Siemens WT47U690CS

Kondenzační sušička prádla s tepelným čerpadlem Siemens WT47U690CS v bílém provedení má kapacitu bubnu pro sušení 8 kg prádla. Zařazena je v energetické třídě A +++. Maximální hlučnost dosahuje 64 dB. Nabízí programy pro sušení: bavlna a snadno udržovatelné, vlna krátký, mix, ručníky, přikrývky, časový program teplý, časový program studený, bavlna, nemačkavé prádlo, hygiena, sportovní oblečení, peří, super 40 ', košile / halenky, jemné a také speciální funkce nastavení pomocí tlačítek touchControl. Sušička prádla Siemens WT47U690CS disponuje technologií autodrom. Ovládána je pomocí LED displeje a otočného voliče. Ve výbavě je také indikátor plné kondenzační nádržky a indikace pro vyčištění filtru. Pro bezpečnost je sušička vybavena dětskou pojistkou. Zobrazit celý popis

Vystaveno v 14 prodejnách

 • Doprava zdarma
 • Sleva 40 %

Další varianty produktu

Zvažte i tento produkt

Siemens WT47X940EU

Siemens WT47X940EU

36 988 Kč

K odeslání 1 ks

Pokud hledáte spolehlivou smart sušičku prádla, Siemens WT47X940EU bude skvělou volbou. S energetickou třídou A +++ je mimořádně šetrná nejen k vaší peněžence, ale rovněž k životnímu prostředí. S…

 • Hloubka: 61,5 cm
 • Vestavěný displej: Ano
 • Kapacita bubnu: 9 Kg

Zobrazit produkt

Popis produktu

 

 

Využití spotřebiče

Kondenzační sušička prádla s tepelným čerpadlem Siemens WT47U690CS je spotřebič, který velmi urychlí a optimalizuje běžnou péči o prádlo. K usušení prádla využívá kondenzační sušení s technologií tepelného čerpadla. Kondenzační sušení neubírá na kvalitě materiálu vašeho prádla. Jemně ji suší a šetrně odbourává nadbytečnou vodu. Šetří váš čas i energii. Díky sušičce nebudete muset čekat na to až se prádlo důkladně vysuší a budete ji moci hned vyžehlit. Tak si budete vědět lépe rozvrhnout čas a naplánovat si i jiné činnosti. Na jeden krát můžete vysušit 8 kg prádla. Sušička je zařazen do energetické třídy A +++.

Programy a funkce

Pračka se sušičkou disponuje programy, ze kterých si velmi jednoduše vyberete, ten který aktuálně potřebujete. Pomocí velkého LED displeje, který zobrazuje průběh programu, nastavenou teplotu, zbytkový čas v minutách, otočného voliče a TouchControl tlačítek bude váš výběr určitě jednoduše navolený.

 • speciální programy: bavlna a snadno udržovatelné, vlna, krátký mix, ručníky, přikrývky, časový program teplý, časový program studený, bavlna, nemačkavé prádlo, hygiena, sportovní oblečení, peří, super 40 ', košile / halenky, jemné

Speciální funkce a nastavení:

 • cyklus načechrávání: 120 min na konci programu (lze kdykoliv během sušení přerušit a prádlo vyjmout)
 • tlačítka touchControl: šetrný, start / pauza, stupeň sušení, nastavení jemného výsledku sušení, dětská pojistka 3 s, cyklus načechrávání 60 min, cyklus načechrávání 120 min, myFavourite, odložení konce programu až o 24 hod.
 • akustický signál ukončení programu

Tlačítka TouchContol

Moderní sušička prádla Siemens WT47U690CS se velmi snadno ovládá. Přizpůsobený má otočný volič programů s integrovaným tlačítkem pro zapnutí a vypnutí. K dispozici jsou i TouchControl tlačítka. Nastavit si můžete stupeň sušení, zapnutí / vypnutí, nastavení jemného výsledku sušení, dětská pojistka 3 s, cyklus načechrávání 60 min, cyklus načechrávání 120 min, odložený start, odložení ukončení až o 24 hod.

Speciální programy

Vybrat si můžete ze speciálních programů sušení jako je např. program ,,načechrávání". Cyklus načechrávání trvá 120 minut, program je možné kdykoliv během sušení přerušit a prádlo vyjmout. K dispozici jsou i jiné programy, jako bavlna a snadno udržovatelné, vlna krátký, mix, ručníky, přikrývky, časový program teplý, časový program studený, bavlna, nemačkavé prádlo, hygiena, sportovní oblečení, peří, super 40 ', košile / halenky, jemné.

Technologie AutoDry

Úsporná kondenzační sušička je vybavena úžasnou technologií AutoDry, pomocí které se zabraňuje přehřátí prádla a její nerovnoměrnému sušení. Díky tomuto programu je prádlo výborně chráněna před jakýmkoli poškozením.

Už žádné ruční čištění kondenzátoru

Kondenzátor sušičky prádla Siemens WT47U690CS se při každém sušicím cyklu čistí automaticky. A to hned několikrát. Výsledkem je čistý kondenzátor bez vláken, který udržuje konstantně nízkou spotřebu energie a maximální účinnost.

Parametry produktu

Základní parametry

 • Hloubka 59,9 cm
 • Vestavěný displej Ano
 • Kapacita bubnu 8 Kg
 • Třída energ.účinnosti A +++
 • Systém sušení Tepelné čerpadlo
 • Typ sušení kondenzace
 • Maximální hloubka 63,4 cm

Další vlastnosti

Značka: Siemens
? Smart: Ne

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: bílá
Šířka: 59,7 cm
Výška: 84,2 cm
Hloubka: 59,9 cm
Hmotnost: 55,1 Kg
Maximální hloubka: 63,4 cm

Display/Grafika

Vestavěný displej: Ano

Funkce

? Kapacita bubnu: 8 Kg
? Odložený start: Ano
Programy sušení: Košile / halenka, Sportovní oblečení, Syntetika, Vlna, Mix, Bavlna
Systém sušení: Tepelné čerpadlo
Typ sušení: kondenzace

Energetické údaje

? Třída energ.účinnosti: A +++
Třída účinnosti sušení: B

Vzhled

Vzhled skříně: volně stojící
Systém ovládání: Otočné + dotykové
Systém vkládání: předním plněním

Hlučnost

Hlučnost (sušení): 64 db

Další parametry

? Smart (ovládání mobilem): Ne

Ostatní

Kód produktu: WT47U690CS

Všechny parametry

Recenze Siemens WT47U690CS

Hodnocení zákazníků

80 % Ohodnotil 1 zákazník, který si produkt zakoupil.

Pro vložení Vašeho hodnocení se prosím přihlaste nebo registrujte.

Mojmír, 23.10.2019

Žádn sušička nevysuší úplně, ale tahle přesně plní účel, pro který jsme si ji pořídili.

 • úsporná
 • elegantní
 • výkonná
 • není nutné připojení ke kanalizaci
 • hlučnější

Příslušenství k Siemens WT47U690CS