Simplehuman ST3026 Sensor Touch

  • Doprava zdarma

Smart: Ne, Hmotnost: 1.4 Kg, Délka: 12 cm,


Cena 5 490 Kč

54,9 Kč Zpět na Electro World Věrnostní kartu: Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Popis produktu

Kosmetické zrcátko Simplehuman ST3026 Sensor Touch potěší každou moderní ženu, ať už na kosmetickém stolku nebo v koupelně. Tru-lux systém přesně napodobuje celé spektrum barev denního světla. Inteligentní zrcadlo má speciální senzor zapnutí a vypnutí. Díky kloubu si zrcadlo snadno nakloníte tak, jak potřebujete a jas ovládáte pomocí dotykového ovládání. Pětinásobné přiblížení obrazu vám poskytne jasný a dostatečně podrobný pohled na každý detail vašeho obličeje. Zrcátko má v sobě dobíjecí baterii, kterou nabijete přes USB.

Zrcadlo Simplehuman ST3026 SensorTouch

  • Polohovatelné díky kloubu
  • Senzor pohybu
  • Pětinásobné zvětšení
  • Tru-Lux LED osvětlení
  • Nastavení intenzity světla 100 až 800 lux
  • Vestavěný Lithium-ion akumulátor
  • Materál: matný nerez
  • Příslušenství: USB nabíječka, čisticí utěrka

To nejlepší světlo

Patentovaný systém osvětlení Tru-lux dokáže přesně napodobit denní světlo. Dokonalý odstín tak nebude náhoda, ale samozřejmost. Špatné světlo je nejčastější příčinou toho, že make-up nevypadá dobře a neodpovídá vašemu přirozenému odstínu pleti. Většina světel v běžných kosmetických zrcadlech nezobrazí celé spektrum barev. Intenzitu světla si snadno nastavíte plynule v rozmezí 100 až 800 lux. Díky Tru-lux systému lépe poznáte, který odstín make-upu, tvářenky a dalších druhů dekorativní kosmetiky sedí vaší pleti nejlépe.

Funkce podstavce

Úhel zrcadla si díky kloubu snadno nakloníte tak, jak potřebujete a nastavit si můžete i jeho výšku. Je skladné a lehké, proto si dokonalé líčení můžete dopřát i na cestách. Při denním líčení stačí zrcadlo dobít jednou za 5 týdnů. Uvnitř se nachází dobíjecí baterie.

Senzor zapnutí a vypnutí

Světlo se automaticky rozsvítí, jakmile detekuje, že se vaše tvář nachází před zrcadlem. Pohybový sensor také rozpozná, když odejdete - za pár vteřin se zrcadlo samo zhasne. Nemusíte se dotýkat žádných tlačítek. Vaše kosmetické zrcátko tak zůstane stále čisté a bez otisků. Zrcátko vám ukáže odraz s pětinásobným zvětšením. Do detailu proto uvidíte každý kousek svého obličeje.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Smart Ne
Hmotnost 1.4 Kg
Délka 12 cm

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Simplehuman ST3026 Sensor Touch

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno