Siemens WM14VEH0CS


Pračka plněná zepředu, Energetická třída A, Kapacita 9 kg prádla, 1400 otáček odstřeďování, Spotřeba energie: 48 kWh na 100 cyklů, 14 pracích progamů, Smart ovládání mobilem: Ano, Odložený start: Ano, Dětská pojistka: Ano, AquaStop funkce: Ano, Maximální hloubka: 63,2 cm. Více info


Cena 31 149 Kč

Přihlásit se / Registrovat se a získat 311 Kč zpět na další nákup: Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

Popis produktu

Předem plněná pračka Siemens WM14VEH0CS v bílém provedení disponuje kapacitou pro 9 kg prádla a maximální otáčky odstřeďování jsou 1 400 ot./min. Nabízí 14 pracích programů a speciální funkce, které si můžete zvolit pomocí plně elektronického ovládání otočným voličem a za pomoci velkého LED displeje. Ovládat ji můžete také prostřednictvím Wi-Fi přes aplikaci Home Connect. Vybavena je funkcí WaterPerfect Plus, StainRemoval a systémem i-Dos.

Siemens WM14VEH0CS

Pračka Siemens WM14VEH0CS s předním plněním v bílém provedení se spolehlivě postará o vaše prádlo. Nabízí kapacitu pro 9 kg prádla, což je dostatečné i pro větší rodiny. Maximální rychlost odstřeďování dosahuje 1 400 otáček za minutu při hlučnosti 70 dB. Je vybaven praktickými programy a funkcemi, které využijete při každodenním používání.

Programy

  • Programy: bavlna, snadná údržba, jemné/hedvábí, vlna/ruční praní
  • Automatický program: mytí a dávkování řízené senzorem
  • Speciální programy: vypouštění, automatické jemné praní, automatický program, čištění bubnu s funkcí připomenutí, košile/halenky, džíny/tmavé prádlo, paměť, outdoor, powerSpeed 59', odstřeďování, mix, máchání, přikrývky, super 15'/30'

Funkce a nastavení

  • Home Connect: vzdálené monitorování a ovládání, vzdálená diagnostika, správa fotovoltaické energie
  • i-Dos: inteligentní automatický dávkovací systém pro tekutý prací prostředek a změkčovač tkanin
  • Systém StainRemoval: odstraňuje 16 nejběžnějších typů skvrn bez speciálních chemikálií.
  • Další funkce: extra máchání, snadné žehlení, máchání, automatické praní skvrn, i-Dos 1, i-Dos 2, tišší praní, VarioSpeed, stop oplachování, předpírka, voda plus.
  • Tlačítka touchControl: základní nastavení, zapnutí/vypnutí, odložení konce programu, i-Dos, možnosti nastavení, dálkový start, start/pauza s funkcí opětovného vložení (možnost přidání prádla), teplota, VarioSpeed, předpírka, regulace odstřeďování/bez odstřeďování.

Automatické dávkování

Technologie i-Dos dávkuje prací prostředek s naprostou přesností na základě typu tkaniny, tvrdosti vody a úrovně znečištění. Dávkuje správné množství pro každé mytí a navíc vám pomůže ušetřit vodu tím, že vynecháte zbytečné oplachování.

Funkce VarioSpeed

Zrychlete proces praní pomocí časově úsporné funkce VarioSpeed nebo si vyberte jeden z rychlých programů: 59, 30 a 15 minut. Délku pracího cyklu můžete nastavit také ručně pomocí funkce myTime.

Home Connect: domácí spotřebiče s inteligentní konektivitou

Pračka s předním plněním využívá inteligentní systém Home Connect. Systém využívá Wi-Fi k propojení domácích spotřebičů s vaším chytrým telefonem nebo tabletem, který přijímá oznámení přímo od spotřebiče. To vám umožní zapnout/vypnout spotřebič nebo ovládat důležité funkce na dálku. Pračku můžete také propojit s dalšími spotřebiči v domácnosti prostřednictvím služeb IFTTT, iHaus a Magenta Smart Home.

Hlasový asistent Amazon Alexa

Chytrá pračka je také kompatibilní s hlasovým asistentem Amazon Alexa, který vám umožní ovládat ji hlasem. Je třeba zkontrolovat, zda je Alexa v aplikaci Home Connect dostupná pro vybranou zemi a jazyk. Pak už stačí jen aktivovat a propojit Amazon Alexa s domácím spotřebičem.

Spotless

Pračka Siemens má praktický program odstraňování skvrn, který vám pomůže odstranit až 16 druhů skvrn bez použití speciálních pracích prostředků. Při praní program nastaví optimální teplotu vody pomocí teplotního čidla a také optimální počet otáček.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Kapacita bubnu 9 Kg
Max.otáčky odstřeďování 1400 ot./min.
Počet programů 14
Maximální hloubka 63.2 cm
Třída energetické účinnosti 2021 A

Návody a manuály

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Siemens WM14VEH0CS

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Jak pracujeme s recenzemi