Siemens TE653M11RW EQ.6 plus s300

 • Doprava zdarma
 • Cashback 750 Kč
 • Sleva 26 %

Objem vodního zásobníku: 1700 ml, Typ kávovaru: Espresso - plnoautomat, Objem nádoby na kávová zrna: 300 g, Počet teplot.nastavení: 3, Smart (ovládání mobilem): Ne, Přednastavené programy: Ne, Cappuccino 1 tlačidlem: Ano, Počet přednast.nápojů: 8,


Cena s Cashbackem 750 Kč Platí do 20. 12. 2021
Jak získat cashback
20 039 Kč

Cena 20 789 Kč

Sleva 26 % z ceny doporučené výrobcem: 27 990 Kč Zobrazit nápovědu

207,89 Kč Zpět na Electro World Věrnostní kartu: Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Popis produktu

Plně automatický kávovar Siemens EQ.6 plus s300 uspokojí i ty náročnější uživatele. Jediným dotykem na senzorovém poli si připravíte Espresso, Espresso Macchiato, Cappuccino, Latte Macchiato, Americano i Flat White. S keramickým mlýnkem je příprava kávy velmi tichá a rychlá. Individuální nastavení teploty kávy ve 3 stupních, výškové nastavení výpusti kávy i mléka a paměť pro 2 oblíbené nápoje potěší. Plnoautomatické parní čištění po každé přípravě nápoje se postará o optimální hygienu kávovaru. Barva: stříbrná.

 

Plně automatický kávovar Siemens EQ.6 plus s300

 • Inteligentní příprava a dokonalá chuť díky jedinečné technologii systému iAroma
 • Plně automatické čištění párou a optimální hygiena díky funkci autoMilk
 • Cleancoffee Select Display: příprava kávy dotykem na dotykovém senzorovém poli
 • Individuální nastavení teploty nápoje: káva - 3 stupně
 • Kvalitní a tichý keramický mlýnek "silent ceram drive"
 • Možnost uložit si do paměti 2 oblíbené nápoje
 • Výpusť kávy a mléka je výškově nastavitelná
 • Samostatně k dispozici: mléčná pěna, teplé mléko, horká voda
 • Automatické vypnutí do režimu stand-by po nastaveném čase
 • Odnímatelný zásobník na vodu (1.7 l objem)
 • Součástí je samostatná nádoba na mléko o objemu 500 ml

Ideální teplota spařování pro maximální aroma

Aby se zajistilo uvolnění plné vůně espressa, musí být káva připravována při správné teplotě. Ideální teplota pro dokonalé espresso je mezi 90 °C až 95 °C. Pokud je teplota nižší, neuvolní se veškerá chuť a vůně z kávy. Pokud je teplota příliš vysoká, káva získá "spálenou" chuť a vůni. Plně automatický kávovar Siemens EQ.6 plus s300 se systémem sensoFlow System ohřívá vodu vždy na správnou teplotu a udrží ji po celou dobu přípravy kávy. Díky této profesionální technologii vytvoří kávovar profesionálně připravené espresso.

Perfektní výsledek stisknutím jednoho tlačítka

Bez ohledu na to, po jaké kávové specialitě toužíte (latte macchiato, cappuccino nebo silné espresso), vám plně automatický kávovar díky funkci OneTouch Function připraví skvělý požitek jediným dotykem. Systém připraví kávu nebo mléčnou specialitu automaticky tak, jak to máte rádi.

Extra silná káva

Extra silná káva bez kompromisů v aromatu díky inovativní technologii aromaDouble Shot funkci. S touto funkcí se namele a uvaří káva s tím nejlepším aromatem. Funkce aromaDouble Shot zajistí, že káva nebude mít hořkou pachuť. To vše díky menšímu množství vody, které uvolní méně hořkosti a zaručí, že do vašeho šálku se dostane jen to nejlepší z kávových zrn.

Dlouhotrvající požitek z kávy

Funkce calc'nClean najednou čistí a odstraňuje vodní kámen. Díky tomuto servisnímu programu je čištění kávovaru neuvěřitelně jednoduché. Díky tomuto čistícímu systému se prodlouží životnost kávovaru.

Pokaždé čerstvá a uvařená voda

Jednoduchá funkce singlePortion® Cleaning čistí všechny trubky ve vašem spotřebiči po každé přípravě kávy, díky tomu je k přípravě vaší kávy použita vždy čistá a čerstvá voda.

Malá, střední nebo velká?

Pro vytvoření výjimečné kávy nejen pro standardní velikost šálku, ale i pro ostatní velikosti, potřebujete perfektní technologie. Díky funkci individualCup Volume nastavíte až 5 různých úrovní ke každé z přednastavených velikostí šálku "malá", "střední" a velká ".

Flexibilita

Ať už si užíváte rychlou přestávku s espressem nebo si vychutnáváte latte macchiato, vždy si můžete jednoduše přizpůsobit výpust kávy na potřebnou výšku šálku nebo sklenice. Dokonce i 15 cm vysoký pohár na latte macchiato není žádný problém. Vychutnejte si čistou dokonalost bez omezení až do posledního detailu.

Dokonalá čistota

Pro hygienické čištění i uvnitř přístroje lze spařovací jednotku vyndat, opláchnout pod tekoucí vodou a opět vložit. 

Garance 15000 šálků

Absolutní požitek z kávy v kombinaci s nejmodernějšími technologiemi tvoří garanci 15.000 šálků. Společnost Siemens touto garancí slibuje trvale vysoký výkon kávovaru pro vždy dokonalou kávu - od prvního až po patnácti tisícátý šálek.

Pro dvojnásobnou radost z kávy

Díky možnosti dvou šálků jednoduše připravíte 2x espresso nebo dvě café crème současně. Jednoduše umístěte šálku pod výpust kávy a přístroj namele a spaří kávu pro dva šálky - to vše jediným dotykem.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Objem vodního zásobníku 1700 ml
Typ kávovaru Espresso - plnoautomat
Objem nádoby na kávová zrna 300 g
Počet teplot.nastavení 3
Smart (ovládání mobilem) Ne
Přednastavené programy Ne
Cappuccino 1 tlačidlem Ano
Počet přednast.nápojů 8

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Siemens TE653M11RW EQ.6 plus s300

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno