Simplehuman ST3003 Sensor matně nerezové zrcátko


Zrcátko, Hmotnost: 1,15 kg. Více info


Cena 5 790 Kč

Přihlásit se / Registrovat a získat zpět na další nákup : 58 Kč Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Popis produktu

Kosmetické zrcátko Simplehuman ST3003 Sensors s jednoduchým upevněním na stěnu. Tru-lux systém přesně napodobuje celé spektrum barev denního světla. Inteligentní zrcadlo má speciální senzor zapnutí a vypnutí. Zrcátko je možné libovolně vysunout a následně jej upravit do mnoha úhlů pro váš absolutní komfort, takže ho využije celá rodina. Pětinásobné přiblížení odrazu vám poskytne jasný a dostatečně podrobný pohled na každý detail vašeho obličeje. Zrcátko má v sobě dobíjecí baterii, kterou nabijete přes USB.

Zrcadlo na stěnu Simplehuman ST3003 Sensor 

  • Upevnění na stěnu
  • Tru-lux LED osvětlení
  • Senzoru pohybu
  • Zrcadlo má 600 luxů
  • Pětinásobné zvětšení
  • Teleskopické nastavitelné rameno
  • Materiál: matný nerez
  • Síťové napájení 
  • Příslušenství: čisticí utěrka

To nejlepší světlo

Patentovaný systém osvětlení Tru-lux dokáže přesně napodobit denní světlo. Špatné světlo je nejčastější příčinou toho, že make-up nevypadá dobře a neodpovídá vašemu přirozenému odstínu pleti. Většina světel v běžných kosmetických zrcadlech nezobrazí celé spektrum barev. S dokonalým nasvícením jasu 600 luxů a 90 CRI dosáhnete přesné reprodukce celého barevného spektra slunečního světla. Díky Tru-lux systému lépe poznáte, který odstín make-upu, tvářenky a dalších druhů dekorativní kosmetiky sedí vaší pleti nejlépe.

Senzor zapnutí a vypnutí

Světlo se automaticky rozsvítí, jakmile detekuje, že se vaše tvář nachází před zrcadlem. Pohybový sensor také rozpozná, když odejdete - za pár vteřin se zrcadlo samo zhasne. Nemusíte se dotýkat žádných tlačítek. Vaše kosmetické zrcátko tak zůstane stále čisté a bez otisků. 

Více možností nastavení

Zrcátko je možné libovolně vysunout a následně jej upravit do mnoha úhlů pro váš absolutní komfort. Takže ho bez jakýchkoliv problémů může použít celá rodina, od dětí až po dospělé. Plocha zrcadla zvětší vaši tvář až 5násobně. S vícenásobným zvětšením uvidíte celou svou tvář najednou i se všemi jejími detaily. Je proto nejlepší volbou pro účely každodenního nanášení make-upu. V kombinaci s jasným světlem vám neunikne jediná chybička.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Smart Ne
Hmotnost 1.15 Kg
Délka 8 cm

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Simplehuman ST3003 Sensor matně nerezové zrcátko

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Jak pracujeme s recenzemi