Simplehuman ST2036 bezdotykový kos s hlasovým a pohybovým senzorem 24 + 34 l

Bezkontaktní odpadkový koš Simplehuman ST2036 s hlasovým a pohybovým senzorem je inteligentní spotřebič, který nesmí chybět v žádné moderní domácnosti. Jediné, co musíte udělat, je vyřčení slov "open can" a poklop se automaticky otevře. Také pokud potřebujete otevření poklopu na delší dobu, stačí říct "stay open", tím koš necháte otevřený, dokud mu nedáte příkaz "close can". Ve výbavě odpadkového koše je také inteligentní senzor pohybu, díky kterému se otevírá s mávnutím ruky. Objem koše je až 58 litrů, který je rozdělen na dvě nádoby o velikosti 24 a 34 litrů. Tyto dvě nádoby vám umožňují třídění odpadků na běžný odpad a odpad určený k recyklaci. Vestavěný zásobník na náhradní sáčky, ochranná vrstva s nano-stříbrem a elegantní vzhled jsou základní prvky odpadkového koše Simplehuman ST2036, které jsou nezbytností. Zobrazit celý popis

  • Doprava zdarma
  • Extra 10 % bodů zpět na Věrnostní kartu

Popis produktu

Simplehuman ST2036

  • Hlasový a pohybový senzor
  • Silný a tichý
  • 2 samostatné nádoby na odpad
  • Zásobník na pytle
  • Ochranná vrstva s nano-stříbrem
  • Napájení pomocí elektrické sítě nebo baterií

Bezdotykové otevírání

Odpadkový koš Simplehuman ST2036 je vybaven infračerveným polem, které snímá prostor nad a před košem, čímž se automaticky sám otevře jen pohybem vaší ruky. Také se nemusíte bát zbytečného otevírání během nepoužívání, protože čidlo snímá jen prostor nad ním. Jakmile koš znovu otevřete, začne senzor zaměřovat i prostor před ním, aby zůstal v pohotovosti, dokud ho potřebujete. Koš také dokážete otevřít jednoduchými povely. Na odpadkovém koši se nacházejí tři integrované mikrofony, které jsou umístěny přesně tak, aby rozpoznaly hlas i v rušném a hlasitém prostředí. Senzor zvuku reaguje na tři základní povely. Vyslovením "open can" koš otevřete. "Stay open" je povel k zajištění, aby koš zůstal otevřený po dobu používání. Poklop zavřete posledním povelem "close can" nebo se sám automaticky zavře po 10 minutách.

Síla spojená s elegancí

Výkonný motor odpadkového koše Simplehuman ST2036 zajišťuje rychlý a hladký chod produktu. Je také dostatečně malý, a tak dokonale splývá s elegatním vzezřením koše. Hlasitost motorku odovídá jen lidskému šepotu. Povrch koše je odolný vůči nežádoucím otiskům, ale navíc i vybavený neviditelnou vrstvou s částečkami nano-stříbra, které udržují a chrání koš před množením mikroorganismů.

Praktický zásobník na náhradní pytle

Vestavěný zásobník na náhradní sáčky je nejpraktičtější vymožeností, která vám šetří čas a zároveň usnadňuje i námahu na takovou běžnou činnost. Vše, co je potřebné pro toto udělat, spočívá pouze ve vložení balení pytlů Simplehuman do zadní části koše a následně podle potřeby už jen vytahujete.

Recyklace je v módě

Nikdy by vás nenapadlo, že třídění odpadu může být tak jednoduché a zároveň elegantní. Díky odpadkovému koši Simplehuman ST2036 se nemusíte bát zbytečného zabírání prostoru ve vaší domácnosti různými nádobami na recyklaci, neboť se v něm ukrývají hned dva kontejnery. Jeden slouží k vyhazování běžného odpadu a druhý k recyklaci. Také je součástí výbavy kontejneru na tříděný odpad i praktická nádoba s kovovým držákem pro ještě snadnější vynášení odpadků.

Parametry produktu

Základní parametry

  • Napájení AA
  • Objem 58 L

Další vlastnosti

Značka: Simplehuman
Objem: 58 L

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: nerez
Šírka: 56,5 cm
Hmotnosť: 7400 g
Výška: 63,5 cm
Hloubka: 33 cm

Obsah balení

Obsah balení: koš

Energetické údaje

Napájení: AA

Ostatní

Kód produktu: ST2036

Všechny parametry

Recenze Simplehuman ST2036 bezdotykový kos s hlasovým a pohybovým senzorem 24 + 34 l

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k Simplehuman ST2036 bezdotykový kos s hlasovým a pohybovým senzorem 24 + 34 l