Siemens WT47XEH0CS

34 490 Kč ? Ušetříte 19 % 27 990 Kč

Na splátky spočítat

Při nákupu produktu získáte extra hodnotu bodů 2 799,00 bodů na Věrnostní kartu ElectroWorld

Smart kondenzační sušička prádla Siemens WT47XEH0CS s tepelným čerpadlem nabízí maximální komfort se systémem samočištění intelligentCleaning. Je možné ji ovládat a kontrolovat na dálku prostřednictvím mobilního zařízení připojeného k Wi-fi s příslušnou aplikací Home Connect. Také je možné ji ovládat prostřednictvím TFT comfort Touch dotykového displeje a otočného voliče s integrovaným tlačítkem zap./vyp. Spotřebič je zařazen do energetické třídy A +++. Kapacita bubnu pro sušení dosahuje 9 kg prádla. Nabízí standardní programy pro bavlnu, snadno udržitelné, smartFinish, intelligentDry a také mnoho speciálních programů a doplňkových funkcí. Chytrá sušička Siemens WT47XEH0CS využívá sofDry systém sušení pro jemnou péči. Buben má vnitřní LED osvětlení. Pro bezpečnost a přehled disponuje dětským zámkem ovládání, signálem na konci programu. Zobrazit celý popis

 • Doprava zdarma
 • Sleva 19 %
 • Extra 10 % bodů zpět na Věrnostní kartu

Popis produktu

 

 

Smart sušička se SoftDry bubnem

Chraňte své šatstvo před znehodnocením a pořiďte si tuto kvalitní smart sušičku Siemens WT47XEH0CS. Smart sušička prádla k usušení prádla využívá kondenzační sušení s technologií tepelného čerpadla. Šetří váš čas i energii. Se sušičkou vysušíte až 9 kg bavlněného prádla. Můžete si vybrat z množství programů a navíc vaše prádlo bude po vysušení stále voňavé. Kondenzační sušení neubírá na kvalitě materiálu vašeho prádla. Jemně ho suší a šetrně odbourává nadbytečnou vodu. S unikátním systémem softDry zajišťuje stálý proud vzduchu a konstantní teplotu. Oceníte ho především při jemném a choulostivém prádle. Prohnuté unašeče efektivně rozvádějí teplý vzduch a zacházejí s oděvem mimořádně ohleduplně. Díky vylepšené povrchové úpravě bubnu prádlo po něm lehce klouže. Dostatečně velký a dobře čitelný TFT displej comfortTouch zvyšuje komfort ovládání této inteligentní sušičky. Po celou dobu Vás spolehlivě informuje o průběhu sušení. Samozřejmě prostřednictvím něj lze zvolit některou z přídavných funkcí. Komfortně kontrolovat a ovládat ji můžete i na dálku pomocí mobilního zařízení připojeného k Wi-Fi s příslušnou aplikací Home Connect (dostupná pro Android a iOS).

HomeConnect

Inteligentní sušičky Siemens se smart technologií Home Connect a vzdáleným ovládáním vám poskytnou komplexní kontrolu nad vaším sušením jediným stisknutím tlačítka. Pokud nemáte čas, spěcháte, ale potřebujete počkat, než se program skončí, jistě rádi využijete tuto technologii. Prostřednictvím vašeho mobilního zařízení můžete pohodlně ovládat a monitorovat vaši sušičku na dálku pomocí aplikace Home Connect. Dokonce pokud chcete, můžete si jednoduše nastavit zasílání automatických oznámení do vašeho mobilního zařízení a bude vás informovat o aktuálním stavu programu a dalších užitečných věcech.

Programy a funkce

Vybrat si můžete ze speciálních programů sušení jako je např. program "načechrávání". Cyklus načechrávání trvá 120 minut, program je možné kdykoliv během sušení přerušit a prádlo vyjmout. K dispozici jsou také:

 •     standardní programy: bavlna, snadno udržovatelné
 •     smartFinish
 •     intelligentDry
 •     speciální programy: hygiena, bavlna, košile / halenky, intelligentDry, spodní prádlo, ručníky, 1 košile, 5 košil, formální oděv, polštáře, mix, outdoor, super 40 ', přikrývky, nemačkavé prádlo, vlna závěr, další programy, časový program studený, časový program teplý

a speciální funkce a nastavení:

 •     Home Connect: vzdálené monitorování a ovládání, správa energie, dálková diagnostika
 •     cyklus načechrávání: 120 min na konci programu (lze jej kdykoliv během sušení přerušit a prádlo vyjmout)
 •     tlačítka touchControl: základní nastavení, ochrana proti zmačkání, paměť 1, paměť 2, možnosti nastavení / volby, zapnutí / vypnutí, odložený start, start / reload / pauza, stupeň sušení, odložení konce programu až o 24 hod.

Maximální komfort s intelligentCleaning systémem

Běžné sušičky prádla potřebují, aby byly filtry vyčištěny po každém cyklu. IntelligentCleaning system nabízí méně potřebného úsilí vynaloženého na údržbu filtru. Při každém sušení jsou zbytky tkanin odváděny do spodní části spotřebiče proudem vzduchu, kde jsou zachycovány sítkem. Sítko je automaticky proplachované a zbytky tkanin zůstávají ve speciálním zásobníku. Inteligentní senzory následně upozorní na nutnost vyprázdnění zásobníku. Tento úkon je nutný asi u každého 20 cyklu sušení.

Technologie AutoDry

Úsporná kondenzační sušička je vybavena úžasnou technologií AutoDry, pomocí které se zabraňuje přehřátí prádla a jeho nerovnoměrnému sušení. Díky tomuto programu je prádlo výborně chráněno před jakýmkoli poškozením.

Komfort a bezpečnost

Kromě zmíněných technologií a funkcí intelligentCleaning systém, autodrom nabízí inteligentní sušička prádla maximální komfort a bezpečnost prostřednictvím:

 •      otočného voliče s integrovaným tlačítkem zap./vyp.
 •      vnitřní LED osvětlení
 •      dětský zámek ovládání
 •      signál na konci programu
 •      skleněná dvířka s rámem v barvě chromová, bílá
 •      kovový zámek
 •      dvířka s postranním otevíráním se závěsem vpravo (závěs volitelný)
 •      vypouštěcí sadu pro odvod kondenzátu

Připojené soubory

Parametry produktu

Základní parametry

 • Hloubka 59,9 cm
 • Vestavěný displej Ano
 • Kapacita bubnu 9 Kg
 • Třída energ.účinnosti A +++
 • Systém sušení Kondenzace
 • Typ sušení tepelné čerpadlo
 • Maximální hloubka 63,4 cm

Další vlastnosti

Značka: Siemens
? Smart: Ano

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: bílá
Šírka: 59,8 cm
Výška: 84,2 cm
Hloubka: 59,9 cm
Hmotnost: 56,7 Kg
? Maximální hloubka: 63,4 cm

Display/Grafika

Vestavěný displej: Ano

Funkce

? Kapacita bubnu: 9 Kg
? Odložený start: Ano
Programy sušení: Towel, Outdoor, Teplý vzduch, Košile / halenka, Studený vzduch, Vlna, Mix, Bavlna
Systém sušení: Kondenzace
Typ sušení: tepelné čerpadlo

Další parametry

? Třída energ.účinnosti: A +++
Technologie: Wifi
? Smart (ovládání mobilem): Ano

Vzhled

Vzhled skříně: volně stojící
Systém ovládání: Otočné + dotykové
Systém vkládání: předním plněním

Energetické údaje

Třída účinnosti sušení: B

Hlučnost

Hlučnost (sušení): 62 db

Ostatní

Kód produktu: WT47XEH0CS

Všechny parametry

Recenze Siemens WT47XEH0CS

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k Siemens WT47XEH0CS