Siemens SR256W01TE vystavený kus s plnou zárukou

Volně stojící myčka nádobí Siemens SR256W01TE v nerezovém provedení v energetické třídě A ++. Kapacita pro 10 jídelních souprav. K dispozici je 6 mycích programů s možností odloženého startu 1 - 24 hodin a 3 speciální funkce: VarioSpeed ​​Plus, intensiveZone, Shine & Dry a program pro peci o myčku. Disponuje motorem iQdrive s maximální hlučností 44 dB. Ovládání je Umístění v předu Prostřednictvím tlačítek doplněných displejem. K dispozici je elektronický ukazatel nedostatku soli a leštidla. Vnitřní vybavení Sestává z VarioFlex Pro systému košů a přihrádky Vario Pro. Horní koš je nastavitelný do výšky pomocí 3 násobného rackMaticu, sklopné přihrádky (3 x). Dolní koš má 4 sklopné přihrádky na talíře, odkládací plochu na hrnečky a speciální držák na skleničky. Pro bezpečnost před pretetečím je myčka Siemens SR256W01TE vybavena funkcí Aqua stop. Dětský zámek zabraňuje nežádoucího otevření dveří Během mytí. Šířka 45 cm. Zobrazit celý popis

  • Výprodej − 15 %
  • Doprava zdarma

Popis produktu

 

 

 

Praktický spotřebič

Myčka nádobí Siemens SR256W01TE s kapacitou pro 10 jídelních souprav má k dispozici

  •     6 programů: intenzivní 70 °C, auto 45-65 °C, eco 50 °C, tichý program 50 °C, krátký 60 °C, sklo 40 °C
  •     3 speciální funkce: varioSpeed ​​Plus, intensiveZone, Shine & Dry
  •     6 mycích teplot
  •     vnitřní podsvícení

Funkce myčky varioSpeed ​​Plus vaše nádobí umyje až o 50% rychleji. Běžně znečištěné nádobí tak máte extra rychle umyté. Prostřednictvím dávkovacího asistenta čisticí tableta spadne přímo do malé záchytné nádoby. Přesně mířený proud vody ji tak rychle rozpustí a je rovnoměrně rozpouštěn do celého prostoru myčky, a proto dosáhnete vždy optimální výsledky mytí.

Zdvojené ostřikovací rameno duoPower

Díky svým překrývajícím se rovinám, celosvětově první dvě ostřikovací ramena za sebou, kompletně pokryjí horní koš, který je o 4 cm hlubší. To zajistí optimální distribuci vody - a tedy umožňuje dokonalý výsledek mytí se zářivým a čistým nádobím.

Vnitřní vybavení

Více místa v myčce zajistí flexibilní stříbrné koše VarioFlex Pro a příborové přihrádky Vario pro, které se přizpůsobí množství ukládaného nádobí. Jsou maximálně flexibilní, takže se do nich vejde skutečně množství nádob, talířů, příborů či sklenic. Umyjete více nádobí na jedno naplnění. Myčka je vybavena výškově nastavitelným horním košem pro variabilní uložení nádobí různých velikostí podle potřeby. Speciální mechanismus na bocích, umožňuje jeho nastavení do 3 výškových úrovní a 3 sklopnými přihrádkami. Dolní koš je vybaven 4 sklopnými přihrádkami na talíře, odkládací plochu na hrnečky a speciální držák na skleničky.

Unikátní motor iQdrive

Dopřeje si kvalitní myčku, která je nejen maximálně výkonná, ale navíc i spolehlivá, tichá a úsporná. Její předností je totiž unikátní motor iQdrive, který je maximálně odolný vůči opotřebení, takže poslouží výjimečně dlouhou dobu. Kromě toho je myčka velmi úsporná a také mimořádně tichá. Tak zajistí bezchybné výsledky bez nadměrného a nepříjemného hluku. Maximální hlučnost dosahuje 44 dB.

Bezpečnostní systém aquaStop

Díky bezpečnostnímu systému aquaStop je zaručena doživotní záruka vůči škodám způsobeným vodou. AquaStop zabraňuje vzniku jakýchkoliv škod, které způsobuje voda. Ať už půjde o přívodní hadici nebo netěsnosti na spotřebiči, tento systém si s nimi hravě poradí. Zaručená je doživotní garance této výhodné funkce a to po celou dobu životnosti myčky nádobí.

Parametry produktu

Základní parametry

  • Maximální hlučnost 43 db
  • Třída energ.účinnosti A +++
  • Počet programů 6
  • Třída účinnosti sušení A

Další vlastnosti

Značka: Siemens
? Smart: Ne

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: bílá
Šířka: 45 cm
Výška: 84,5 cm
Hloubka: 60 cm
Hmotnost: 46 Kg

Hlučnost

Maximální hlučnost: 43 db

Energetické údaje

? Třída energ.účinnosti: A +++
Spotřeba vody na cyklus: 9,5 L
Celková spotřeba: 0,66 kWh
Třída účinnosti sušení: A
Roční spotřeba energie: 188 kWh
Roční spotřeba vody: 2660 L

Funkce

Počet programů: 6
? Odložený start: Ano
Doba cyklu: 195 min.
? AquaStop funkce: Ano
Počet souprav nádobí: 10
AquaSensor funkce: Ne
Indikace zbývajícího času: Ano

Další parametry

? Smart (ovládání mobilem): Ne

Ostatní

Kód produktu: 4242003818619

Všechny parametry

Recenze Siemens SR256W01TE

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k Siemens SR256W01TE