Siemens SR236W01ME

Maximální hlučnost: 44 db, Počet programů: 6, Počet souprav nádobí: 10,

  • Hlídat změny
  • Do oblíbených
  • Vytisknout

Top příslušenství

Popis produktu

Volně stojící myčka nádobí Siemens SR236W01ME v bílém provedení v energetické třídě A +. Kapacita pro 10 jídelních souprav. K dispozici je 6 mycích programů s možností odloženého startu 1 - 24 hodin a 3 speciální funkce: VarioSpeed ​​Plus, intensiveZone, Extra sušení a program pro péči o myčku. Disponuje motorem iQdrive s maximální hlučností 44 dB. Ovládání je umístěno v předu prostřednictvím tlačítek doplněných displejem. K dispozici je elektronický ukazatel nedostatku soli a leštidla. Vnitřní vybavení sestává z VarioFlex systému košů a příborové zásuvky varioDrawer. Horní koš je nastavitelný do pomocí 3 násobného rackMaticu, sklopné přihrádky (2x), odkládací přihrádka na hrnky. Dolní koš má 2 sklopné přihrádky na taniere.Pre bezpečnost před pretetečím je myčka Siemens SR236W01ME vybavena funkcí Aqua stop. Dětský zámek zabraňuje nežádoucímu otevření dveří během mytí. Šířka 45 cm.

 

 

Praktický spotřebič

Myčka nádobí Siemens SR263W01ME s kapacitou pro 10 jídelních souprav má k dispozici

  •     6 programů: intenzivní 70 ° C, auto 45-65 ° C, eco 50 ° C, tichý program 50 ° C, sklo 40 ° C, hodinový 65 ° C
  •     3 speciální funkce: varioSpeed ​​Plus, intensiveZone, Extra sušení
  •     5 mycích teplot

Funkce myčky varioSpeed ​​Plus vaše nádobí umyje až o 50% rychleji. Běžně znečištěné nádobí tak máte extra rychle umytý.

Vnitřní vybavení

Více místa v myčce zajistí flexibilní koše VarioFlex, které se přizpůsobí množství ukládaného nádobí. Jsou maximálně flexibilní, takže se do nich vejde skutečně množství nádob, talířů, příborů či sklenic. Umyjete více nádobí na jedno naplnění. Myčka je vybavena výškově nastavitelným horním košem pro variabilní uložení nádobí různých velikostí podle potřeby. Speciální mechanismus na bocích, umožňuje jeho nastavení do 3 výškových úrovní. Disponuje až 3 sklopnými dělitelnými etažéry a 2 sklopnými řadami trnů. Dolní koš je vybaven až 4 sklopnými řadami trnů. Rukojeti na koších umožňují snazší manipulaci. Příborová přihrádka nabízí dodatečnou úroveň pro uložení nádobí. K dispozici má prostor pro příbory, naběračky a menší šálky.

Unikátní motor iQdrive

Dopřeje si kvalitní myčku, která je nejen maximálně výkonná, ale navíc i spolehlivá, tichá a úsporná. Její předností je totiž unikátní motor iQdrive, který je maximálně odolný vůči opotřebení, takže poslouží výjimečně dlouhou dobu. Kromě toho je myčka velmi úsporná a také mimořádně tichá. Tak zajistí bezchybné výsledky bez nadměrného a nepříjemného hluku. Maximální hlučnost dosahuje 44 dB.

DuoPower

Zdvojené ostřikovací rameno DuoPower se nachází v horním koši a kompletně tento prostor pokrývá. Optimální rozloží vodu a důkladně umyje veškerý znečištěné nádobí nacházející se v myčce. Voda se dostane do každého koutu, na každý jeden talíř, pohár či hrnec. Nádobí tak bude dokonale čistý a lesklý.

Bezpečnostní systém aquaStop

Díky bezpečnostnímu systému aquaStop je zaručena doživotní záruka vůči škodám způsobeným vodou. AquaStop zabraňuje vzniku jakýchkoliv škod, které způsobuje voda. Ať už půjde o přívodní hadici nebo netěsnosti spotřebiči, tento systém si s nimi hravě poradí. Zaručená je doživotní garance této výhodné funkce a to po celou dobu životnosti myčky nádobí.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Maximální hlučnost 44 db
Počet programů 6
Počet souprav nádobí 10

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Siemens SR236W01ME

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno