Simplehuman ST3025 Sensor Compact (stříbrné)


Smart: Ne, Hmotnost: 0.14 Kg, Délka: 10.1 cm,


Cena 2 690 Kč

26,9 Kč Zpět na Electro World Věrnostní kartu: Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Popis produktu

Kompaktní zrcadlo Simplehuman ST3025 Sensor Compact si s sebou můžete vzít kamkoli. Vejde se i do té nejmenší kabelky a vy si můžete svůj make-up zkontrolovat kdykoliv a kdekoliv. Zrcátko má elegantní pouzdro se senzorem pohybu. Systém světel Tru-lux simuluje denní světlo a zobrazuje plné spektrum barev. Pomocí aktivačního tlačítka si můžete nastavit sílu jasu na 650 nebo 300 luxů. Trojnásobné přiblížení obrazu vám poskytne jasný a dostatečně podrobný pohled na každý detail vašeho obličeje. Zrcátko má v sobě dobíjecí baterii, kterou nabijete přes USB. Barva: stříbrná.

Zrcadlo Simplehuman ST3025 Sensor Compact

  • Kompaktní provedení do jedné ruky
  • Vybaveno podél okraje osvětlením
  • Zajistí kvalitní světlo i v nepříznivých podmínkách
  • trojnásobné přiblížení pro kontrolu detailů
  • Kroužek na přichycení na prsty
  • S praktickým pouzdrem a senzorem rozsvícení světla
  • Lithium-ion akumulátor
  • Provoz 1 týden
  • Nabíjení přes USB
  • Barva: Stříbrná

Nic mu neunikne

Zrcadlo Simplehuman ST3025 v elegantním nerezovém provedení potěší každou dámu. Díky své kompaktní velikosti se vejde do kabelky, má totiž průměr pouhých 10 cm. Trojnásobné přiblížení obličeje vám poskytne jasný a dostatečně podrobný pohled na každý detail. V kombinaci s ideální velikostí zrcadla se dokážete pohodlně nejen překontrolovat, ale také nalíčit docela kdekoli - v práci, v restauraci ...

Elegantní pouzdro

Zrcátko dostanete v praktickém elegantním pouzdře se speciálním senzorem. Jakmile zrcátko z pouzdra vytáhnete, rozsvítí se LED světlo podél celého okraje zrcátka. A když budete zrcátko ukládat zpět do pouzdra, tak osvětlení zase zhasne. Systém světel Tru-lux simuluje denní světlo a zobrazuje plné spektrum barev. Pomocí aktivačního tlačítka si můžete nastavit sílu jasu na 650 nebo 300 luxů.

Praktické uchycení na prst

Použití zrcátka nikdy nebylo jednodušší. Na zadní straně zrcadla je umístěn kroužek, díky kterému si ho můžete navléknout na prst a získat tak oporu - zrcátko se vám bude i lépe držet. O tento kroužek je možné zrcátko na stole i opřít, takže pokud vám nevyhovuje držení v ruce, můžete zrcadlo postavit a opřít.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Smart Ne
Hmotnost 0.14 Kg
Délka 10.1 cm

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Simplehuman ST3025 Sensor Compact (stříbrné)

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno