Simplehuman ST3016 Sensor (lesklý nerez)

  • Doprava zdarma

Smart: Ne, Hmotnost: 1.15 Kg, Délka: 8 cm,


Cena 4 990 Kč

49,9 Kč Zpět na Electro World Věrnostní kartu: Zobraziť nápovědu


Spočítat splátky

Popis produktu

Kosmetické zrcadlo Simplehuman ST3016 Sensor s jednoduchým upevněním na stěnu. Tru-lux systém přesně napodobuje celé spektrum barev denního světla. Inteligentní zrcadlo má speciální senzor zapnutí a vypnutí. Zrcátko je možné libovolně vysunout a následně jej upravit do mnoha úhlů pro váš absolutní komfort, takže ho využije celá rodina. Pětinásobné přiblížení odrazu vám poskytne jasný a dostatečně podrobný pohled na každý detail vašeho obličeje. Zrcátko má v sobě dobíjecí baterii, kterou nabijete přes USB jednou za 4 týdny.

Zrcadlo na stěnu Simplehuman ST3016 Sensor 

  • Upevnění na stěnu
  • Tru-lux LED osvětlení
  • Senzoru pohybu
  • Zrcadlo má 600 luxů
  • Pětinásobné zvětšení
  • Teleskopické nastavitelné rameno
  • Materál: lesklý nerez
  • Síťové napájení 
  • Příslušenství: čisticí utěrka

To nejlepší světlo

Patentovaný systém osvětlení Tru-lux dokáže přesně napodobit denní světlo. Špatné světlo je nejčastější příčinou toho, že make-up nevypadá dobře a neodpovídá vašemu přirozenému odstínu pleti. Většina světel v běžných kosmetických zrcadlech nezobrazí celé spektrum barev. S dokonalým nasvícením jasu 600 lux a 90 CRI dosáhnete přesné reprodukce celého barevného spektra slunečního světla. Díky Tru-lux systému lépe poznáte, který odstín make-upu, tvářenky a dalších druhů dekorativní kosmetiky sedí vaší pleti nejlépe.

Senzor zapnutí a vypnutí

Světlo se automaticky rozsvítí, jakmile detekuje, že se vaše tvář nachází před zrcadlem. Pohybový sensor také rozpozná, když odejdete - za pár vteřin se zrcadlo samo zhasne. Nemusíte se dotýkat žádných tlačítek. Vaše kosmetické zrcátko tak zůstane stále čisté a bez otisků. 

Více možností nastavení

Zrcátko je možné libovolně vysunout a následně jej upravit do mnoha úhlů pro váš absolutní komfort. Takže ho bez jakýchkoliv problémů může použít celá rodina, od dětí až po dospělé. Plocha zrcadla zvětší vaši tvář 5×. S vícenásobným zvětšením uvidíte celou svou tvář najednou i se všemi jejími detaily. Je proto nejlepší volbou pro účely každodenního nanášení make-upu. V kombinaci s jasným světlem vám neunikne jediná chybička.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Smart Ne
Hmotnost 1.15 Kg
Délka 8 cm

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Simplehuman ST3016 Sensor (lesklý nerez)

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno