Siemens WM14U840EU

44 990 Kč ? Ušetříte 11 % 39 990 Kč

Na splátky spočítat

Při nákupu produktu získáte extra hodnotu bodů 3 999,00 bodů na Věrnostní kartu ElectroWorld

Praktická zepředu plněná smart pračka Siemens WM14U840EU je nenahraditelný spotřebič, který se stane vaším pomocníkem při péči o prádlo vaší rodiny. Tento model je určen na 10 kg prádla, což je dostačující i pro větší rodinu. S aplikací Home Connect můžete jednoduše volit možnosti a spouštět vaši pračku kdykoliv chcete, a ať už jste kdekoli. Maximální otáčky při odstřeďování jsou 1400 ot./min. se zbytkovou vlhkostí prádla 53%. Celkový objem bubnu tvoří 70 l a hlučnost přístroje při praní je 46 dB. Zobrazit celý popis

 • Výprodej − 11 %
 • Doprava zdarma
 • Extra 10 % bodů zpět na Věrnostní kartu

Popis produktu

 

 

Energetická třída A +++

Smart pračka Siemens WM14U840EU nabízí během praní opravdu nízkou spotřebu elektrické energie. Díky tomu je zařazována do energetické třídy A +++, která je až o 40% úspornější. Spotřeba elektrické energie za rok je pouze 143 kWh při 220 standardních pracích cyklech. K této smart pračce je možné zakoupit zvlášť jako užitečného pomocníka i smart sušičku prádla Siemens WT47X940EU.

Displej

Dostatečně velký a dobře čitelný LED displej zvyšuje komfort ovládání této smart pračky Siemens WM14U840EU. Po celou dobu Vás spolehlivě informuje o průběhu praní - ať už o čase, nastavené teplotě nebo počtu otáček. Samozřejmě prostřednictvím něj lze zvolit některou z přídavných funkcí.

Přesné dávkování - i-Dos

Už nikdy více špatně nadávkován prací prostředek nebo aviváž. Jednodušší jako nikdy předtím, protože první integrovaný dávkovací systém přesně určuje, kolik tekutého pracího prostředku nebo aviváže vaše prádlo potřebuje. Na základě druhu textilie, množství prádla, tvrdosti vody a stupně znečištění, automaticky nadávkuje na mililitr přesně to správné množství tekutého pracího prostředku nebo aviváže, a výsledkem je dokonale čistá a správně ošetřená prádlo.

iQdrive: úsporný motor s 10letou zárukou

Energeticky úsporný a tichý motor s 10letou zárukou. Tyto efektivní a tiché bezuhlíkové motory jsou již více než 25 let soustavně vyvíjeny, testovány a vyráběny ve vlastní továrně v Michalovcích na Slovensku. Díky jejich konstrukčnímu řešení s využitím permanentních magnetů je eliminován hluk, vibrace a motor zůstává stále chladný. Nedochází tak k energetickým ztrátám vlivem třecí teploty, což zabezpečuje jeho dlouhodobou životnost.

VarioSpeed: ušetří až 65 % času nebo 50 % energie

Ušetřete až 65 % času nebo 50 % energie. Se systémem varioSpeed můžete nastavit většinu programů tak, aby proběhly rychleji nebo efektivněji s pomocí funkcí speedPerfect a ecoPerfect. Tím zkrátíte čas až o 65 % nebo spotřebu energie až o 50 %.

Home Connect

Nechte praní správně zapadnout do vašeho časového rozvrhu. S aplikací Home Connect můžete jednoduše volit možnosti a spouštět vaši inteligentní pračku kdykoliv chcete, a ať už jste kdekoli - abyste měli čisté prádlo připravené přesně v ten okamžik, kdy ho potřebujete.

Programy

 • automatický program: senzory řízené praní a dávkování
 • speciální programy: odčerpání, máchání, odstřeďování, záclony, mix, outdoor / impregnace, košile / halenky, super 15 ', automatický program, automatický program jemný, hygiena, přikrývky, čištění bubnu s funkcí připomenutí, mytím, jeans / tmavé prádlo, vlna , jemné / hedvábí

Program super 15´

Co můžete stihnout za 15 minut? Třeba vyprat prádlo - stačí zapnout prací program super 15´. Vytvořeno pro váš rušný život.

Možnost doplnění prádla během praní

Chytré řešení pro zapomenuté kusy prádla. Ať už zapomenete ponožku nebo tričko - s funkcí reload nyní můžete pozastavit již spuštěný prací cyklus a otevřít dveře pračky, abyste mohli přidat jakékoli zapomenuté prádlo do bubnu.

WaterPerfect: účinné hospodaření s vodou

Šetřte peníze a chraňte životní prostředí. Průtokový senzor a senzor, který měří hladinu vody v bubnu, se společně postarají o to, že je vždy použito to přesné množství vody - v závislosti na druhu prádla a jeho množství. Současně díky optimalizovanému přísunu vody ji prádlo v pracím bubnu nasaje mnohem rychleji a rovnoměrněji, a tak je každá kapka aktivně a efektivně využita.

Nízká hlučnost a minimum vibrací

Můžete prát i zatímco vaše dítě spí. Kruhovitá struktura bočních panelů zajišťuje větší stabilitu a snižuje vibrace způsobené otáčením bubnu. Kromě toho dodatečná izolace také snižuje hluk, takže pračka je velmi tichá i při odstřeďování.

Speciální funkce a nastavení

 • Home Connect: vzdálená správa a ovládání, energetické řízení fotovoltaiky
 • i-Dos: inteligentní systém automatického dávkování tekutého pracího prostředku a aviváže
 • vnitřní LED osvětlení bubnu
 • varioSpeed: až o 65% kratší čas praní
 • iSelect displej: intuitivní uživatelské rozhraní podobné smartphonu
 • volitelné funkce: voda plus, předpírka, tiché praní, snadné žehlení, extra máchání, stop máčení, i-Dos 1, i-Dos 2, MyFavorite, namáčení 10-20-30 min, speedPerfect, ecoPerfect, skvrny - automatika, start / pauza s reload funkcí (možnost doplnění prádla)

Bezpečnostní systém proti škodám způsobeným vodou

Ochrana před škodami způsobenými vodou. Systém aquaStop = bezpečnostní ventil na vodovodním kohoutku + dvojitá přívodní hadice s automatickou regulací tlaku + vana s plovákem a spínačem čerpadla = absolutní bezpečí před škodami způsobenými vodou. To vše s doživotní zárukou.

Parametry produktu

Základní parametry

 • Hloubka 62,2 cm
 • Maximální hlučnost 46 db
 • Kapacita bubnu 10 Kg
 • Max.otáčky odstřeďování 1400 ot./min.
 • Třída energ.účinnosti A +++
 • Počet programů 19
 • Třída účin.odstřeď. B
 • Vzhled skříně volně stojící
 • Roční spotř.en. při praní 143 kWh
 • Systém vkládání předním plněním

Další vlastnosti

Značka: Siemens
? Smart: Ano

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: bílá
Šířka: 59,8 cm
Výška: 84,8 cm
Hloubka: 62,2 cm
Hmotnost: 85 Kg

Hlučnost

Maximální hlučnost: 46 db
Hluk při odstřeďování: 72 db

Display/Grafika

Vestavěný displej: Ano

Funkce

? Kapacita bubnu: 10 Kg
? Max.otáčky odstřeďování: 1400 ot./min.
? Dětská pojistka: Ano
Počet programů: 19
? Odložený start: Ano
Doba cyklu: 390 min.
? AquaStop funkce: Ano

Energetické údaje

? Třída energ.účinnosti: A +++
Třída účin.odstřeď.: B
Spotřeba vody na cyklus: 53 L
Celková spotřeba: 143 kWh
Roční spotř.en. při praní: 143 kWh
Roční spotř.vody při praní: 11600 L

Vzhled

Vzhled skříně: volně stojící
Systém ovládání: dotykem
Systém vkládání: předním plněním

Další parametry

Technologie: Wifi
? Smart (ovládání mobilem): Ano

Ostatní

Kód produktu: WM14U840EU

Všechny parametry

Recenze Siemens WM14U840EU

Hodnocení zákazníků

100 % Ohodnotil 1 zákazník, který si produkt zakoupil.

Pro vložení Vašeho hodnocení se prosím přihlaste nebo registrujte.

Adrián, 06.10.2018

Pokud hledáte pračku, která je tichá, má intuitivní ovládání, krásné tvary a design, můžu jednoznačně doporučit (i když ji zatím nemám dlouho)

 • hlučnost, pračka je opravdu příjemně tichá (ve srovnání s jinými pračkami)
 • inteligentní ovládání pomocí aplikace HomeConnect (praní se stává zábavou :) )
 • je prostě krásná
 • f-ce automatického dávkování pracího prostředku a aviváže
 • menší problém byl problém velikost, ale úplně to mínus není, je to prostě fakt
 • naproti tomu, jak je všechno sofistikované a jemné (dotekové ovládání atd, ovládání přes WiFi, odhlučnění pračky), tak otevření dvířek doprovází výrazné cvaknutí, které do toho nijak nezapadá
 • někdy problematické ovládání dotekovým displejem. Prostě se netrefím na to místo, které si pračka představuje... nevadí, prakticky vždy využívám aplikaci

Příslušenství k Siemens WM14U840EU