Siemens TP501R09 EQ.500 classic

 • Doprava zdarma
 • Cashback 750 Kč
 • Sleva 19 %

Smart (ovládání mobilem): Ne, Cappuccino 1 tlačidlem: Ano, Počet přednast.nápojů: 6,


Cena s Cashbackem 750 Kč Platí do 20. 12. 2021
Jak získat cashback
14 609 Kč

Cena 15 359 Kč

Sleva 19 % z ceny doporučené výrobcem: 18 990 Kč Zobraziť nápovědu

153,59 Kč Zpět na Electro World Věrnostní kartu: Zobraziť nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Popis produktu

Automatické espresso Siemens TP501R09 EQ.500 classic je nejen šikovným pomocníkem, ale i stylovým designovým doplňkem. Funkce one-touch umožní jedním stiskem tlačítka připravit dokonalé Ristretto, Espresso, Espresso Macchiato, Espresso Doppio, Cappuccino, Latte Macchiato nebo lahodnou kávu s mlékem. Navíc je také samostatně k dispozici mléčná pěna, teplé mléko, horká voda. Tlak čerpadla činí 15 barů a příkon 1500 W. Zásobník na vodu nabízí 1,7 litrovou kapacitu a kapacita zásobníku na kávová zrna dosahuje 270 gramů. Oceníte coffeeSelect Display, na kterém si vyberete jednoduše dotykem na dotykovém senzorovém poli požadovaný druh kávy a výpusť kávy, kterou lze nastavit podle výšky šálku.

Siemens TP501R09 EQ.500 classic

 • Pohodlná a intuitivní obsluha 
 • Dokonalá chuť díky jedinečné technologii systému iAroma
 • Káva a mléčné speciality jediným dotykem na dotykovém senzorovém poli
 • Vzdušná mléčná pěna z univerzálního pěniče mléka
 • Méně čištění díky funkci autoMilk Clean
 • Jednoduchá údržba a rychlé čištění
 • Odnímatelný zásobník na vodu o objemu 1,7 l
 • Tlak čerpadla: 15 barů
 • Příkon: 1500 W

Perfektní výsledek stisknutím jednoho tlačítka

Bez ohledu na to, po jaké kávové specialitě toužíte - latte macchiato, cappuccino nebo silné espresso, díky funkci OneTouch Function vám plně automatický kávovar připraví skvělý požitek z kávy na jedno stisknutí tlačítka. Systém připraví kávu nebo mléčnou specialitu automaticky, tak jak to máte rádi.

Mlýnek ceramDrive

Vysoce kvalitní ceramDrive mlýnek důkladně namele kávová zrna, aby se všechny příchutě mohli plně rozvinout během spařování. Keramický materiál na rozdíl od oceli je prakticky bez opotřebení. To vše zajistí mimořádně aromatickou kávu a vám výjimečný zážitek.

Extra silná káva

Extra silná káva bez kompromisů v aroma je zajištěna díky inovativní funkci aromaDouble Shot. S touto funkcí se namele a uvaří káva s tím nejlepším aroma. Funkce aromaDouble Shot zajistí, že káva nebude mít hořkou pachuť. To vše díky menšímu množství vody, které uvolní méně hořkosti a zaručí, že do vašeho šálku se dostane jen to nejlepší z kávových zrn.

Dlouhotrvající požitek z kávy

Funkce calc'nClean najednou čistí a odstraňuje vodní kámen. Díky tomuto servisnímu programu je čištění kávovaru neuvěřitelně jednoduché. Prodloužíte tak jeho životnost a tím i váš požitek z výjimečné kávy.

Flexibilita

Ať už si užíváte rychlou přestávku s espressem, či si vychutnáváte latte macchiato, vždy si můžete jednoduše přizpůsobit výpust kávy na potřebnou výšku šálku nebo sklenice. Dokonce i 15 cm vysoký pohár na latte macchiato není žádný problém. Vychutnejte si čistou dokonalost bez omezení až do posledního detailu.

2 šálky espressa i café crème

Díky možnosti dvou šálků jednoduše připravíte 2x espresso nebo 2 café crème současně. Jednoduše umístěte šálky pod výpusť kávy a přístroj namele a spaří kávu pro 2 šálky - to vše pouhým stisknutím tlačítka. 

coffeeSelect Display

Voňavou kávu a mléčné speciality si vyberete jednoduše dotykem na dotykovém senzorovém poli. S interaktivním ovládáním budete jednoduše ovládat všechny sofistikované funkce kávovaru.

Dokonalá čistota

Pro hygienické čištění i uvnitř přístroje lze spařovací jednotku vyndat, opláchnout pod tekoucí vodou a opět vložit. 


Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Smart (ovládání mobilem) Ne
Cappuccino 1 tlačidlem Ano
Počet přednast.nápojů 6

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Siemens TP501R09 EQ.500 classic

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno