Siemens WT47XMH1CS


Sušička prádla, Energetická třída A +++, Kapacita 9 kg prádla, Účinnost sušení B, Odložený start: Ano, Vestavěný displej: Ano, Smart ovládání mobilem: Ano, Možnost připojení na odpad: Ano, příslušenství v balení, Maximální hloubka: 65,2 cm. Více info


Cena 21 953 Kč

Přihlásit se / Registrovat se a získat 220 Kč zpět na další nákup: Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

Popis produktu

Sušička prádla s tepelným čerpadlem Bosch WT47XMH1CS vysuší až 9 kg prádla. Na výběr budete mít ze 13 přednastavených programů a praktických funkcí. Její předností je IntelligentCleaning systém, který odstraní zbytky tkanin po cca 20 cyklu sušení. Vybavena je také technologií softDry, autoDry a samočisticím kondenzátorem. Její maximální hlučnost dosahuje 62 dB.

 

 

 

Chytrá sušička Siemens WT47XMH1CS

Pořiďte si tuto vysoce kvalitní chytrou sušičku Siemens WT47XMH1CS z řady iQ700. Chytrá sušička využívá k sušení prádla kondenzační sušení s technologií tepelného čerpadla. Šetří čas a energii. Se sušičkou můžete usušit až 9 kg prádla. Můžete si vybrat z řady programů a vaše prádlo bude i po usušení krásně vonět. Kondenzační sušení neohrožuje kvalitu materiálu vašeho prádla. Jemně je vysuší a šetrně odstraní přebytečnou vodu.

  • Programy: bavlna, snadná údržba, intelligentDry, hygiena, bavlna, košile/halenky, intelligentDry, spodní prádlo, ručníky, polštáře, mix, outdoor, super 40', přikrývky, nesmršťovací, vlněný povrch, program warm time
  • Funkce: Home Connect: vzdálené monitorování a ovládání, správa energie, vzdálená diagnostika, intelligentDry, cyklus načechrávání: 120 min na konci programu (lze kdykoli během sušení přerušit a prádlo vytáhnout), tlačítka touchControl: zpoždění konce programu, cyklus načechrávání 60 min, cyklus načechrávání 120 min, dětská pojistka 3 s, zapnutí/vypnutí, dálkový start, šetrný, akustický signál, spuštění/přepnutí/pauza, nastavení výsledku jemného sušení, stupeň sušení, odložený start až 24 hod.

Maximální komfort díky systému intelligentCleaning

Běžné sušičky prádla vyžadují čištění filtrů po každém cyklu. Systém intelligentCleaning nabízí menší nároky na údržbu filtru. Při každém cyklu sušení jsou zbytky tkaniny odváděny proudem vzduchu na dno spotřebiče, kde jsou zachyceny sítkem. Sítko se automaticky propláchne a zbytky tkaniny zůstávají ve speciálním zásobníku. Inteligentní senzory pak upozorní na potřebu vyprázdnit zásobník. Tato operace je nutná přibližně každých 20 cyklů sušení.

HomeConnect

Chytré sušičky Siemens s inteligentní technologií Home Connect a dálkovým ovládáním vám umožní komplexní kontrolu nad sušením pouhým stisknutím tlačítka. Pokud jste v časové tísni, spěcháte, ale potřebujete počkat, až program skončí, určitě tuto technologii rádi využijete. Pomocí aplikace Home Connect můžete sušičku pohodlně ovládat a sledovat na dálku prostřednictvím mobilního zařízení. Pokud chcete, můžete si snadno nastavit automatické zasílání oznámení na mobilní zařízení, které vás bude informovat o aktuálním stavu programu a dalších užitečných věcech.

IntelligentDry

Funkce IntelligentDry je ideální pro optimalizaci sušení v závislosti na pracím cyklu. Algoritmus vyhodnocuje typ programu, množství prádla a druh prádla.

Hlasový asistent Amazon Alexa

Inteligentní chytrá sušička je také kompatibilní s hlasovým asistentem Amazon Alexa, takže ji můžete ovládat hlasem. Je třeba zkontrolovat, zda je Alexa v aplikaci Home Connect dostupná pro vybranou zemi a jazyk. Pak už stačí jen aktivovat a připojit Amazon Alexa k domácímu spotřebiči.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Hloubka 59.9 cm
Vestavěný displej Ano
Kapacita bubnu 9 Kg
Třída energ.účinnosti A +++
Systém sušení Tepelné čerpadlo
Typ sušení kondenzace
Maximální hloubka 65.2 cm

Návody a manuály

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Siemens WT47XMH1CS

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Jak pracujeme s recenzemi