Siemens TI909701HC EQ.9 Connect s900 vystavený kus s plnou zárukou

Automatické espresso SIEMENS TI909701HC je nejen šikovným pomocníkem, ale i stylovým designovým doplňkem, kteří dodá vaší kuchyni eleganci. Dokážete si připravit kávu přesně takovou jaká vám nejvíce chutná. Funkce one-touch umožní jedním stiskem tlačítka připravit dokonalé Ristretto, Espresso, Espresso Macchiato, Espresso Doppio, Cappuccino, Latte Macchiato nebo lahodnou kávu s mlékem. Špičkový automatický kávovar Siemens nabízí revoluční technologie a to i díky ovládání pomocí chytrého telefonu či tabletu prostřednictvím aplikace Home connect. Nechybí ani individuální nastavení. Součástí kávovaru jsou dva zásobníky na kávová zrna pro paralelní použití různých druhů kávy; samostatné mlýnky zajistí čistou chuť a skvělou aroma. Tlak čerpadla je 19 barů a příkon 1500 W. Zásobník na vodu nabízí 2,3 litrovou kapacitu a kapacita zásobníku na kávová zrna je 235 + 200 gramů. Zobrazit celý popis

 • Výprodej − 23 %
 • Doprava zdarma

Popis produktu

Automatické espresso SIEMENS TI909701HC

 • Elegantní nerezový design
 • TFT displej
 • Ovládání přes mobilní aplikaci Home connect
 • Technologie SuperSilent s výraznou redukcí hluku
 • OneTouch funkce
 • Individuální nastavení teploty nápoje: káva - 6 stupňů, horká voda - 5 stupňů
 • Výškově nastavitelný a podsvícený výpusť kávy
 • Vyjímatelný zásobník na vodu (objem 2,3 l)
 • Tichý keramický mlýnek silentCeram Drive
 • Tlak čerpadla: 19 barů
 • Vyjímatelná spařovací jednotka
 • Nastavení osobních nápojů až pro 10 osob

Ovládání kávovaru

Pro každého, kdo má na kávu ty nejvyšší požadavky a čeká to nejlepší i od kávovaru. Inovativní barevný TFT displej vás přesvědčí nejen svým designem, ale i jednoduchostí ovládání. S interaktivním ovládáním budete jednoduše ovládat všechny sofistikované funkce kávovaru. Dokonce automatický kávovar Siemens nabízí revoluční technologii, díky které můžete s přístrojem komunikovat přes bezdrátovou Wi-Fi síť a ovládat jej pomocí chytrého telefonu či tabletu. Prostřednictvím mobilní aplikace Home connect zadáte kávovaru váš oblíbený nápoje a příprava bude nyní mnohem pohodlnější.

Home connect nabízí například:

 • V aplikaci je k dispozici funkce coffeeWorld - kde nabízí dalších 18 mezinárodních kávových specialit od australského Flat White přes vídeňskou Melange až po kolumbijské Cortado.
 • Abyste měli vše pod kontrolou, můžete jednotlivé požadavky vašich přátel uložit do seznamu coffeePlaylist. Pak stačí uložené záznamy vyvolat a aplikace odešle požadavek do kávovaru EQ.9 connect. Nápoje pak budou připraveny v sledu za sebou a rozlišeny podle jmen hosty.
 • Coffee know-how: aplikace obsahuje zajímavé poznatky ze světa kávy, např. rozmanité druhy kávy, metody sběru nebo techniky pražení.
 • Návod k použití: digitální návod k použití je v aplikaci připraven vždy po ruce.
 • Zákaznický servis: v případě technických problémů je možné aby Siemens zákaznický servis získal přístup ke spotřebiči virtuální - pokud tak chcete a umožníte to.

sensoFlow System

Aby se zajistilo uvolnění plné vůni espressa, musí být káva připravována při správné teplotě. Ideální teplota pro dokonalé espresso je mezi 90 ° C až 95 ° C. Pokud je teplota nižší, neuvolní se veškerá chuť a vůně z kávy. Pokud je teplota příliš vysoká, káva získá "spálenou" chuť a vůni. Plně automatické kávovary EQ se systémem sensoFlow System ohřívají vodu vždy na správnou teplotu a udržují ji po celou dobu přípravy kávy. Profesionální technologie, která zajistí profesionálně připravené espresso.

OneTouch Function

Bez ohledu na to, po jaké kávové specialitě toužíte - latte macchiato, cappuccino nebo silné espresso - díky funkci OneTouch Function vám plně automatický kávovar připraví skvělý požitek z kávy na jedno stisknutí tlačítka - tak jednoduché to je! Systém připraví kávu nebo mléčnou specialitu automaticky, tak jak to máte rádi.

Individuální nastavení

Pro vytvoření výjimečné kávy nejen pro standardní velikost šálku, ale i pro ostatní velikosti, potřebujete perfektní technologie. Díky funkci individualCup Volume nastavíte až 5 různých úrovní ke každé z přednastavených velikostí šálku "malá", "střední" a velká ".

Flexibilita

Ať už si užíváte rychlou přestávku s espressem, nebo si vychutnáváte latte macchiato, vždy si můžete jednoduše přizpůsobit výpust kávy na potřebnou výšku šálku nebo sklenice. Dokonce i 15 cm vysoký pohár na latte macchiato není žádný problém. Vychutnejte si čistou dokonalost bez omezení až do posledního detailu.

Aroma Intense

Čím pomalejší je průtok vody přes mletou kávu, tím se uvolní větší množství chuti. S aromaIntense si můžete vybrat mezi dvěma rychlostmi spařování: standardní a intenzivní. Intenzivní volba zpomaluje rychlost spařování a zajistí tak ještě intenzivnější zážitek z vaší kávy.

SuperSilent keramický mlýnek

Mimořádně tichý, uzavřený mlýnek z vysoce kvalitních keramických materiálů a téměř nehlučný při mletí vašich oblíbených kávových zrn. Tři sofistikované mlecí zóny zajistí, že jsou zrna pokaždé dokonale namleté. Vzhledem k tomu, že se keramický materiál - na rozdíl od oceli - prakticky neopotřebuje, kvalita vaší kávy je zaručena.

DualBean System

Kávovar Siemens EQ.9 je vybaven systémem dualBean pro snadnou přípravu zrnkové kávy. Díky dvěma odděleným zásobníkem s vlastním mlýnkem se vám odlišné zrnka kávy nesmíchají. S touto funkcí se namele a uvaří káva s tou nejlepší aroma. Zásobníky na kávová zrna (235 g / 200 g) jsou zakryty praktickým víkem pro zachování aroma.

Odnímatelná spařovací jednotka

Pro hygienické čištění a to i uvnitř přístroje, spařovací jednotku lze vybrat, opláchnout pod tekoucí vodou a opět vložit. Takže se můžete ihned vrátit ke vaší oblibené činnosti: vychutnávání čisté chuti kávy a kávových specialit.

SinglePortion® Cleaning

Jednoduchá funkce singlePortion® Cleaning čistí všechny trubky ve vašem spotřebiči po každé přípravě kávy - tak je na přípravu vaší kávy použita vždy čistá, čerstvá voda. Dokonalost až do posledního detailu pro maximální požitek.

Calc'nClean

Funkce calc'nClean najednou čistí a odstraňuje vodní kámen. Díky tomuto servisnímu programu je čištění kávovaru neuvěřitelně jednoduché. Prodloužíte tak jeho životnost a tím i váš požitek z výjimečné kávy.

Příslušenství:

 • 1 x patrona do vodního filtru, spojovací hadička k mléčné trysce, trubka na mléko z plexiskla, kontrolní testovací proužky ke stanovení tvrdosti vody, tuk k promazání spařovací jednotky

Parametry produktu

Základní parametry

 • Smart (ovládání mobilem) Ano
 • Cappuccino 1 tlačidlem Ano
 • Počet přednast.nápojů 7

Další vlastnosti

Značka: Siemens
? Smart: Ano
Objem vodního zásobníku: 2300 ml
Maximální provozní tlak: 19 Bar
Způsob připravy pěny: nádoba na mléko
Objem nádoby na kávová zrna: 235 g
Objem nádoby na mléko: 0,7 L
Počet stupňů jemn.mletí: 3

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: nerez
Šírka: 31,6 cm
Výška: 38,2 cm
Hloubka: 47 cm
Hmotnosť: 12,7 Kg

Obsah balení

Obsah balení: nádoba na mléko

Display/Grafika

Vestavěný displej: Ano

Funkce

Časovač: Ano
Odvápňovací systém: Ano
Automatické vypnutí: Ano
Typ kávovaru: Espresso - plnoautomat
Počet teplot.nastavení: 6

Energetické údaje

Příkon: 1500 W

Další parametry

Technologie: Wifi
Samočistící: Ano
? Smart (ovládání mobilem): Ano
Nastavitelné množství vody: Ano
Nastavitelné množství kávy: Ano
Přednastavené programy: Ano
Mletá káva: Ano
Cappuccino 1 tlačidlem: Ano
Počet uživatelských profilů: 6
Počet přednast.nápojů: 7

Všechny parametry

Recenze Siemens TI909701HC EQ.9 Connect s900

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k Siemens TI909701HC EQ.9 Connect s900