Siemens WT47X940EU

Pokud hledáte spolehlivou smart sušičku prádla, Siemens WT47X940EU bude skvělou volbou. S energetickou třídou A +++ je mimořádně šetrná nejen k vaší peněžence, ale rovněž k životnímu prostředí. S tepelným čerpadlem zaručuje opravdu perfektní výsledky a dokonale vysušené šatstvo bez poškození. Díky ergonomicky nakloněnému ovládacímu panelu je volba programů či jiných funkcí mnohem komfortnější. Určitě oceníte ovládání vaší sušičky prádla bez ohledu na to, kde se nacházíte - pomocí snadno použitelné aplikace Home Connect (dostupné pro iOS a Android). Úroveň hluku dosahuje 61 decibelů. Vnitřní LED osvětlení působí mimořádně efektně. Zobrazit celý popis

Vystaveno v 3 prodejnách

  • Výprodej − 18 %
  • Doprava zdarma

Popis produktu

 

 

SoftDry buben

Chraňte své šatstvo před znehodnocením a pořiďte si tuto kvalitní smart sušičku Siemens WT47X940EU. S unikátním systémem softDry zajišťuje stálý proud vzduchu a konstantní teplotu.
Oceníte ho především při jemném a choulostivém prádle. Prohnuté unašeče efektivně rozvádějí teplý vzduch a zacházejí s oděvem mimořádně ohleduplně. Díky vylepšené povrchové úpravě bubnu prádlo po něm lehce klouže. K této smart sušičce prádla je možné zakoupit zvlášť jako užitečného pomocníka i smart pračku plněnou zepředu Siemens WM14U840EU.

Koš

V případě potřeby vysušení ať obuvi a vlny, zaručeně oceníte koš, který je pevně osazen uvnitř sušičky ve vodorovné poloze. Během provozu se s bubnem neotáčí, jen si plní svou funkci. Hrubší vlněný svetr se díky rovnoměrné kumulaci teplého vzduchu vysuší během dvou hodin.

Displej

Dostatečně velký a dobře čitelný LED displej zvyšuje komfort ovládání této inteligentní sušičky Siemens WT47X940EU. Po celou dobu Vás spolehlivě informuje o průběhu sušení - ať už o čase, nastavené teplotě nebo počtu otáček. Samozřejmě prostřednictvím něj lze zvolit některou z přídavných funkcí jako je například odložený start.

Programy

Smart sušička prádla Siemens WT47X940EU je vybavena množstvím skvělých programů, které zaručeně mnohokrát využijete. speciální programy: vlna krátký, mix, sušení v koši, boty v koši, outdoor, ručníky, přikrývky, polštáře, džíny, časový program teplý, časový program studený, bavlna, nemačkavé prádlo, spodní prádlo, super 40 ', košile / halenky, jemné
speciální funkce: snadné žehlení, dětský zámek 3 s, MyFavorite, délka programu, vzdálený start, šetrné sušení, akustický signál, přizpůsobit sušení, cíl sušení, odložený start

Home Connect

Smart sušičku Siemens WT47X940EU můžete zkontrolovat odkudkoliv. S pomocí aplikace Home Connect budete vždy přesně vědět, zda je vaše prádlo již hotové nebo ne, a nikdy se už nebudete muset jít na sušičku několikrát zbytečně podívat, abyste zjistili, že stále suší. A až bude hotovo, dokonce vám spotřebič pošle oznámení.

Parametry produktu

Základní parametry

  • Hloubka 61,5 cm
  • Vestavěný displej Ano
  • Kapacita bubnu 9 Kg
  • Třída energ.účinnosti A +++
  • Systém sušení kondenzace + tepelné čerpadlo
  • Typ sušení tepelné čerpadlo
  • Maximální hloubka 64,4 cm

Další vlastnosti

Značka: Siemens
? Smart: Ano

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: bílá
Šířka: 59,7 cm
Výška: 84,2 cm
Hloubka: 61,5 cm
Hmotnost: 55 Kg
Maximální hloubka: 64,4 cm

Display/Grafika

Vestavěný displej: Ano

Funkce

? Kapacita bubnu: 9 Kg
? Odložený start: Ano
Programy sušení: Vlna
Systém sušení: kondenzace + tepelné čerpadlo
Typ sušení: tepelné čerpadlo

Energetické údaje

? Třída energ.účinnosti: A +++
Třída účinnosti sušení: B

Vzhled

Vzhled skříně: volně stojící
Systém ovládání: dotykem
Systém vkládání: předním plněním

Hlučnost

Hlučnost (sušení): 61 db

Další parametry

Technologie: Wifi
? Smart (ovládání mobilem): Ano

Ostatní

Kód produktu: WT47X940EU

Všechny parametry

Recenze Siemens WT47X940EU

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k Siemens WT47X940EU