Siemens SR256I00TE

Prodej tohoto produktu byl ukončen

Popis produktu

 

 

 

Praktický spotřebič

Myčka nádobí Siemens SR256I00TE s kapacitou pro 10 jídelních souprav umyje najednou a bez námahy nádobí i po rodinné oslavě. Oceníte velmi hospodárné využití vody - spotřeba pouze 9,5 l (program ECO 50) vody pro optimální výsledky mytí. Vybrat si můžete ze 6 mycích programů. Pokud trváte na tichému provozu, tato myčka s hlučností pouze 44 decibelů splní vaše požadavky. Dvě LED světla na horní hraně dveří osvětlí interiér myčky. Světlo se automaticky rozsvítí při pootevření dveří. Dávkovací asistent umožnuje aby detergent působil v plné síle. Čistící tableta spadne přímo do malé záchytné nádobky díky dávkovacímu asistentovi. Přesný proud vody ji rychle a účinně rozpustí, tak je mycí prostředek rovnoměrně distribuován do celého mycího prostoru aby zajistil dokonalé výsledky mytí. Myčka umožňuje elektronickou deaktivaci tlačítek pro neúmyslné přerušení programu (např. dětmi).

 •     6 programů: intenzivní 70 ° C, auto 45-65 ° C, eco 50 ° C, tichý program 50 ° C, sklo 40 ° C, hodinový 65 ° C
 •     3 speciální funkce: varioSpeed ​​Plus, intensiveZone, Extra sušení
 •     5 mycích teplot
 •     vnitřní podsvícení

Funkce myčky varioSpeed ​​Plus vaše nádobí umyje až o 50% rychleji. Běžně znečištěné nádobí tak máte extra rychle umytý. Prostřednictvím dávkovacího asistenta čisticí tableta spadne přímo do malé záchytné nádoby. Přesně mířený proud vody ji tak rýhlo rozpustí a je rovnoměrně rozpouštěn do celého prostoru myčky a proto dosáhnete vždy optimální výsledky mytí.

Vnitřní vybavení

Více místa v myčce zajistí flexibilní stříbrné koše VarioFlex Pro a příborové přihrádky Vario pro, které se přizpůsobí množství ukládaného nádobí. Jsou maximálně flexibilní, takže se do nich vejde skutečně množství nádob, talířů, příborů či sklenic. Umyjete více nádobí na jedno naplnění. Myčka je vybavena výškově nastavitelným horním košem pro variabilní uložení nádobí různých velikostí podle potřeby. Speciální mechanismus na bocích, umožňuje jeho nastavení do 3 výškových úrovní a 3 sklopnými přihrádkami. Dolní koš je vybaven 4 sklopnými přihrádkami na talíře, odkládací plochu na hrnečky a speciální držák na skleničky.

Unikátní motor iQdrive

Dopřeje si kvalitní myčku, která je nejen maximálně výkonná, ale navíc i spolehlivá, tichá a úsporná. Její předností je totiž unikátní motor iQdrive, který je maximálně odolný vůči opotřebení, takže poslouží výjimečně dlouhou dobu. Kromě toho je myčka velmi úsporná a také mimořádně tichá. Tak zajistí bezchybné výsledky bez nadměrného a nepříjemného hluku. Maximální hlučnost dosahuje 44 dB.

Bezpečnostní systém aquaStop

Díky bezpečnostnímu systému aquaStop je zaručena doživotní záruka vůči škodám způsobeným vodou. AquaStop zabraňuje vzniku jakýchkoliv škod, které způsobuje voda. Ať už půjde o přívodní hadici nebo netěsnosti spotřebiči, tento systém si s nimi hravě poradí. Zaručená je doživotní garance této výhodné funkce a to po celou dobu životnosti myčky nádobí.

Parametry produktu

Základní parametry

 • Maximální hlučnost 44 db
 • Počet programů 6
 • Počet souprav nádobí 10

Další vlastnosti

Značka: Siemens
? Smart: Ne

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: nerez
Šírka: 45 cm
Výška: 84,5 cm
Hloubka: 60 cm
Hmotnost: 44 Kg

Hlučnost

Maximální hlučnost: 44 db

Další parametry

? Třída energ.účinnosti: A ++
? Smart (ovládání mobilem): Ne

Funkce

? Dětská pojistka: Ano
Počet programů: 6
? Odložený start: Ano
Doba cyklu: 195 min.
? AquaStop funkce: Ano
Počet souprav nádobí: 10
AquaSensor funkce: Ne
Indikace zbývajícího času: Ano

Energetické údaje

Spotřeba vody na cyklus: 9,5 L
Celková spotřeba: 0,75 kWh
Třída účinnosti sušení: A
Roční spotřeba energie: 211 kWh
Roční spotřeba vody: 2660 L

Ostatní

Kód produktu: 4242003819968

Všechny parametry

Recenze Siemens SR256I00TE

Hodnocení zákazníků

100 % Ohodnotili 2 zákazníci, kteří si produkt zakoupili.

Pro vložení Vašeho hodnocení se prosím přihlaste nebo registrujte.

Alois, 25.5.2020

v podstatě spokojenost, běží potichu a zatím funguje - jen to nastavení není kompletní

 • pěkný vzhled
 • tichý chod
 • některé programy či nastavení dle návodu chybí
 • málo suší příbory v horní přihrádce
 • nerezové provedení by zasluhovalo dodat krycí spodní lištu aspoň v šedé barvě(bílá není vhodná tak jsem tam nedal nic)

Petr, 04.5.2020

Myčku jsem si koupil na základě doporučení a mohu jen doporučit, tichá, krásná, již žádnou jinou značku myčky než Siemens bych si nekoupil

 • Super myčka, jednoduchá montáž, krásný vzhled
 • žádné

Příslušenství k Siemens SR256I00TE