Siemens TQ503R01 EQ.500 Integral

  • Doprava zdarma
  • Cashback 1 250 Kč
  • Sleva 18 %

Smart (ovládání mobilem): Ne, Cappuccino 1 tlačidlem: Ano, Počet přednast.nápojů: 9,


Cena s Cashbackem 1 250 Kč Platí do 20. 12. 2021
Jak získat cashback
16 749 Kč

Cena 17 999 Kč

Sleva 18 % z ceny doporučené výrobcem: 21 990 Kč Zobraziť nápovědu

179,99 Kč Zpět na Electro World Věrnostní kartu: Zobraziť nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Popis produktu

Kávovar Siemens TQ503R01 EQ.500 Integral Silver, OneTouch funkce, aromaDouble Shot, TFT displej s interaktivním menu, SuperSilent, nastavení osobních nápojů až pro 10 osob, výpust kávy a mléka výškově nastavitelná, příprava dvou samostatných šálků u všech káv a mléčných specialit, odnímatelný zásobník na vodu, tichý keramický mlýnek "silent ceram drive", tlak čerpadla 15 barů, samostatný zásobník na mletou kávu, plnoautomatické parní čištění mléčného systému po každé přípravě mléčného nápoje, automatický čisticí a odvápňovací systém, nastavitelný stupeň mletí, jazyk displeje programovatelný.

Siemens TQ503R01 EQ.500 Integral Silver 

  • Funkce OneTouch: všechny kávové speciality jedním stisknutím tlačítka - bez ohledu na to, zda je to espresso, cappuccino nebo latte macchiato
  • Plně automatické čištění párou a optimální hygiena díky funkci autoMilk Clean
  • Příprava kávy nebyla nikdy jednodušší díky plně barevnému a intuitivnímu displeji CoffeeSelect
  • Chytrá příprava a dokonalá chuť díky jedinečné technologii systému iAroma
  • Extra silná káva s méně hořkou chutí díky aromaDouble Shot - dvojitému procesu mletí a spařování

Kávové speciality rychle a pohodlně

Plně automatický kávovar Siemens TQ503R01 EQ.500 Integral přináší dokonalý požitek z kávy. Všechny druhy kávy si připravíte jednoduše stisknutím jednoho tlačítka: Espresso, Espresso Macchiato, káva, Cappuccino, Latte Macchiato.

Pohodlné ovládání

Kávovar je vybaven intuitivním ovládacím panelem, na kterém si jednoduše navolíte váš oblíbený kávový nápoj. Kvalitní keramický mlýnek vyniká svou dlouhou životností a zajistí maximální aroma z každého zrnka kávy. Pro uskladnění kávových zrn máte k dispozici zásobník s víkem na 290 g kávy, který udržuje její aroma. Samozřejmostí je i možnost použití mleté kávy.

Kvalitní aroma

Kávovar Siemens TQ503R01 EQ.500 Integral obsahuje vodní filtr Brita, který redukuje množství vápníku ve vodě a tak zlepšuje nejen chuť kávy, ale také prodlužuje jeho životnost. Vyjímatelný zásobník na vodu má objem 1,7 l. Pokud dáváte přednost kávovým nápojům s mlékem, jistě oceníte trysku na mléko. Díky výškově nastavitelné trysce kávy a mléka můžete pohodlně použít vysoké sklenice na Latte Macchiato.

Snadná údržba

Pro zajištění správné funkčnosti kávovaru a zachování výborné chuti připravované kávy je nutné udržovat přístroj čistý. Proto se kávovar automaticky propláchne při každém zapnutí a vypnutí. Pro důkladné čištění je určen automatický čisticí a odvápňovací systém calc'n'clean. Snadno vyjímatelná tryska na mléko zajistí snadné čištění pod tekoucí vodou nebo v myčce.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Smart (ovládání mobilem) Ne
Cappuccino 1 tlačidlem Ano
Počet přednast.nápojů 9

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Siemens TQ503R01 EQ.500 Integral

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno