Siemens TQ703R07 EQ.700 Integral


Automatické espresso, Smart ovládání mobilem, Maximální provozní tlak: 19 Bar, Mletá káva, Způsob přípravy mléčné pěny: nádoba na mléko, Objem vodního zásobníku: 2400 ml, Objem nádoby na kávová zrna: 350 g, Odvápňovací systém, Vestavěný displej, Samočistění, Počet přednastavených nápojů: 12, Cappuccino 1 tlačidlem, Automatické vypnutí, Výška: 50,5 cm, Šířka: 35,2 cm, Hloubka: 42 cm, Hmotnost: 10,25 kg, Barva: nerez. Více info


Cena 31 999 Kč

Přihlásit se / Registrovat se a získat 320 Kč zpět na další nákup: Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

Popis produktu

Smart automatický kávovar Siemens TQ703R07 EQ.700 dotykový displej v kombinaci s jedinečným operačním systémem – iSelect Display, inovativní HomeConnect App, 29 různých kávových specialit v nabídce, aromaSelect – 3 profily kávy, možnost uložení 15 vlastních kávových nápojů, aromaDouble Shot, příprava 2 šálků stiskem jediného tlačítka, autoMilk Clean, obsah balení: vodní filtr BRITA Intenza, testovací proužek pro tvrdost vody.

Siemens TQ703R07 

  • Počet zásobníků na kávová zrna: 1
  • Kapacita zásobníku na kávová zrna: 350 g
  • Mléčný systém: Integrovaný mléčný systém s nádobou
  • Bílá káva, Cappuccino, Flat White, Latte Macchiato
  • Dokonalý dotykový displej v kombinaci s jedinečným operačním systémem – iSelect Display
  • Siemens coffeeWorld, objevte širokou nabídku mezinárodních kávových specialit pouze jediným přejetím prstu jako na svém smartphone
  • Tři různé aroma profily kávy, ze kterých si můžete vybrat podle vlastního vkusu – aromaSelect
  • Uložte si až 15 vašich originálních kávových nápojů pomocí Oblíbených položek
  • Ovládejte svůj plně automatický přístroj na přípravu espressa odkudkoliv budete chtít s inovativní HomeConnect App

Intuitivní a snadná navigace na velkém dotykovém displeji – iSelect Display

Přizpůsobit si kávu podle vašeho osobního vkusu a preferencí nebylo nikdy tak jednoduché. Díky intuitivnímu ovládání displeje iSelect a jeho dotykových a posuvných funkcí je neuvěřitelně snadné procházet nabídkou plně automatického kávovaru. Snadno přizpůsobte svou kávu – ze široké mezinárodní nabídky. Pozvedněte své zážitky z kávy s dokonalým 5" dotykovým displejem iSelect.

Tři různé aroma profily kávy, ze kterých si můžete vybrat podle vlastního vkusu – aromaSelect

aromaSelect vám umožní si přizpůsobit chuť kávy vašim osobním preferencím. Můžete si vybrat ze tří různých nastavení aroma: mírnou, vyváženou nebo výraznou. Koneckonců každý má rád individuální chuť a aromaSelect vám umožňí vybrat si aroma nápoje přesně podle vašich představ.

Perfektní připojení k vašemu kávovaru - Home Connect

Ovládejte svůj plně automatický stroj na espresso pomocí jakéhokoliv inteligentního zařízení. A objevte exkluzivní svět aplikací Home Connect. Například coffeeWorld nabízí široký výběr mezinárodních kávových specialit. Nebo zkuste coffeePlaylist a vytvořte si seznam svých oblíbených nápojů připravených jeden po druhém na vaší kávové párty.

Dokonalá souhra pro dokonalou chuť - iAroma Systém

S jedinečným systémem iAroma plně automatické kávovary Siemens vždy vyrábějí nápoje té nejvyšší kvality. Souhra mezi odolným keramickým mlýnkem, inteligentním ohřívačem, inteligentní vodní pumpou a vyspělou spařovací jednotkou vytváří technickou dokonalost, od kávového zrna po sklenici lahodné kávy. Užívejte si to! Extra silná káva bez kompromisů v aroma – díky inovativní technologii aromaDouble Shot funkci. S touto funkcí se namele a uvaří káva s tím nejlepším aroma. Funkce aromaDouble Shot zajistí, že káva nebude mít hořkou pachuť. To vše díky menšímu množství vody, které uvolní méně hořkosti a zaručí, že do vašeho šálku se dostane jen to nejlepší z kávových zrn.

Automatické čištění celého mléčného systému - autoMilk Clean

Výroba skutečně dobrých aromatických kávových specialit je potěšením – čištění mléčného systému ale už ne. Proto společnost Siemens vyvinula funkci autoMilk Clean. Tento plně automatický proces čištění párou funguje po každé přípravě nápoje, takže můžete jednoduše sedět a vychutnat si skvělou kávu.

Perfektní výsledek stiskem jednoho tlačítka: OneTouch funkce

Bez ohledu na to, po jaké kávové specialitě toužíte – latte macchiato, cappuccino nebo silné espresso – díky funkci OneTouch vám plně automatický kávovar připraví skvělý požitek z kávy na jedno stisknutí tlačítka – tak jednoduché to je! Systém připraví kávu nebo mléčnou specialitu automaticky tak, jak to máte rádi. A ještě lépe: můžete připravit i dva šálky najednou.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Objem vodního zásobníku 2400 ml
Typ kávovaru Espresso - plnoautomat
Objem nádoby na kávová zrna 350 g
Počet teplotních nastavení 3
Smart (ovládání mobilem) Ano
Přednastavené programy Ano
Cappuccino 1 tlačidlem Ano
Počet uživatelských profilů 15
Počet přednastavených nápojů 12

Návody a manuály

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Siemens TQ703R07 EQ.700 Integral

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Jak pracujeme s recenzemi