Siemens TP505R01 EQ.500 classic


Smart (ovládání mobilem): Ne, Cappuccino 1 tlačidlem: Ano, Počet přednast.nápojů: 9,


Cena s Cashbackem 750 Kč Platí do 20. 12. 2021
Jak získat cashback
20 659 Kč

Cena 21 409 Kč

214,09 Kč Zpět na Electro World Věrnostní kartu: Zobraziť nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Popis produktu

Automatický kávovar Siemens TP505R01 EQ.500 classic, tlak čerpadla: 15 barů, tichý keramický mlýnek "silent ceram drive", intuitivní displej CoffeeSelect, všechny kávové speciality jedním stisknutím tlačítka, 9 přednastavených nápojů, příprava dvou samostatných šálků, funkce autoMilk Clean, zásobník na kávová zrna s víkem (270 g objem), příkon: max. 1 500 W, obsah balení: vodní filtr BRITA Intenza, připojovací hadice na napěňovač mléka, testovací proužek na tvrdost vody.

Siemens TP505R01 

  • Počet zásobníků na kávová zrna: 1
  • Kapacita zásobníku na kávová zrna: 270 g
  • Mléčný systém: Integrovaný mléčný systém s hadičkou
  • Cappuccino, Flat White, Latte Macchiato
  • Příprava kávy nebyla nikdy jednodušší díky plně barevnému a intuitivnímu displeji CoffeeSelect
  • Připravte si najednou dvě mléčné speciality nebo jakýkoli nápoj stiskem jediného tlačítka –OneTouch DoubleCup
  • Funkce OneTouch: všechny kávové speciality jedním stisknutím tlačítka – bez ohledu na to, zda je to espresso, cappuccino nebo latte macchiato
  • Vzdušná mléčná pěna z univerzálního pěnice mléka
  • Méně čištění díky funkci autoMilk Clean
  • Chytrá příprava a dokonalá chuť díky jedinečné technologii systému iAroma

Nápoj dotykem nebo i dva najednou – OneTouch DoubleCup

Bez ohledu na to, které kávové speciality si vyberete – ať už je to silné espresso, krémové cappuccino nebo latte macchiato – s OneTouch DoubleCup se váš nápoj připraví stiskem jediného tlačítka – je to tak snadné. A ještě lépe: můžete připravit i dva šálky najednou.

Každá možnost jasně zobrazena – na coffeeSelect displeji

Tento jednoduchý a uživatelsky přívětivý koncept dělá z přípravy kávy potěšení. Plně barevný displej coffeeSelect zajišťuje intuitivní ovládání přes menu v českém jazyce. Stručný přehled kávové nabídky a výběr jediným dotykem. Takto je snadná příprava kávy pomocí plně automatických kávovarů Siemens.

Automatické čištění celého mléčného systému – autoMilk Clean

Výroba skutečně dobrých aromatických kávových specialit je potěšením – čištění mléčného systému ale už ne. Proto společnost Siemens vyvinula funkci autoMilk Clean. Tento plně automatický proces čištění párou funguje po každé přípravě nápoje, takže můžete jednoduše sedět a vychutnat si skvělou kávu.

Dokonalá souhra pro dokonalou chuť - iAroma Systém

S jedinečným systémem iAroma plně automatické kávovary Siemens vždy vyrábějí nápoje té nejvyšší kvality. Souhra mezi odolným keramickým mlýnkem, inteligentním ohřívačem, inteligentní vodní pumpou a vyspělou spařovací jednotkou vytváří technickou dokonalost, od kávového zrna po sklenici lahodné kávy. Užívejte si to! Extra silná káva bez kompromisů v aroma – díky inovativní technologii aromaDouble Shot funkci. S touto funkcí se namele a uvaří káva s tím nejlepším aroma. Funkce aromaDouble Shot zajistí, že káva nebude mít hořkou pachuť. To vše díky menšímu množství vody, které uvolní méně hořkosti a zaručí, že do vašeho šálku se dostane jen to nejlepší z kávových zrn.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Smart (ovládání mobilem) Ne
Cappuccino 1 tlačidlem Ano
Počet přednast.nápojů 9

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Siemens TP505R01 EQ.500 classic

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno