Tru-lux systém přesně napodobuje celé spektrum barev denního světla (600 LUX, 95 CRI). Inteligentní zrcadlo má speciální senzor zapnutí a vypnutí. Díky kloubu si zrcadlo snadno nakloníte tak, jak potřebujete a jas ovládáte pomocí dotykového ovládání. Pětinásobné přiblížení obrazu vám poskytne jasný a dostatečně podrobný pohled na každý detail vašeho obličeje. Zrcátko má v sobě dobíjecí baterii, kterou nabijete přes USB.

Zrcadlo Simplehuman ST3036 Sensor mirror

  • Polohovatelné díky kloubu
  • Senzoru pohybu
  • Pětinásobné zvětšení
  • Tru-Lux LED osvětlení
  • Integrovaný stojan na telefon
  • Nastavení intenzity světla 100 až 800 lux
  • USB nabíječka
  • Materál: broušený nerez

To nejlepší světlo

Patentovaný systém osvětlení Tru-lux dokáže přesně napodobit denní světlo. Špatné světlo je nejčastější příčinou toho, že make-up nevypadá dobře a neodpovídá vašemu přirozenému odstínu pleti. Většina světel v běžných kosmetických zrcadlech nezobrazí celé spektrum barev. S dokonalým nasvícením jasu 600 lux a 95 CRI dosáhnete přesné reprodukce celého barevného spektra slunečního světla. Díky Tru-lux systému lépe poznáte, který odstín make-upu, tvářenky a dalších druhů dekorativní kosmetiky sedí vaší pleti nejlépe.

Funkce podstavce

V podstavci je zabudován napájecí kabel s navíjením, takže vám nebude překážet a váš stůl zůstane volný. Díky kloubu si zrcadlo snadno nakloníte tak, jak potřebujete a nastavit si můžete i jeho výšku. Podstavec zrcadla slouží při líčení také jako stojan na váš mobilní telefon a přes integrovaný USB port jej můžete i nabíjet. Uvnitř se nachází dobíjecí baterie.

Senzor zapnutí a vypnutí

Světlo se automaticky rozsvítí, jakmile detekuje, že se vaše tvář nachází před zrcadlem. Pohybový sensor také rozpozná, když odejdete - za pár vteřin se zrcadlo samo zhasne. Nemusíte se dotýkat žádných tlačítek. Vaše kosmetické zrcátko tak zůstane stále čisté a bez otisků prstů. Zrcátko vám ukáže odraz s pětinásobným zvětšením. Do detailu proto uvidíte každý kousek svého obličeje.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Smart Ne
Hmotnost 0.9 Kg
Délka 15 cm

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Simplehuman ST3036 Sensor mirror

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno