Siemens WM14VKH0CS


Pračka plněná zepředu, Energetická třída A, Kapacita 9 kg prádla, 1400 otáček odstřeďování, Spotřeba energie: 48 kWh na 100 cyklů, 14 pracích progamů, Smart ovládání mobilem: Ano, Odložený start: Ano, Dětská pojistka: Ano, AquaStop funkce: Ano, Maximální hloubka: 63,2 cm. Více info


Cena 25 989 Kč

Přihlásit se / Registrovat se a získat 260 Kč zpět na další nákup: Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

Popis produktu

Předem plněná pračka Siemens WM14VKH0CS v bílém provedení disponuje kapacitou pro 9 kg prádla a maximální otáčky odstřeďování jsou 1 400 ot./min. Nabízí 14 pracích programů a speciální funkce, které si můžete zvolit pomocí plně elektronického ovládání otočným voličem a za pomoci velkého LED displeje. Ovládat ji můžete také prostřednictvím Wi-Fi přes aplikaci Home Connect. Vybavena je funkcí Reload, varioSpeed a systémem i-Dos.

Siemens WM14VKH0CS

Pračka Siemens WM14VKH0CS s předním plněním v bílém provedení se stříbrnými dvířky se spolehlivě postará o vaše prádlo. Nabízí kapacitu pro 9 kg prádla, což je dostatečné pro větší rodiny. Maximální rychlost odstřeďování dosahuje 1 400 otáček za minutu při hlučnosti 70 dB. Je vybaven praktickými programy a funkcemi, které využijete při každodenním používání.

Programy

  • Programy: bavlna, snadná údržba, jemné/hedvábí, vlna/ruční praní
  • Automatické programy: mytí a dávkování řízené senzorem
  • Speciální programy: hygiena, automatický jemný program, čištění bubnu s funkcí připomenutí, venkovní, vypouštění/odčerpávání, powerSpeed 59', mix, oplachování, super 15'/30'.

Funkce a nastavení

  • Home Connect: vzdálené monitorování a ovládání, vzdálená diagnostika, správa fotovoltaické energie
  • i-Dos: inteligentní automatický dávkovací systém pro tekutý prací prostředek a změkčovač tkanin
  • Tlačítka touchControl: ochrana proti pomačkání, zapnutí/vypnutí, odložení konce programu, i-Dos 1, i-Dos 2, extra máchání, dálkový start, start/pauza s funkcí opětovného vložení (možnost přidání prádla), teplota, VarioSpeed, předpírka, regulace otáček/bez odstřeďování.

Automatické dávkování

Technologie i-Dos dávkuje prací prostředek s naprostou přesností na základě typu tkaniny, tvrdosti vody a úrovně znečištění. Dávkuje správné množství pro každé mytí a navíc vám pomůže ušetřit vodu tím, že vynecháte zbytečné oplachování.

Rychlé programy

Potřebujete vyprat několik kusů oblečení? Využijte rychlé programy na 15, 30 a 59 minut. Kromě toho má systém VarioSpeed s technologií SpeedPack L pro rychlejší a šetrnější praní.

Home Connect: domácí spotřebiče s inteligentní konektivitou

Pračka s předním plněním využívá inteligentní systém Home Connect. Systém využívá Wi-Fi k propojení domácích spotřebičů s vaším chytrým telefonem nebo tabletem, který přijímá upozornění přímo od spotřebiče. To vám umožní na dálku zapnout/vypnout spotřebič nebo ovládat důležité funkce. Pračku můžete také propojit s dalšími spotřebiči v domácnosti prostřednictvím služeb IFTTT, iHaus a Magenta Smart Home.

Hlasový asistent Amazon Alexa

Chytrá pračka je také kompatibilní s hlasovým asistentem Amazon Alexa, který vám umožní ovládat ji hlasem. Je třeba zkontrolovat, zda je Alexa v aplikaci Home Connect dostupná pro vybranou zemi a jazyk. Pak už stačí jen aktivovat a propojit Amazon Alexa s domácím spotřebičem.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Kapacita bubnu 9 Kg
Max.otáčky odstřeďování 1400 ot./min.
Počet programů 14
Maximální hloubka 63.2 cm
Třída energetické účinnosti 2021 A

Návody a manuály

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Siemens WM14VKH0CS

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Jak pracujeme s recenzemi