Simplehuman ST1044 dávkovač mýdla

  • Doprava zdarma

,


Cena 1 999 Kč

19,99 Kč Zpět na Electro World Věrnostní kartu: Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Popis produktu

Bezdotykový dávkovač mýdla Simplehuman ST1044 v provedení lesklá nerez má objem 266 ml. Je ideální pro použití v koupelnách pro hygienické mytí rukou. Stačí pod dávkovač nastavit dlaň, ten vám vydá přesnou dávku mýdla. Přesnou dávku je možné si nastavit dle vlastních potřeb. Zásobník umožňuje jeho naplnienie velmi jednoduše. Dávkovač mýdla Simplehuman ST1044 je vybaven dobíjecí Lithium-ion baterií, která vydrží na jedno nabietie cca. 3 měsíce. Dávkovač je vodotěsný, čili je možné ho pohodlně opláchnout pod tekoucí vodou.

Bezdotykový dávkovač mydla

S bezdotykovým dávkovačem mýdla Simplehuman ST1044 můžete zapomenout na používání klasického tuhého mýdla. Stačí nastavit dlaň pod dávkovač a senzor vám vydá přesnou dávku mýdla. V lesklém nerezovém provedení bude ve vaší koupelně působit velmi efektně jako vkusný doplněk. Bezdotykový dávkovač mýdla je navíc hygienický, díky němu se nebudou v koupelny šířit bakterie. Zásobník mýdla o objemu 266 ml je možné velmi jednoduše doplnit.

Dokonalý výkon

Trubicové čerpadlo zajistí přesné a hladké proudění mýdla. Čerpadlo a dávkovací hadice jsou odolné vůči ucpání. Silikonový ventil zabrání aby z dávkovače kapalo přebytečné mýdlo, čímž zabrání znečištění okolí. Už se nemusíte trápit tím, že vám dávkovač nadávkuje příliš velké množství mýdla. Objem dávky je možné nastavit. Sami si můžete kontrolovat kolik mýdla vám vydá. Umístěte ruku blíže k senzoru pro menší dávku nebo dále pro větší dávku.

Výdrž baterie

Dávkovač mýdla je vybaven zabudovanou Lithium-ion baterií, která má na jedno nabití kapacitu fungování na 3 měsíce. Nabíjení je velice jednoduché pomocí přiloženého nabíjecího adaptéru. Dávkovač je navíc vodotěsný s ochranou IP67. Je možné ho snadno opláchnout pod proudem tekoucí vody aby byl jeho vzhled nadále jako nový.

Návody a manuály

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Simplehuman ST1044 dávkovač mýdla

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno