Siemens TI305206RW EQ.3 s500 vystavený kus s plnou zárukou

Automatické espresso SIEMENS TI305206RW přináší vysoký komfort, v moderním provedení s jednoduchým intuitivním ovládáním (LCD displej). Funkce one-touch umožní jedním stiskem tlačítka připravit dokonalé Espresso, Cappuccino, Latte Macchiato nebo lahodnou kávu s mlékem. Inovativní topný systém sensoFlow System zaručí vždy maximální požitek z kávy. Tlak čerpadla je 15 barů a příkon 1300 W. Zásobník na vodu nabízí 1,4 litrovou kapacitu a kapacita zásobníku na kávová zrna je 250 gramů. Barva kávovaru: černá, nerez. Zobrazit celý popis

 • Výprodej − 33 %
 • Doprava zdarma

Popis produktu

Siemens TI305206RW EQ.3 s500

 • Elegantní design
 • keramický mlýnek
 • OneTouch funkce
 • Inteligentní ohřev vody: sensoFlow
 • Výškově nastavitelný dávkovač kávy
 • Vyjímatelný zásobník na vodu (objem 1,4 l)
 • Tlak čerpadla: 15 barů
 • Vyjímatelná spařovací jednotka

SensoFlow System

Plnoautomatické espresso SIEMENS TI305206RW je šikovný prístroj na prípravu vynikajúcej kávy v pohodlí vášho domova. Aby se zajistilo uvolnění plné vůni espressa, musí být káva připravována při správné teplotě. Ideální teplota pro dokonalé espresso je mezi 90 ° C až 95 ° C. Pokud je teplota nižší, neuvolní se veškerá chuť a vůně z kávy. Pokud je teplota příliš vysoká, káva získá "spálenou" chuť a vůni. Plně automatické kávovary EQ se systémem sensoFlow System ohřívají vodu vždy na správnou teplotu a udržují ji po celou dobu přípravy kávy. Profesionální technologie, která zajistí profesionálně připravené espresso.

OneTouch Function

Bez ohledu na to, po jaké kávové specialitě toužíte - latte macchiato, cappuccino nebo silné espresso - díky funkci OneTouch Function vám plně automatický kávovar připraví skvělý požitek z kávy na jedno stisknutí tlačítka - tak jednoduché to je! Systém připraví kávu nebo mléčnou specialitu automaticky, tak jak to máte rádi.

Flexibilita

Ať už si užíváte rychlou přestávku s espressem, nebo si vychutnáváte latte macchiato, vždy si můžete jednoduše přizpůsobit výpust kávy na potřebnou výšku šálku nebo sklenice. Dokonce i 15 cm vysoký pohár na latte macchiato není žádný problém.

 

Možnost volby dvou šálků

Díky možnosti dvou šálků jednoduše připravíte 2x espresso, zda dvě café crème současně. Jednoduše umístěte šálku pod výpust kávy a přístroj namele a spaří kávu pro dva šálky - to vše jen stisknutí tlačítka. Pro dvojnásobnou radost z kávy.

Hustá mléčná pěna

S funkcí milkPerfect vytvoříte pevnou a hustou mléčnou pěnu a to i když jste ji nikdy předtím nedělali. Funkce milkPerfect automaticky napění mléko do šálku tak, že napěněná vrstva krásně sedí v horní části mléka - jednoduše přidáte mléko do šálku a napěníte ho. Čištění mléčného systému na pěnu je stejně jednoduché - stačí vložit do myčky.

Kvalitní a tichý keramický mlýnek

Vysoce kvalitní mlýnek důkladně namele kávová zrna, aby se všechny příchutě mohli plně rozvinout během spařování. Keramický materiál na rozdíl od oceli je prakticky bez opotřebení. To vše zajistí mimořádně aromatickou kávu a vám výjimečný zážitek. .

Odnímatelná spařovací jednotka

Pro hygienické čištění a to i uvnitř přístroje, spařovací jednotku lze vybrat, opláchnout pod tekoucí vodou a opět vložit. Takže se můžete ihned vrátit ke vaší oblibené činnosti: vychutnávání čisté chuti kávy a kávových specialit.

SinglePortion® Cleaning

Jednoduchá funkce singlePortion® Cleaning čistí všechny trubky ve vašem spotřebiči po každé přípravě kávy - tak je na přípravu vaší kávy použita vždy čistá, čerstvá voda. Dokonalost až do posledního detailu pro maximální požitek.

Calc'nClean

Funkce calc'nClean najednou čistí a odstraňuje vodní kámen. Díky tomuto servisnímu programu je čištění kávovaru neuvěřitelně jednoduché. Prodloužíte tak jeho životnost a tím i váš požitek z výjimečné kávy.

Parametry produktu

Základní parametry

 • Smart (ovládání mobilem) Ne
 • Cappuccino 1 tlačidlem Ano
 • Počet přednast.nápojů 4

Další vlastnosti

Značka: Siemens
? Smart: Ne
Objem vodního zásobníku: 1400 ml
Maximální provozní tlak: 15 Bar
Způsob připravy pěny: automatická
Objem nádoby na kávová zrna: 250 g

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: nerez
Šírka: 24,7 cm
Výška: 37,8 cm
Hloubka: 42 cm
Hmotnosť: 7,4 Kg

Display/Grafika

Vestavěný displej: Ano

Funkce

Časovač: Ano
Odvápňovací systém: Ano
Automatické vypnutí: Ne
Typ kávovaru: Espresso - plnoautomat

Energetické údaje

Příkon: 1300 W

Další parametry

Samočistící: Ano
? Smart (ovládání mobilem): Ne
Nastavitelné množství vody: Ano
Nastavitelné množství kávy: Ano
Přednastavené programy: Ano
Mletá káva: Ano
Cappuccino 1 tlačidlem: Ano
Počet přednast.nápojů: 4

Ostatní

Kód produktu: TI305206RW

Všechny parametry

Recenze Siemens TI305206RW EQ.3 s500

Hodnocení zákazníků

120 % Ohodnotili 2 zákazníci, kteří si produkt zakoupili.

Pro vložení Vašeho hodnocení se prosím přihlaste nebo registrujte.

Petr, 12.11.2020

 • luxusní káva

Liljana, 14.4.2019

 • Skvělý přístroj,
 • jednoduchá manipulace,
 • vynikající káva s lahodnou jemnou chutí.

Příslušenství k Siemens TI305206RW EQ.3 s500