Siemens TP507R04 EQ.500 classic


Automatické espresso, Maximální provozní tlak: 15 Bar, Mletá káva, Způsob přípravy mléčné pěny: hadička na mléko, Objem vodního zásobníku: 1700 ml, Objem nádoby na kávová zrna: 270 g, Odvápňovací systém, Vestavěný displej, Samočistění, Počet přednastavených nápojů: 9, Cappuccino 1 tlačidlem, Automatické vypnutí, Výška: 37,3 cm, Šířka: 27,6 cm, Hloubka: 45,2 cm, Hmotnost: 8,52 kg, Barva: černá. Více info


Cena 17 999 Kč

Přihlásit se / Registrovat a získat zpět na další nákup : 180 Kč Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

Popis produktu

Automatické espresso Siemens TP507R04 EQ.500 classic je nejen šikovným pomocníkem, ale i stylovým designovým doplňkem. Funkce One-Touch umožní jedním stiskem tlačítka připravit dokonalé ristretto, espresso, espresso macchiato, espresso doppio, cappuccino, latte macchiato nebo lahodnou kávu s mlékem. Navíc je také samostatně k dispozici mléčná pěna, teplé mléko nebo horká voda. Tlak čerpadla je 15 barů a příkon 1500 W. Zásobník na vodu nabízí 1,7litrovou kapacitu a kapacita zásobníku na kávová zrna je 270 gramů. Oceníte inovativní TFT displej, jednoduché ovládání dotykem na dotykovém senzorovém poli a výpusť kávy, kterou lze nastavit podle výšky šálku. Barevné provedení: černé/stříbrné.

Siemens TP507R04 EQ.500 classic

  • Pohodlná a intuitivní obsluha 
  • Dokonalá chuť díky jedinečné technologii systému iAroma
  • Káva a mléčné speciality jediným dotykem na dotykovém senzorovém poli
  • Vzdušná mléčná pěna z univerzálního pěniče mléka
  • Méně čištění díky funkci autoMilk Clean
  • Jednoduchá údržba a rychlé čištění
  • Odnímatelný zásobník na vodu o objemu 1,7 l
  • Tlak čerpadla: 15 barů
  • Příkon: 1 500 W

Perfektní výsledek stisknutím jednoho tlačítka

Bez ohledu na to, po jaké kávové specialitě toužíte - latte macchiato, cappuccino nebo silné espresso, díky funkci OneTouch Function vám plně automatický kávovar připraví skvělý požitek z kávy na jedno stisknutí tlačítka. Systém připraví kávu nebo mléčnou specialitu automaticky tak, jak to máte rádi.

Extra silná káva

Extra silná káva bez kompromisů v aroma, a to díky inovativní technologii aromaDouble Shot. S touto funkcí se namele a uvaří káva s tou nejlepší aroma. Funkce aromaDouble Shot zajistí, že káva nebude mít hořkou pachuť. To vše díky menšímu množství vody, které uvolní méně hořkosti a zaručí, že do vašeho šálku se dostane jen to nejlepší z kávových zrn.

Pro dlouhotrvající požitek z kávy

Funkce Calc'n Clean najednou čistí a odstraňuje vodní kámen. Díky tomuto servisnímu programu je čištění kávovaru neuvěřitelně jednoduché. Prodloužíte tak jeho životnost, a tím i váš požitek z výjimečné kávy.

Flexibilita

Ať už si užíváte rychlou přestávku s espressem nebo si vychutnáváte latte macchiato, vždy si můžete jednoduše přizpůsobit výpusť kávy na potřebnou výšku šálku nebo sklenice. Dokonce i 15 cm vysoká sklenice na latte macchiato není žádný problém. Vychutnejte si čistou dokonalost bez omezení až do posledního detailu.

Dokonalá čistota

Pro hygienické čištění, a to i uvnitř přístroje, je možné spařovací jednotku vyjmout, opláchnout pod tekoucí vodou a opět vložit. 

2 šálky espressa i café crème

Díky možnosti dvou šálků jednoduše připravíte 2× espresso nebo 2 café crème současně. Jednoduše umístěte šálek pod výpusť kávy a přístroj namele a spaří kávu pro 2 šálky - to vše jen stisknutím tlačítka. 

Inovativní ovládání

Inovativní barevný TFT displej vás přesvědčí nejen svým designem, ale i jednoduchostí ovládání. S interaktivním ovládáním budete jednoduše ovládat všechny sofistikované funkce kávovaru.


Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Objem vodního zásobníku 1700 ml
Typ kávovaru Espresso - plnoautomat
Objem nádoby na kávová zrna 270 g
Počet teplotních nastavení 3
Smart (ovládání mobilem) Ne
Přednastavené programy Ano
Cappuccino 1 tlačidlem Ano
Počet přednastavených nápojů 9

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Siemens TP507R04 EQ.500 classic

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Jak pracujeme s recenzemi