Siemens TI9553X1RW EQ.9 plus connect s500

56 813 Kč ? Ušetříte 25 % 42 739 Kč

Cena s Cashbackem ? Jen do 30. 06. 2021
Jak získáte Cashback
40 239 Kč

Na splátky spočítat

Nelze rezervovat

Nákupem získáte 427,39 bodů na Věrnostní kartu ElectroWorld

Chytrý smart kávovar Siemens TI9553X1RW uspokojí i ty nejnáročnější uživatele. Jediným stisknutím na TFT displeji s interaktivním ovládacím menu si připravíte profesionální ristretto, espresso, espresso macchiato, doppio, cappuccino nebo latte macchiato. S keramickým mlýnkem je příprava kávy velmi tichá a rychlá. Svůj šálek si navíc můžete předehřát a vychutnat si horký a voňavý nápoj. Možnost nastavení si 10 osobních profilů. Příprava 1 nebo 2 nápojů stiskem jednoho tlačítka. 2 rychlosti spařování - standardní a intenzivní. Využívejte kávovar naplno s aplikací Home Connect a ovládejte jej z jakéhokoliv místa. Kromě toho najdete v aplikaci množství receptů, návod, Coffe know-how a mnoho dalšího. Barva: nerez. Zobrazit celý popis

 • Doprava zdarma
 • Sleva 25 %
 • cashback 2 500 Kč

Popis produktu

 

Plně automatický kávovar Siemens EQ.9 plus connect s500

 • Chytrá příprava a dokonalá chuť díky jedinečné technologii systému iAroma
 • Home Connect: ovládání a přístup k Vašemu kávovaru pomocí aplikace Home Connect (Android, iOS)
 • baristaMode: další možnosti nastavení aroma pro pravé znalce
 • Plně automatické čištění párou a optimální hygiena díky funkci autoMilk Clean
 • TFT display s interaktivním ovládáním menu
 • superSilent: nejtišší plnoautomatický kávovar Siemens díky výrazné redukci hluku
 • IndividualCoffee System: nastavení osobních nápojů až pro 10 osob
 • Výškově nastavitelná výpusť kávy mléka
 • oneTouch DoubleCup: příprava dvou samostatných šálků u všech káv a mléčných specialit
 • Funkce konvice na kávu: až 6 šálků kávy jedním stisknutím tlačítka
 • Vyjímatelný zásobník na vodu (2.3 l objem)
 • Včasné upozornění na nedostatek vody či kávových zrn

 

Ideální teplota spařování pro maximální aroma

Aby se zajistilo uvolnění plné vůně espressa, musí být káva připravována při správné teplotě. Ideální teplota pro dokonalé espresso je mezi 90 °C až 95 °C. Pokud je teplota nižší, neuvolní se veškerá chuť a vůně z kávy. Pokud je teplota příliš vysoká, káva získá "spálenou" chuť a vůni. Plně automatický kávovar Siemens EQ.9 plus connect s500 se systémem sensoFlow System ohřívají vodu vždy na správnou teplotu a udržují ji po celou dobu přípravy kávy. Tato profesionální technologie zajistí profesionálně připravené espresso.

Perfektní výsledek stisknutím jednoho tlačítka

Bez ohledu na to, po jaké kávové specialitě toužíte - latte macchiato, cappuccino nebo silné espresso - díky funkci OneTouch Function Vám plně automatický kávovar připraví skvělý požitek z kávy na jedno stisknutí tlačítka. Systém připraví kávu nebo mléčnou specialitu automaticky tak, jak to máte rádi.

Extra silná káva

Extra silná káva bez kompromisů v aromatu díky inovativní technologii aromaDouble Shot funkci. S touto funkcí se namele a uvaří káva s tím nejlepším aromatem. Funkce aromaDouble Shot zajistí, že káva nebude mít hořkou pachuť. To vše díky menšímu množství vody, které uvolní méně hořkosti a zaručí, že do Vašeho šálku se dostane jen to nejlepší z kávových zrn.

Dlouhotrvající požitek z kávy

Funkce calc'nClean najednou čistí a odstraňuje vodní kámen. Díky tomuto servisnímu programu je čištění kávovaru neuvěřitelně jednoduché. Prodlouží se tak životnost kávovaru.

Pokaždé čerstvá a uvařená voda

Jednoduchá funkce singlePortion® Cleaning čistí všechny trubky ve Vašem spotřebiči po každé přípravě kávy, tak je na přípravu Vaší kávy použita vždy čistá a čerstvá voda.

Najemno namletá ​​kávová zrna

Vysoce kvalitní ceramDrive mlýnek důkladně namele kávová zrna, aby se všechny příchutě mohly plně rozvinout během spařování. Keramický materiál na rozdíl od oceli je prakticky bez opotřebení. To vše zajistí mimořádně aromatickou kávu a Vám výjimečný zážitek.

Zesílené aroma kávy

Čím pomalejší je průtok vody přes mletou kávu, tím se uvolní větší množství chuti. S technologií aromaIntense si můžete vybrat mezi dvěma rychlostmi spařování: standardním a intenzivním. Intenzivní volba zpomaluje rychlost spařování a zajistí tak ještě intenzivnější zážitek z Vaší kávy.

Flexibilita

Ať už si užíváte rychlou přestávku s espressem nebo si vychutnáváte latte macchiato, vždy si můžete jednoduše přizpůsobit výpust kávy na potřebnou výšku šálku nebo sklenice. Dokonce i 15 cm vysoký pohár na latte macchiato není žádný problém. Vychutnejte si čistou dokonalost bez omezení až do posledního detailu.

Dokonalá čistota

Pro hygienické čištění i uvnitř přístroje lze spařovací jednotku vyndat, opláchnout pod tekoucí vodou a opět vložit. 

Garance 15.000 šálků

Absolutní požitek z kávy v kombinaci s nejmodernějšími technologiemi tvoří garanci 15.000 šálků. Siemens touto garancí slibuje trvale vysoký výkon kávovaru pro vždy dokonalou kávu - od první až po patnácti tisící šálek.

Inovativní ovládání

Každého, kdo má na kávu ty nejvyšší požadavky a čeká to nejlepší i od kávovaru, potěší inovativní barevný TFT displej. Ten Vás přesvědčí nejen svým designem, ale i jednoduchostí ovládání. S interaktivním ovládáním budete jednoduše ovládat všechny sofistikované funkce kávovaru. Navíc díky aplikaci Home Connect můžete kávovar ovládat i na dálku.

Home Connect

 • coffeeWorld: v aplikaci je k dispozici dalších 17 kávových specialit - od australské Flat White přes vídeňskou Melange až po kolumbijské Cortado.
 • coffeePlaylist: jednoduše pomocí aplikace navolte několik nápojů najednou, kávovar je pak připraví postupně jeden po druhém.
 • Recepty s kávou: aplikace nabízí celou řadu receptů obsahujících kávu, které mohou být přeneseny do spotřebiče nebo do trouby s Home Connect - od Espresso Crème brûlée až po srnčí hřbet s kávovou krustou.
 • Coffee know-how: aplikace obsahuje zajímavé informace ze světa kávy, jako např. druhy kávových zrn, metody sklizně nebo techniky pražení.
 • Program pro čištění: aplikace Home Connect Vám připomene, kdy je třeba provést automatické čištění. To Vám ponechává čas věnovat se jiným věcem.
 • Návod k použití: digitální návod je v aplikaci vždy po ruce.
 • Zákaznický servis: v případě technických problémů je možné, aby zákaznický servis Siemens získal virtuální přístup ke spotřebiči - pokud tak budete chtít.
 • Zabezpečení: bezpečnost je nejvyšší prioritou aplikace Home Connect. Aplikace Home Connect byla testována a certifikována podle TÜV IT. Šifrovaný přenos dat přes protokol Home Connect chrání před neoprávněným přístupem.

Připojené soubory

Parametry produktu

Základní parametry

 • Smart (ovládání mobilem) Ano
 • Cappuccino 1 tlačidlem Ano
 • Počet přednast.nápojů 7

Další vlastnosti

Značka: Siemens
? Smart: Ano
Objem vodního zásobníku: 2300 ml
Maximální provozní tlak: 19 Bar
Způsob připravy pěny: automatická
Objem nádoby na kávová zrna: 290 g
Objem nádoby na mléko: 0,7 L
Počet stupňů jemn.mletí: 2

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: nerez
Šírka: 31,6 cm
Výška: 39,2 cm
Hloubka: 47 cm
Hmotnosť: 12,195 Kg

Obsah balení

Obsah balení: odměrka na mletou kávu

Display/Grafika

Vestavěný displej: Ano

Funkce

Časovač: Ano
Odvápňovací systém: Ano
Automatické vypnutí: Ano
Typ kávovaru: Espresso - plnoautomat
Počet teplot.nastavení: 6

Energetické údaje

Příkon: 1500 W

Další parametry

Technologie: Wifi
Samočistící: Ano
? Smart (ovládání mobilem): Ano
Nastavitelné množství vody: Ano
Nastavitelné množství kávy: Ano
Přednastavené programy: Ano
Mletá káva: Ano
Cappuccino 1 tlačidlem: Ano
Počet uživatelských profilů: 10
Počet přednast.nápojů: 7

Ostatní

Kód produktu: TI9553X1RW

Všechny parametry

Recenze Siemens TI9553X1RW EQ.9 plus connect s500

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k Siemens TI9553X1RW EQ.9 plus connect s500