Siemens TQ507R03 EQ.500 integral

 • Doprava zdarma
 • Cashback 1 250 Kč
 • Sleva

Smart (ovládání mobilem): Ne, Cappuccino 1 tlačidlem: Ano, Počet přednast.nápojů: 7,


Cena s Cashbackem 1 250 Kč Platí do 20. 12. 2021
Jak získat cashback
24 169 Kč

Cena 25 419 Kč

Sleva 9 % z ceny doporučené výrobcem: 27 990 Kč Zobraziť nápovědu

254,19 Kč Zpět na Electro World Věrnostní kartu: Zobraziť nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Popis produktu

Automatické espresso SiemensTQ507R03 EQ.500 integral je nejen šikovným pomocníkem, ale i stylovým designovým doplňkem. Funkce one-touch umožní jedním stiskem tlačítka připravit dokonalé Ristretto, Espresso, Espresso Macchiato, Espresso Doppio, Cappuccino, Latte Macchiato nebo lahodnou kávu s mlékem. Navíc je také samostatně k dispozici mléčná pěna, teplé mléko a horká voda. Tlak čerpadla činí 15 barů a příkon 1500 W. Zásobník na vodu nabízí 1,7litrovou kapacitu a kapacita zásobníku na kávová zrna dosahuje 270 gramů. Oceníte inovativní TFT displej, jednoduché ovládání pomocí otočného voliče a výpusť kávy, kterou lze nastavit podle výšky šálku.

Siemens TQ507R03 EQ.500 integral

 • Pohodlná a intuitivní obsluha 
 • Dokonalá chuť díky jedinečné technologii systému iAroma
 • Káva a mléčné speciality jediným dotykem na dotykovém senzorovém poli
 • Lahodná mléčná pěna z integrované nádoby na mléko
 • Nejvyšší možný komfort s osvětlením šálku a aktivním nahřívačem
 • Méně čištění díky funkci autoMilk Clean
 • Příprava specialit jako Americano a Flat White
 • Jednoduchá údržba a rychlé čištění
 • Odnímatelný zásobník na vodu o objemu 1,7 l
 • Tlak čerpadla: 15 barů
 • Příkon: 1500 W

Ideální teplota spařování

Aby se zajistilo uvolnění plné vůně espressa, musí být káva připravována při správné teplotě. Ideální teplota pro dokonalé espresso je mezi 90 °C až 95 °C. Pokud je teplota nižší, neuvolní se veškerá chuť a vůně z kávy. Pokud je teplota příliš vysoká, káva získá "spálenou" chuť a vůni. Plně automatický kávovar Siemens TQ507R03 EQ.500 integral se systémem sensoFlow System ohříva vodu vždy na správnou teplotu a udržuje ji po celou dobu přípravy kávy. Tato technologie zajistí profesionálně připravené espresso.

Perfektní výsledek stisknutím jednoho tlačítka

Bez ohledu na to, po jaké kávové specialitě toužíte, latte macchiato, cappuccino nebo silné espresso, díky funkci OneTouch Function vám plně automatický kávovar připraví skvělý požitek z kávy na jedno stisknutí tlačítka. Systém připraví kávu nebo mléčnou specialitu automaticky přesně tak, jak to máte rádi.

Extra silná káva

Extra silná káva bez kompromisů v aromatu je zajištěna díky inovativní funkci aromaDouble Shot. S touto funkcí se namele a uvaří káva s tím nejlepším aromatem. Funkce aromaDouble Shot zajistí, že káva nebude mít hořkou pachuť. To vše díky menšímu množství vody, které uvolní méně hořkosti a zaručí, že do vašeho šálku se dostane jen to nejlepší z kávových zrn.

Dlouhotrvající požitek z kávy

Funkce calc'nClean najednou čistí a odstraňuje vodní kámen. Díky tomuto servisnímu programu je čištění kávovaru neuvěřitelně jednoduché. Prodloužíte tak jeho životnost a tím i váš požitek z výjimečné kávy.

Pokaždé čerstvá voda

Jednoduchá funkce singlePortion® Cleaning čistí všechny trubky ve vašem spotřebiči po každé přípravě kávy, takže je na přípravu vaší kávy použita vždy čistá a čerstvá voda.

Flexibilita

Ať už si užíváte rychlou přestávku s espressem či si vychutnáváte latte macchiato, vždy si můžete jednoduše přizpůsobit výpust kávy na potřebnou výšku šálku nebo sklenice. Dokonce i 15 cm vysoký pohár na latte macchiato není žádný problém. Vychutnejte si čistou dokonalost bez omezení až do posledního detailu.

Dokonalá čistota

Pro hygienické čištění i uvnitř přístroje lze spařovací jednotku vyndat, opláchnout pod tekoucí vodou a opět vložit. 

2 šálky espressa i café crème

Díky možnosti dvou šálků jednoduše připravíte 2x espresso nebo 2 café crème současně. Jednoduše umístěte šálky pod výpust kávy a přístroj namele a spaří kávu pro 2 šálky - to vše jen stisknutím tlačítka. 

Inovativní ovládání

Každého, kdo má na kávu ty nejvyšší požadavky a čeká to nejlepší i od kávovaru, potěší inovativní barevný TFT displej. Ten vás přesvědčí nejen svým designem, ale i jednoduchostí ovládání. S interaktivním ovládáním budete jednoduše ovládat všechny sofistikované funkce kávovaru.

Jednoduše vytvořený požitek

Přímé ovládání pomocí otočného voliče, kterým ovládáte kávovar, je prostě radost sama o sobě. Pomocí horního otočného voliče si vyberte svůj nápoj a pomocí spodního otočného voliče už jen vyberte sílu nápoje, bude jedno zda mírnou nebo až extra silnou.

 

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Smart (ovládání mobilem) Ne
Cappuccino 1 tlačidlem Ano
Počet přednast.nápojů 7

Návody a manuály

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Siemens TQ507R03 EQ.500 integral

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno