Siemens WT47XMH0EU


Sušička prádla, Energetická třída A +++, Kapacita 9 kg prádla, Účinnost sušení B, Odložený start, Vestavěný displej, Smart ovládání mobilem, Maximální hloubka: 65,2 cm. Více info


Cena 19 998 Kč

Přihlásit se / Registrovat a získat zpět na další nákup : 200 Kč Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

5,0 / 5

100% Kvalita
Vynikajicí

80% Hodnota za peníze
Výborná

1 jeden nákup

Zobrazit jednu recenzi

Popis produktu

Kondenzační smart sušička prádla Siemens WT47XMH0EU s tepelným čerpadlem je zařazena do energetické třídy A+++. Buben má kapacitu při sušení pro až 9 kg prádla. Sušičku můžete ovládat i na dálku díky technologii HomeConnect prostřednictvím mobilního zařízení s příslušnou aplikací. Nabízí standardní programy: Bavlna a Snadno udržovatelné, IntelligentDry a speciální programy: Hygiena, Bavlna, Košile/Halenky, IntelligentDry, Spodní prádlo, Ručníky, Polštáře, Mix, Outdoor, Super 40 min, Přikrývky, Nemačkavé prádlo, Vlna krátký, Časový program teplý. Nabízí také speciální funkce a další nastavení, např. cyklus načechrávání na konci programu nebo odložený konec sušení až o 24 hodin. Inteligentní sušička prádla Siemens WT47XMH0EU nabízí také IntelligentCleaning systém, technologii Autodrom, vnitřní LED osvětlení bubnu nebo praktický dětský zámek. V příslušenství se nachází také vypouštěcí sada pro odvod kondenzátu.

 

 

 

SoftDry buben

Chraňte své šatstvo před znehodnocením a pořiďte si tuto kvalitní smart sušičku Siemens WT47XMH0EU. S unikátním systémem softDry zajišťuje sušička stálý proud vzduchu a konstantní teplotu. Tento systém oceníte především u jemného a choulostivého prádla. Prohnuté unašeče efektivně rozvádějí teplý vzduch a zacházejí s oděvem mimořádně ohleduplně. Díky vylepšené povrchové úpravě bubnu prádlo po něm lehce klouže. Dostatečně velký a dobře čitelný LED displej zvyšuje komfort ovládání této inteligentní sušičky. Po celou dobu vás spolehlivě informuje o průběhu sušení - ať už o čase, nastavené teplotě nebo počtu otáček. Samozřejmě prostřednictvím něj lze zvolit některou z přídavných funkcí, jako je například odložený start.

Sušení prádla

Smart sušička prádla k vysušení prádla využívá kondenzační sušení s technologií tepelného čerpadla. Šetří váš čas i energii. Se sušičkou vysušíte až 9 kg bavlněného prádla. Můžete si vybrat z množství programů a navíc vaše prádlo bude po vysušení stále voňavé. Kondenzační sušení neubírá na kvalitě materiálu vašeho prádla. Jemně ho suší a šetrně odbourává nadbytečnou vodu.

Tlačítka TouchContol

Moderní sušička prádla se velmi snadno ovládá. Přizpůsobený má otočný volič programů s integrovaným tlačítkem pro zapnutí a vypnutí. K dispozici jsou i TouchControl tlačítka. Nastavit si můžete stupeň sušení, zapnutí/vypnutí, nastavení jemného výsledku sušení, dětská pojistka 3 s, cyklus načechrávání 60 min, cyklus načechrávání 120 min, odložený start, odložení ukončení až o 24 h.

HomeConnect

Inteligentní sušičky Siemens se smart technologií Home Connect a vzdáleným ovládáním vám poskytnou komplexní kontrolu nad vaším sušením jediným stisknutím tlačítka. Pokud nemáte čas, spěcháte, ale potřebujete počkat, než se program dokončí, jistě rádi využijete tuto technologii. Prostřednictvím vašeho mobilního zařízení můžete pohodlně ovládat a monitorovat vaši sušičku na dálku pomocí aplikace Home Connect. Dokonce, pokud chcete, můžete si jednoduše nastavit zasílání automatických oznámení do vašeho mobilního zařízení, sušička vás bude poté informovat o aktuálním stavu programu a dalších užitečných věcech.

Programy a funkce

Vybrat si můžete ze speciálních programů sušení, jako je např. program "načechrávání". Cyklus načechrávání trvá 120 minut, program je možné kdykoliv během sušení přerušit a prádlo vyjmout. K dispozici jsou také:

 • Standardní programy: Bavlna, Snadno udržovatelné
 • IntelligentDry
 • Speciální programy: Hygiena, Bavlna, Košile/Halenky, IntelligentDry, Spodní prádlo, Ručníky, Polštáře, Mix, Outdoor, Super 40', Přikrývky, Nemačkavé prádlo, Vlna závěr, Časový program teplý

Speciální funkce a nastavení:

 • Home Connect: Vzdálené monitorování a ovládání, správa energie, dálková diagnostika
 • Cyklus načechrávání: 120 min na konci programu (lze kdykoliv během sušení přerušit a prádlo vyjmout)
 • Tlačítka touchControl: Cyklus načechrávání 60 min, cyklus načechrávání 120 min, dětská pojistka 3 s, zapnutí/vypnutí, odložený start, šetrný, akustický signál, start/reload/pauza, nastavení jemného výsledku sušení, stupeň sušení, odložení konce programu až o 24 h

Technologie AutoDry

Úsporná kondenzační sušička je vybavena úžasnou technologií AutoDry, pomocí které se zabraňuje přehřátí prádla a jeho nerovnoměrnému sušení. Díky tomuto programu je prádlo výborně chráněno před jakýmkoli poškozením.

IntelligentDry

Funkce IntelligentDry je ideální optimalizace sušení podle pracího cyklu. Algoritmus vyhodnocuje typ programu, stupeň znečištění, množství prádla a druh prádla.

Komfort a bezpečnost

 • IntelligentCleaning system
 • Technologie AutoDry
 • Otočný volič programů s integrovaným tlačítkem zap./vyp.
 • Velký LED displej: zobrazení zbytkového času, nastavení konce sušení až o 24 h, zobrazení průběhu programu, speciální funkce
 • SoftDry systém sušení: velký nerezový buben se speciální strukturou a prohnutými unašeči s klouzavým povrchem pro jemnou péči
 • AntiVibration design: zaručuje větší stabilitu a tišší chod
 • Vnitřní LED osvětlení bubnu
 • Dětský zámek na ovládání
 • Signál na konci programu
 • Skleněná dvířka s rámem v chromově-bílé barvě
 • Kovový zámek
 • Postranní otevírání dveří - závěs dveří vpravo
 • Vypouštěcí sada pro odvod kondenzátu

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Hloubka 59.9 cm
Vestavěný displej Ano
Kapacita bubnu 9 Kg
Třída energ.účinnosti A +++
Systém sušení Kondenzace
Typ sušení tepelné čerpadlo
Maximální hloubka 65.2 cm

Návody a manuály

Hodnocení

5,0 / 5

1 recenze Siemens WT47XMH0EU

100% Kvalita
Vynikajicí

80% Hodnota za peníze
Výborná

Jak pracujeme s recenzemi

Vitalii

27. 8. 2022

Celkové hodnocení

Kvalita Vynikajicí

Hodnota za peníze Výborná


 • kvalitní

bezproblémový