Siemens TP503R04 EQ.500 Classic

 • Doprava zdarma
 • Cashback 750 Kč
 • Sleva 20 %

Objem vodního zásobníku: 1700 ml, Typ kávovaru: Espresso - plnoautomat, Objem nádoby na kávová zrna: 270 g, Počet teplot.nastavení: 3, Smart (ovládání mobilem): Ne, Přednastavené programy: Ano, Cappuccino 1 tlačidlem: Ano, Počet přednast.nápojů: 6,


Cena s Cashbackem 750 Kč Platí do 20. 12. 2021
Jak získat cashback
14 749 Kč

Cena 15 499 Kč

Sleva 20 % z ceny doporučené výrobcem: 19 490 Kč Zobraziť nápovědu

154,99 Kč Zpět na Electro World Věrnostní kartu: Zobraziť nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Popis produktu

Automatické espresso Siemens TP503R04 EQ.500 Classic je nejen šikovným pomocníkem, ale i stylovým designovým doplňkem. Funkce oneTouch umožní jedním stiskem tlačítka připravit dokonalé ristretto, espresso, espresso macchiato, espresso doppio, cappuccino, latte macchiato nebo lahodnou kávu s mlékem. Navíc je také samostatně k dispozici mléčná pěna, teplé mléko nebo horká voda. Tlak čerpadla činí 15 barů a příkon je 1 500 W. Zásobník na vodu nabízí 1,7litrovou kapacitu a kapacita zásobníku na kávová zrna dosahuje 270 gramů. Oceníte coffeeSelect displej, na kterém si jednoduše stiskem prstu na dotykovém senzorovém poli vyberete požadovaný druh kávy a výpusť kávy, kterou lze nastavit podle výšky šálku.

Siemens TP503R04 EQ.500 Classic

 • Pohodlná a intuitivní obsluha 
 • Dokonalá chuť díky jedinečné technologii systému iAroma
 • Káva a mléčné speciality jediným stiskem na dotykovém senzorovém poli
 • Vzdušná mléčná pěna z univerzálního pěniče mléka
 • Méně čištění díky funkci autoMilk Clean
 • Jednoduchá údržba a rychlé čištění
 • Odnímatelný zásobník na vodu o objemu 1,7 l
 • Tlak čerpadla: 15 barů
 • Příkon: 1 500 W

Perfektní výsledek stisknutím jednoho tlačítka

Bez ohledu na to, po jaké kávové specialitě toužíte, latte macchiato, cappuccino nebo silné espresso, díky funkci oneTouch vám plně automatický kávovar připraví skvělý požitek z kávy jedním stisknutím tlačítka. Systém připraví kávu nebo mléčnou specialitu automaticky přesně tak, jak to máte rádi.

Extra silná káva

Extra silná káva bez kompromisů v aromatu je zajištěna díky inovativní funkci aromaDouble Shot. S touto funkcí se namele a uvaří káva s tím nejlepším aroma. Funkce aromaDouble Shot zajistí, že káva nebude mít hořkou pachuť. To vše díky menšímu množství vody, které uvolní méně hořkosti a zaručí, že do vašeho šálku se dostane jen to nejlepší z kávových zrn.

Dlouhotrvající požitek z kávy

Funkce calc'n'Clean čistí a odstraňuje vodní kámen v jednom. Díky tomuto servisnímu programu je čištění kávovaru neuvěřitelně jednoduché. Prodloužíte tak jeho životnost a tím i váš požitek z výjimečné kávy.

Pokaždé čerstvá voda

Jednoduchá funkce singlePortion® Cleaning čistí všechny trubky ve vašem spotřebiči po každé přípravě kávy, což znamená, že pro přípravu vaší kávy bude použita vždy čistá a čerstvá voda.

Flexibilita

Ať už si užíváte rychlou přestávku s espressem či si vychutnáváte latte macchiato, vždy si můžete jednoduše přizpůsobit výpusť kávy na potřebnou výšku šálku nebo sklenice. Dokonce i 15 cm vysoký pohár na latte macchiato není žádný problém. Vychutnejte si čistou dokonalost bez omezení až do posledního detailu.

Dokonalá čistota

Pro hygienické čištění i uvnitř přístroje lze spařovací jednotku vyndat, opláchnout pod tekoucí vodou a opět vložit. 

2 šálky espressa i caffè crema

Díky možnosti dvou šálků jednoduše připravíte 2× espresso nebo 2× caffè crema současně. Jednoduše umístěte šálky pod výpusť kávy a přístroj namele a spaří kávu pro 2 šálky - to vše jen stisknutím tlačítka. 

coffeeSelect Display

Voňavou kávu a mléčné speciality si vyberete jednoduše stiskem na dotykovém senzorovém poli. S interaktivním ovládáním budete jednoduše ovládat všechny sofistikované funkce kávovaru.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Objem vodního zásobníku 1700 ml
Typ kávovaru Espresso - plnoautomat
Objem nádoby na kávová zrna 270 g
Počet teplot.nastavení 3
Smart (ovládání mobilem) Ne
Přednastavené programy Ano
Cappuccino 1 tlačidlem Ano
Počet přednast.nápojů 6

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Siemens TP503R04 EQ.500 Classic

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno