Siemens SN57YS03CE


Vestavná myčka nádobí, Energetická třída B, Kapacita 14 sad nádobí, Spotřeba energie: 65 kWh na 100 cyklů, Maximální hlučnost: 43 dB, Spotřeba vody 9,5 na mycí cyklus, Počet programů: 8, AquaStop funkce, Automatické otevírání dveří, Výška: 81,5 cm, Šířka: 59,8 cm, Hloubka: 57,3 cm. Více info


Cena 30 690 Kč

Přihlásit se / Registrovat se a získat 3 069 Kč zpět na další nákup: Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

Popis produktu

Vestavná myčka nádobí Siemens SN57YS03CE, kapacita 14 jídelních souprav nádobí, 8 programů, 5 speciálních funkcí, systém sušení Zeolith, AutoOpen dry a výměník tepla, AquaSensor a LoadSensor, dávkovací asistent, příborová zásuvka varioDrawer Pro, 3 výškově nastavitelné polohy horního koše pomocí systému Rackmatic, připojení Home Connect přes Wi-Fi, dotykové ovládání, časová předvolba 1-24 hod, AquaStop, rozměry spotřebiče (V × Š × H): 81,5 × 59,8 × 57,3 cm.

Siemens SN57YS03CE

Myčka nádobí Siemens SN57YS03CE disponuje dostatečně velkou kapacitou, a to pro 14 sad nádobí, díky čemuž tak můžete najednou a bez námahy umýt velké množství nádobí. Určitě oceníte velmi hospodárné využití vody a energie pro optimální výsledky mytí. Potěší také tichým provozem - dosahuje hlučnosti jen 43 dB.

Programy a funkce

  • 8 programů: Eco 50 °C, Auto 45-65 °C, intelligentProgram, Intenzivní 70 °C, Rychlý 60 °C, brilliantShine 40 °C, Tichý 50 °C, Oblíbený program: Předmytí
  • 5 speciálních funkcí: Vzdálené zapnutí, Shine & Dry, IntensiveZone, HygienaPlus, VarioSpeed Plus on demand
  • Program péče o myčku nádobí: Machine Care
  • Silence on demand (prostřednictvím aplikace Home Connect)

VarioSpeed Plus on demand

Zvolením této oblíbené funkce si zkrátíte čas téměř každého mycího programu. Vaše nádobí bude umyto a vysušeno až 3× rychleji! Bude optimálně čisté, zářivé a suché zároveň. Toto urychlení můžete zapnout kdykoli - v průběhu již spuštěného programu, dokonce i na dálku pomocí aplikace Home Connect.

Přizpůsobí cyklus mytí

Myčka nádobí je vybavena inteligentním programem, který přizpůsobí proces mytí. Po skončení mycího programu si v aplikaci Home Connect ohodnotíte výsledek mytí a sušení či dobu trvání programu. Následně si myčka automaticky přizpůsobí nastavení a nabídne několik alternativ. Navíc budete mít dokonalý přehled o spotřebě vody a energie.

Lepší ochrana

Se zásuvkami FlexComfort Pro, které jsou šetrné ke sklu, můžete ukládat i ty nejcennější sklenice bez obav. Naplnění myčky nádobí nebylo nikdy jednodušší. Díky přizpůsobitelným košům naložíte různé typy nádobí, které budou během mytí bezpečně na místě. Vylepšená kolečka s nízkým třením vám usnadní nakládání a vykládání nádobí.

GlassZone

Speciální zóna GlassZone je navržena pro křehké skleněné nádobí. Zhotovena je ze šesti integrovaných trysek, které se postarají o nepřetržitý jemný proud vody, díky čemuž důkladně, ale šetrně umyje i ty nejcitlivější materiály. Bezpečné uchycení zajistí protiskluzové silikonové povrchy, které nádobí ochrání před vibracemi a pohyby.

Vnitřní osvětlení

Vnitřní prostor myčky disponuje efektivním modrým světlem. LED diody jsou zabudovány v horní části interiéru. Při otevření dvířek myčky se automaticky rozsvítí a po zavření dvířek zase zhasnou.

Ekonomické sušení s brilantním leskem: sušení Zeolith®

Minerál Zeolith má schopnost absorbovat vlhkost a proměnit ji na energii. Tento všestranný materiál tak zajišťuje rychlejší a energeticky úsporné sušení vašeho nádobí.

Jednoduché ovládání

Tuto myčku můžete ovládat a kontrolovat odkudkoliv, a to pomocí aplikace Home Connect (kompatibilní s iOS a Android). S aplikací můžete jednoduše vybrat ten ideální program a přídavnou funkci pro dané nádobí a spustit tak myčku odkudkoliv a kdykoliv chcete. Díky tomu tak máte jistotu, že vaše nádobí bude čisté a připravené přesně tehdy, kdy potřebujete.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Šířka 59.8 cm
Maximální hlučnost 43 db
Počet souprav nádobí 14
Třída energetické účinnosti 2021 B

Návody a manuály

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Siemens SN57YS03CE

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Jak pracujeme s recenzemi