Siemens SN578S36TE

Prodej tohoto produktu byl ukončen

Zvažte i tento produkt

Miele G 4263 Vi Active

Miele G 4263 Vi Active

Plně integrovaná myčka nádobí Miele G 4263 Vi Active s časovou předvolbou pro nejvyšší komfort. Je mimořádně úsporná s třídou energetické účinnosti EU A +. Umyje najednou 13 jídelních souprav, pomocí…

 • Šířka: 60 cm
 • Typ displeje: LCD
 • Maximální hlučnost: 46 db

Zobrazit produkt

Popis produktu

 

 

 

Siemens SN578S36TE

Díky velké kapacitě intligentní myčky Siemens SN578S36TE, která je přizpůsobena pro 13 jídelních souprav, můžete najednou a bez námahy umýt nádobí i po rodinné oslavě. Oceníte velmi hospodárné využití vody - spotřeba pouze 7,5 l vody pro optimální výsledky mytí (program ECO 50), s hlučností pouze 42 dB. Myčka s brilliantShine system se sušením Zeolith dosahuje výjimečně zářivé výsledky a suché sklo. VarioSpeed Plus umyje a usuší nádobí až 3 x rychleji. Nejvýznamnějšími benefity vestavěné myčky jsou:

 • brilliantShine system: dokonalá spolupráce systému sušení Zeolith, funkce Shine & Dry, ventilu neměkčeného vody a programu sklo 40 ° C dosahuje výborné výsledky mytí a sušení a zářivé sklo.
 • varioSpeed Plus: umyje a usuší nádobí 3 x rychleji se zářivým výsledkem.
 • emotionLight: osvětlí vnitřní prostor myčky.
 • HomeConnect: umožňuje vzdálené připojení a nastavení myčky bez ohledu na to, kde se nacházíte prostřednictvím aplikace HomeConnect.
 • Automatický program: řídí proces mytí nádobí až k dokonalému výsledku.

Programy a speciální funkce ovládáte TFT displejem

Mytí nádobí je mimořádně jednoduché díky novému TFT displeji s vysokým rozlišením. Všechny informace o aktivovaném programu jsou ihned vyobrazeny - jasně oddělené, velmi organizované a přesto rychle viditelné. Můžete si také rychle a jednoduše vybrat individuální nastavení programu.

 • počet programů 8: intenzivní 70 °C, auto 45-65 °C, Eco 50 °C, tichý program 50 °C, rychlý 60 °C, sklo 40 °C, rychlý 45 °C, předmytí
 • počet speciálních funkcí 5: vzdálené zapnutí Home Connect, intensiveZone, varioSpeed ​​Plus, hygienaPlus, Shine & Dry
 • program péče o myčku
 • 6 mycích teplot

Smart myčka na nádobí, které vás udrží v obraze

Vyčkávání, až vaše smart myčka domyje, může být ztrátou času a způsobovat zbytečný stres. Smart technologie Home Connect s Wi-Fi přivede vaši mysl ke klidu a pomůže vám být produktivnější ve využívání času. Pokud si to přejete, vaše myčka vám může zasílat automatická oznámení do vašeho mobilního zařízení a pohodlně vás tak informovat o aktuálním stavu programu myčky, stejně jako o dalších užitečných informacích. Zvládejte snadněji více věcí najednou ať již doma nebo venku.

Lehké spuštění

Funkce Easy Start zjednoduší ovládání vestavěné smart myčky. Jediné, co je třeba provést je odpovědět na pár jednoduchých otázek o požadavcích na mytí a typu nádobí pomocí aplikace Home Connect. Následně vám doporučí vhodný program, který lze spustit na dálku prostřednictvím aplikace.

Sleduje stav tablet

Počítadlo tablet vám nabízí větší pohodlí. Stačí zapsat do aplikace Home Connect zakoupení tablet do myčky a následně můžete pohodlně kontrolovat zbývající množství, kdykoliv vás napadne. V případě, že se tablety míjejí, aplikace Home Connect vám pošle oznámení s připomínkou potřeby pořídit další balení tablet.

Efektivní, úsporný, tichý motor iQdrive s dlouhou životností

Nižší spotřeba energie při stejném výkonu, krátký program s perfektními výsledky mytí a navíc vždy příjemně tichý při jakémkoli programu - to vše není pro motor iQdrive žádný problém. A k tomu všemu má ještě jednu výhodu: minimální opotřebení.

Světelná show pro váš nádobí: emotionLight

Dvě LED světla na horní hraně dveří ponoří interiér myčky do chladného modrého nebo bílého světla. Světlo se automaticky rozsvítí, když se myčka otevře a opět zhasne, když se na myčka nádobí zavřou dveře.

Myjte rychleji s VarioSpeed ​​Plus

VarioSpeed ​​Plus nabízí 3 x rýchljšie umytí s optimálním výsledkem mytí a sušení. Pokud potřebujete čas mytí zkrátit určitě tuto funkci využijete. Doba oplachování se po stisknutí tlačítka VarioSpeed ​​sníží až o 66% ve srovnání s běžným mytím.

Ekonomické sušení s brilantním leskem: sušení Zeolith®

Minerál Zeolith má schopnost absorbovat vlhkost a přeměnit ji na energii. Tento všestranný materiál tak zajišťuje rychlejší a energeticky úsporné sušení vašeho nádobí.

Doživotní záruka proti škodám způsobeným vodou: aquaStop®

Bezpečnostní systém aquaStop® zabraňuje vzniku jakýchkoliv škod způsobených vodou, ať už na přítokové hadici nebo netěsnostem ve spotřebiči. Siemens garantuje tuto záruku po celou dobu životnosti myčky nádobí.

Detergent může působit v plné síle: dávkovací asistent

Čistící tableta spadne přímo do malé záchytné misky díky dávkovacímu asistentu. Přesně mířený proud vody ji rychle rozpustí. Detergent je tak rovnoměrně distribuován do celého prostoru myčky a proto máte vždy zajištěno optimální výsledky mytí.

Více flexibility při ukládání nádobí: výškově nastavitelný horní koš

Pokud potřebujete uložit vysoké sklenice do horního koše, nebo velké talíře do dolního koše, přizpůsobením výšky horního koše můžete tento nádobí jednoduše uložit.

Nahoru šetrně, dole pod vysokým tlakem: intensiveZone

Pokud zvolíte přídavnou funkci intensiveZone, zvýší se tlak v tryskách na velmi poškvrněna nádobí v dolním koši. Pro horní koš zůstane program nezměněn a choulostivé nádobí bude i nadále myté jemně a šetrně.

Vkládání velkého množství nádobí je jednoduché

Horní koš je vybaven speciálním mechanismem. Na bocích jsou páčky, jejichž stlačení umožňuje nastaviťkôš výškově ve třech úrovních.

Více flexibility pro ukládání různých misek: nový koš varioFlex Plus

Užijte si více volného času díky myčce. Prémiová konstrukce košů má modrou barvou zvýrazněné úchopové části uvnitř myčky Touchpoints. Ty už na první pohled vyznačují všechny možnosti nastavení košů. Optimalizované varioFlex Plus koše nabízejí flexibilní komfort při ukládání nádobí na nejvyšší úrovni díky třem sklopným dělitelným etažéry a šesti sklopným trnem v horním koši, plus držáky sklenic na stopce v dolním koši. Nyní ještě více flexibility v dolním koši, protože každý druhý trn v přední řadě je sklopný. Máte tak možnost přenastavit trny nahoru a dolů podle toho, jak se Vám to nejvíce hodí.  Nejen pro hrnce, pánve, skleničky, talíře a stříbrné nádobí, ale i pro velké mísy a objemné nádobí.

Parametry produktu

Základní parametry

 • Šířka 59,8 cm
 • Typ displeje TFT
 • Maximální hlučnost 42 db
 • Třída energ.účinnosti A +++
 • Počet programů 8
 • Odložený start Ano
 • Doba cyklu 225 min.
 • AquaStop funkce Ano
 • Spotřeba vody na cyklus 7,5 L
 • Třída účinnosti sušení A
 • Počet souprav nádobí 13
 • AquaSensor funkce Ano
 • Indikace zbývajícího času Ano

Další vlastnosti

Značka: Siemens
? Smart: Ano
Délka hadice: 1,65 m
Délka odtokové hadice: 1,9 m

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: nerez
Šířka: 59,8 cm
Výška: 81,5 cm
Hloubka: 57,3 cm
Hmotnost: 47 Kg

Display/Grafika

? Typ displeje: TFT

Hlučnost

Maximální hlučnost: 42 db

Konektivita

Délka kabelu: 1,75 m

Energetické údaje

? Třída energ.účinnosti: A +++
Spotřeba vody na cyklus: 7,5 L
Třída účinnosti sušení: A

Funkce

? Dětská pojistka: Ano
Počet programů: 8
? Odložený start: Ano
Doba cyklu: 225 min.
? AquaStop funkce: Ano
Počet souprav nádobí: 13
AquaSensor funkce: Ano
Indikace zbývajícího času: Ano

Další parametry

Technologie: Wifi
? Smart (ovládání mobilem): Ano

Ostatní

Kód produktu: SN578S36TE

Všechny parametry

Recenze Siemens SN578S36TE

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k Siemens SN578S36TE