Simplehuman ST1046 dávkovač mýdla

Při nákupu produktu získáte extra hodnotu bodů 199,90 bodů na Věrnostní kartu ElectroWorld

Bezdotykový dávkovač mýdla Simplehuman ST1046 v provedení rose gold má objem 266 ml. Je ideální pro použití v koupelnách pro hygienické mytí rukou. Stačí pod dávkovač nastavit dlaň, ten vám vydá přesnou dávku mýdla. Přesnou dávku je možné si nastavit dle vlastních potřeb. Zásobník umožňuje jeho naplnienie velmi jednoduše. Dávkovač mýdla Simplehuman ST1046 je vybaven dobíjecí Lithium-ion baterií, která vydrží na jedno nabietie cca. 3 měsíce. Dávkovač je vodotěsný, čili je možné ho pohodlně opláchnout pod tekoucí vodou. Zobrazit celý popis

  • Doprava zdarma
  • Extra 10 % bodů zpět na Věrnostní kartu

Popis produktu

Bezdotykový dávkovač mydla

S bezdotykovým dávkovačem mýdla Simplehuman ST1046 můžete zapomenout na používání klasického tuhého mýdla. Stačí nastavit dlaň pod dávkovač a senzor vám vydá přesnou dávku mýdla. V provedení rose gold bude ve vaší koupelně působit velmi efektně jako vkusný doplněk. Bezdotykový dávkovač mýdla je navíc hygienický, díky němu se nebudou v koupelny šířit bakterie. Zásobník mýdla o objemu 266 ml je možné velmi jednoduše doplnit.

Dokonalý výkon

Trubicové čerpadlo zajistí přesné a hladké proudění mýdla. Čerpadlo a dávkovací hadice jsou odolné vůči ucpání. Silikonový ventil zabrání aby z dávkovače kapalo přebytečné mýdlo, čímž zabrání znečištění okolí. Už se nemusíte trápit tím, že vám dávkovač nadávkuje příliš velké množství mýdla. Objem dávky je možné nastavit. Sami si můžete kontrolovat kolik mýdla vám vydá. Umístěte ruku blíže k senzoru pro menší dávku nebo dále pro větší dávku.

*Obrázek je ilustrativní.

Výdrž baterie

Dávkovač mýdla je vybaven zabudovanou Lithium-ion baterií, která má na jedno nabití kapacitu fungování na 3 měsíce. Nabíjení je velice jednoduché pomocí přiloženého nabíjecího adaptéru. Dávkovač je navíc vodotěsný s ochranou IP67. Je možné ho snadno opláchnout pod proudem tekoucí vody aby byl jeho vzhled nadále jako nový.

Parametry produktu

Další vlastnosti

Značka: Simplehuman

Fyzické vlastnosti a barva

Šířka: 7 cm
Hmotnost: 390 g
Výška: 17,2 cm
Hloubka: 11,2 cm

Obsah balení

Obsah balení: dávkovač

Ostatní

Kód produktu: ST1046

Recenze Simplehuman ST1046 dávkovač mýdla

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k Simplehuman ST1046 dávkovač mýdla