Siemens TI9573X5RW EQ.9 plus connect s700


Automatické espresso, Smart ovládání mobilem, Maximální provozní tlak: 19 Bar, Mletá káva, Způsob přípravy mléčné pěny: nádoba na mléko, Objem vodního zásobníku: 2300 ml, Objem nádoby na kávová zrna: 270 g, Odvápňovací systém, Vestavěný displej, Samočistění, Počet přednastavených nápojů: 12, Cappuccino 1 tlačidlem, Automatické vypnutí, Výška: 51 cm, Šířka: 29,9 cm, Hloubka: 42,8 cm, Hmotnost: 12,84 kg, Barva: nerez. Více info


Cena 73 499 Kč

Přihlásit se / Registrovat se a získat 735 Kč zpět na další nákup: Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

Popis produktu

Chytrý automatický kávovar Siemens TI9573X5RW EQ.9 plus connect s700, tlak čerpadla: 19 barů, tichý keramický mlýnek, One-Touch příprava kávy a mléčných specialit, 12 přednastavených nápojů, integrovaná nádoba na mléko, TFT displej s interaktivním menu, aplikace Home Connect, baristaMode, aromaDouble Shot, 2 zásobníky na kávová zrna (250 g/270 g), samostatný zásobník na mletou kávu, příkon: max.1 500 W, balení obsahuje vodní filtr BRITA, odměrnou lžíci na mletou kávu, testovací proužek na tvrdost vody.

Siemens TI9573X5RW

 • Počet zásobníků na kávová zrna: 2
 • Kapacita zásobníku na kávová zrna: 250 g
 • Cup heater: Active (heating element)
 • Mléčný systém: Integrovaný mléčný systém s nádobou
 • Bílá káva, Cappuccino, Flat White, Latte Macchiato
 • Ovládejte svůj plně automatický přístroj na přípravu espressa odkudkoliv budete chtít s inovativní HomeConnect App
 • Individuální výběr chutě díky dodatečným nastavením aroma v baristaMode
 • Uložte si individuální uživatelské profily a své osobní výběry kávy díky systému IndividualCoffee
 • Dva oddělené zásobníky na kávová zrna, každý s vlastním mlýnkem pro čistou chuť se systémem dualBean
 • Chytrá příprava a dokonalá chuť díky jedinečné technologii systému iAroma
 • Technologie SuperSilent

Perfektní připojení k vašemu kávovaru - Home Connect

Ovládejte svůj plně automatický stroj na espresso pomocí jakéhokoliv inteligentního zařízení. A objevte exkluzivní svět aplikací Home Connect. Například coffeeWorld nabízí široký výběr mezinárodních kávových specialit. Nebo zkuste coffeePlaylist a vytvořte si seznam svých oblíbených nápojů připravených jeden po druhém na vaší kávové párty.

Jemné aroma kávy pro opravdové znalce - baristaMode

Pět základních parametrů, které ovlivňují chuť kávy, jsou: síla, množství, teplota, poměr kávy k mléku a rychlost přípravy. Přepněte na baristaMode a získejte další, zcela přizpůsobené úpravy, které potěší každého milovníka kávy. Oslavte dokonalost umění přípravy kávy.

Dokonalá souhra pro dokonalou chuť - iAroma Systém

S jedinečným systémem iAroma plně automatické kávovary Siemens vždy vyrábějí nápoje té nejvyšší kvality. Souhra mezi odolným keramickým mlýnkem, inteligentním ohřívačem, inteligentní vodní pumpou a vyspělou spařovací jednotkou vytváří technickou dokonalost, od kávového zrna po sklenici lahodné kávy. Užívejte si to! Extra silná káva bez kompromisů v aroma – díky inovativní technologii aromaDouble Shot funkci. S touto funkcí se namele a uvaří káva s tím nejlepším aroma. Funkce aromaDouble Shot zajistí, že káva nebude mít hořkou pachuť. To vše díky menšímu množství vody, které uvolní méně hořkosti a zaručí, že do vašeho šálku se dostane jen to nejlepší z kávových zrn.

Automatické čištění celého mléčného systému – autoMilk Clean

Výroba skutečně dobrých aromatických kávových specialit je potěšením – čištění mléčného systému ale už ne. Proto společnost Siemens vyvinula funkci autoMilk Clean. Tento plně automatický proces čištění párou funguje po každé přípravě nápoje, takže můžete jednoduše sedět a vychutnat si skvělou kávu.

Perfektní výsledek stiskem jednoho tlačítka: OneTouch funkce

Bez ohledu na to, po jaké kávové specialitě toužíte – latte macchiato, cappuccino nebo silné espresso – díky funkci OneTouch vám plně automatický kávovar připraví skvělý požitek z kávy na jedno stisknutí tlačítka – tak jednoduché to je! Systém připraví kávu nebo mléčnou specialitu automaticky tak, jak to máte rádi. A ještě lépe: můžete připravit i dva šálky najednou.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Objem vodního zásobníku 2300 ml
Typ kávovaru Espresso - plnoautomat
Objem nádoby na kávová zrna 270 g
Počet teplotních nastavení 6
Počet uživatelských profilů 10
Počet přednastavených nápojů 12
Smart (ovládání mobilem) Ano
Přednastavené programy Ano
Cappuccino 1 tlačidlem Ano

Návody a manuály

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Siemens TI9573X5RW EQ.9 plus connect s700

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Jak pracujeme s recenzemi