Siemens SR635X01IE

Plně vestavná myčka nádobí Siemens SR635X01IE v energetické třídě A +. Kapacita 9 jídelních souprav. K dispozici je 5 mycích programů s možností odloženého startu 1 - 24 hodin a 3 speciální funkce: VarioSpeed Plus, intensiveZone, Extra sušení a program pro péči o myčku. Disponuje motorem iQdrive s maximální hlučností 48 dB. Ovládání je umístěno shora prostřednictvím tlačítek doplněných displejem. K dispozici je elektronický ukazatel nedostatku soli a leštidla a InfoLight. Vnitřní vybavení Sestává z VarioFlex systému stříbrných XXL košů Horní koš je nastavitelný do výšky pomocí 3 násobného rackMaticu, sklopné přihrádky (2 x) a etažér na příbory. Dolní koš má 2 sklopné přihrádky na talíře a variabilní koš na příbor. Pro bezpečnost před pretetečím je myčka Siemens SR635X01IE vybavena funkcí Aqua stop. Šířka 45 cm. Zobrazit celý popis

 • Výprodej − 40 %
 • Doprava zdarma

Popis produktu

 

 

 

Praktický spotřebič

Myčka nádobí Siemens SR635X01IE s kapacitou pro 9 jídelních souprav má k dispozici

 •     5 programů: intenzivní 70 °C, auto 45-65 °C, eco 50 °C, tichý program 50 °C, hodinový 65 °C
 •     3 speciální funkce: varioSpeed ​​Plus, intensiveZone, Shine & Dry
 •     5 mycích teplot
 •     program péči o myčku
 •     infoLight - ukazatel zbytkového času programu v minutách
 •     akustický signál ukončení programu

Funkce myčky varioSpeed ​​Plus vaše nádobí umyje až o 50% rychleji. Běžně znečištěné nádobí tak máte extra rychle umytý. Prostřednictvím dávkovacího asistenta čisticí tableta spadne přímo do malé záchytné nádoby. Přesně mířený proud vody ji tak rýhlo rozpustí a je rovnoměrně rozpouštěn do celého prostoru myčky a proto dosáhnete vždy optimální výsledky mytí.

Zdvojené ostřikovací rameno duoPower

Díky svým překrývajícím se rovinám, celosvětově první dvě ostřikovací ramena za sebou, kompletně pokryjí horní koš, který je o 4 cm hlubší. To zajistí optimální distribuci vody - a tedy umožňuje dokonalý výsledek mytí se zářivým a čistým nádobím.

Vnitřní vybavení

Více místa v myčce zajistí flexibilní stříbrné koše VarioFlex, které se přizpůsobí množství ukládaného nádobí. Jsou maximálně flexibilní, takže se do nich vejde skutečně množství nádob, talířů, příborů či sklenic. Umyjete více nádobí na jedno naplnění. Myčka je vybavena výškově nastavitelným horním košem pro variabilní uložení nádobí různých velikostí podle potřeby. Speciální mechanismus na bocích, umožňuje jeho nastavení do 3 výškových úrovní Horní koš je vybaven 2 sklopnými přihrádkami a etažéry na příbory. Dolní koš je vybaven 2 sklopnými přihrádkami na talíře a variabilní koš na příbor.

Unikátní motor iQdrive

Dopřeje si kvalitní myčku, která je nejen maximálně výkonná, ale navíc i spolehlivá, tichá a úsporná. Její předností je totiž unikátní motor iQdrive, který je maximálně odolný vůči opotřebení, takže poslouží výjimečně dlouhou dobu. Kromě toho je myčka velmi úsporná a také mimořádně tichá. Tak zajistí bezchybné výsledky bez nadměrného a nepříjemného hluku. Maximální hlučnost dosahuje 44 dB.

Bezpečnostní systém aquaStop

Díky bezpečnostnímu systému aquaStop je zaručena doživotní záruka vůči škodám způsobeným vodou. AquaStop zabraňuje vzniku jakýchkoliv škod, které způsobuje voda. Ať už půjde o přívodní hadici nebo netěsnosti spotřebiči, tento systém si s nimi hravě poradí. Zaručená je doživotní garance této výhodné funkce a to po celou dobu životnosti myčky nádobí.

Parametry produktu

Základní parametry

 • Maximální hlučnost 48 db
 • Počet programů 5
 • Počet souprav nádobí 9

Další vlastnosti

Značka: Siemens
? Smart: Ne
Model: plně vestavný
Délka hadice: 1,65 m
Délka odtokové hadice: 2,05 m

Fyzické vlastnosti a barva

Šírka: 44,8 cm
Výška: 81,5 cm
Hloubka: 55 cm
Hmotnosť: 31 Kg

Obsah balení

Obsah balení: ochr.plech proti páře

Display/Grafika

? Typ displeje: LCD

Hlučnost

Maximální hlučnost: 48 db

Konektivita

Délka kabelu: 1,75 m

Další parametry

? Třída energ.účinnosti: A +
? Smart (ovládání mobilem): Ne

Funkce

? Dětská pojistka: Ne
Počet programů: 5
? Odložený start: Ano
Doba cyklu: 195 min.
? AquaStop funkce: Ano
Počet souprav nádobí: 9
AquaSensor funkce: Ano
Indikace zbývajícího času: Ano

Energetické údaje

Spotřeba vody na cyklus: 8,5 L
Třída účinnosti sušení: A

Ostatní

Kód produktu: 4242003822005

Všechny parametry

Recenze Siemens SR635X01IE

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k Siemens SR635X01IE