Siemens WM16XEH1CS


Pračka plněná zepředu, Energetická třída C, Kapacita 10 kg prádla, 1600 otáček odstřeďování, Spotřeba energie: 67 kWh na 100 cyklů, 16 pracích progamů, Smart ovládání mobilem: Ne, Odložený start: Ano, Dětská pojistka: Ano, AquaStop funkce: Ano, Maximální hloubka: 59 cm. Více info


Cena 32 990 Kč

Přihlásit se / Registrovat se a získat 330 Kč zpět na další nákup: Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

Popis produktu

Inteligentní, předem plněná pračka Siemens WM16XEH1CS v bílém provedení. Buben WaweDrum má kapacitu pro 10 kg prádla a disponuje vnitřním LED osvětlením. Maximální odstřeďování činí 1 600 ot./min s hlučností 47 dB při praní a 72 dB při odstřeďování. Tato pračka nabízí 16 pracích programů a přídavných funkcí, jako např. AntiStain Plus, SpeedPerfect a i-Dos (inteligentní systém dávkování). Nechybí funkce AquaStop, která zabraňuje přetečení pračky. Je vybavená motorem iQdrive, který zaručí její tichý provoz a dlouhou životnost. Využívá inteligentní systém Home Connect a hlasového asistenta Amazon Alexa. Nechybí ani funkce Reload pro dodatečné přidání prádla. Ovládání je jednoduché, pomocí otočného voliče. TFT displej následně zobrazí všechny potřebné informace. Její hloubka je 59 cm.

Inteligentní spotřebič

Praktická, předem plněná inteligentní pračka Siemens WM16XEH1CS se stane vaším pomocníkem při péči o prádlo vaší rodiny. Oděvy budou komfortně a důkladně vyprány a vy budete mít více času na sebe a své blízké. Buben má kapacitu pro 10 kg prádla, což je dostačující i pro větší rodinu. Maximální odstřeďování činí 1 600 ot./min. K dispozici má mnoho inteligentních technologií, které vám pomohou při péči o prádlo.

Home Connect: domácí spotřebiče se smart připojením

Předem plněná pračka Siemens WM16XEH1CS využívá inteligentní systém Home Connect. Systém využívá Wi-Fi pro propojení vašich domácích spotřebičů s chytrým telefonem nebo tabletem, na které vám budou zasílány notifikace (oznámení) přímo z vašeho spotřebiče. Díky tomu můžete spotřebič dálkově zapnout/vypnout nebo ovládat důležité funkce. Pračku dokážete propojit i s jinými spotřebiči ve vaší domácnosti prostřednictvím služeb IFTTT, iHaus, Magenta Smart Home.

Prací programy

V menu si můžete vybrat jeden ze 16 pracích programů, mezi nimiž se nacházejí standardní i speciální programy. Využijete i rychlé programy (15 a 30 minutový) pro menší objem oblečení či speciální program pro alergiky. AntiStain program vám umožní během praní odstranit až 16 nejčastějších typů skvrn bez nutnosti použít speciální prací prostředky určené na skvrny.

  • Standardní programy: Bavlna, Snadno udržovatelné, Jemné/hedvábí, Vlna/ruční praní.

  • Automatický program: Senzoricky řízené praní a dávkování. 

  • Speciální programy: Odčerpání, Džíny/tmavé prádlo, Paměť, Outdoor/impregnace, Odstřeďování, Mix, Máchání, Super 15'/30', Automatický program jemný, Automatický program, Powerspeed 59', Čištění bubnu s funkcí připomenutí, Košile/halenky.

Program pro outdoorové oblečení

Pračka je vybavena speciálním pracím programem pro outdoorové oblečení a nepromokavé textilie. Vaše lyžařské bundy nebo turistické kalhoty vyperete nyní bez strachu z jejich poškození. Při praní se využívají speciální pohyby bubnu a optimální teplota.

Bez skvrn 

Pračka Siemens disponuje praktickým programem StainRemoval, který vám pomůže při odstraňování až 16 druhů skvrn i bez použití speciálních pracích prostředků. Při praní si program nastaví optimální teplotu vody pomocí teplotního čidla a také optimální počet otáček.

Automatické dávkování

S inteligentním systémem dávkování i-Dos budete vždy vědět, kolik pracího prostředku je třeba na prací cyklus. Po naplnění systém automaticky určí množství tekutého pracího prostředku a vody pro optimální vyprání. Vyhodnocuje to i na základě vloženého prádla a stupně jeho znečištění.

iQdrive: úsporný motor s 10letou zárukou

Energeticky úsporný a tichý motor s 10letou zárukou. Tyto efektivní a tiché bezuhlíkové motory jsou již více než 25 let soustavně vyvíjeny, testovány a vyráběny ve vlastní továrně v Michalovcích na Slovensku. Díky jejich konstrukčnímu řešení s využitím permanentních magnetů je eliminován hluk, vibrace a motor zůstává stále chladný. Nedochází tak k energetickým ztrátám vlivem třecí teploty, což zabezpečuje jeho dlouhodobou životnost.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Kapacita bubnu 10 Kg
Max.otáčky odstřeďování 1600 ot./min.
Počet programů 16
Maximální hloubka 59 cm
Třída energetické účinnosti 2021 C

Návody a manuály

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Siemens WM16XEH1CS

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno