Siemens SN558S06TE

33 390 Kč ? Ušetříte 28 % 23 990 Kč

Na splátky spočítat

Nelze rezervovat

Nákupem získáte 239,90 bodů na Věrnostní kartu ElectroWorld

Vestavná 60 cm smart myčka nádobí Siemens SN558S06TE je díky svému šetrnému chodu zařazována do energetické třídy A +++. Kapacita je pro 14 jídelních souprav. K dispozici máte 8 mycích programů a 6 mycích teplot. Integrovaný brilliantShine se systémem sušení Zeolith® umožňuje dosažení výjimečně zářivého a suchého skla, systém varioSpeed Plus zajistí až 3x rychleji mytí a sušení. Zabudovaná funkce HomeConnect prostřednictvím Wi-Fi poskytuje možnost vzdáleného připojení a nastavení vaší myčky bez ohledu na to, kde jste - jednoduše pomocí aplikace Home Connect (k dispozici pro iOS a Android). Inovativní TFT displej v českém jazyce nabízí dokonalý přehled a komfort ovládání. Zobrazit celý popis

 • Doprava zdarma
 • Sleva 28 %

Popis produktu

 

 

 

Siemens SN558S06TE

Díky velké kapacitě smart myčky Siemens SN558S06TE , která je přizpůsobena pro 14 jídelních souprav, můžete najednou a bez námahy umýt nádobí i po rodinné oslavě. Oceníte velmi hospodárné využití vody - spotřeba pouze 9,5 l vody pro optimální výsledky mytí (program ECO 50), s hlučností pouze 42 dB.

Programy a speciální funkce

 • počet programů 8: intenzivní 70 °C, auto 45-65 °C, Eco 50 °C, tichý program 50 °C, rychlý 60 °C, sklo 40 °C, rychlý 45 °C, předmytí
 • počet speciálních funkcí 5: vzdálené zapnutí Home Connect, intensiveZone, varioSpeed ​​Plus, hygienaPlus, Shine & amp; Dry
 • program péče o myčku
 • 6 mycích teplot

HomeConnect

Inteligentní myčky nádobí Siemens se smart technologií Home Connect a vzdáleným ovládáním vám poskytnou komplexní kontrolu nad vaším umývanimý jediným stisknutím tlačítka. Pokud nemáte čas, spěcháte, ale potřebujete počkat, než se program skončí jistě rádi využijete tuto technologii. Prostřednictvím vašeho mobilního zařízení můžete pohodlně ovládat a monitorovat vaši myčku na dálku pomocí aplikace Home Connect. Dokonce pokud chcete můžete si jednoduše nastavit zasílání automatických oznámení do vašeho mobilního zařízení a bude vás informovat o aktuálním stavu programu a dalších užitečných věcech.

Efektivní, úsporný, tichý motor iQdrive s dlouhou životností

Nižší spotřeba energie při stejném výkonu, krátký program s perfektními výsledky mytí a navíc vždy příjemně tichý při jakémkoli programu - to vše není pro motor iQdrive žádný problém. A k tomu všemu má ještě jednu výhodu: minimální opotřebení.

Umyté a vysušené 3x rychleji: varioSpeed ​​Plus

Pokud stačíte tlačítko varioSpeed ​​Plus, zkrátí se čas mytí až o 66%. Délka zkráceného programu se okamžitě objeví na displeji. Výsledkem je optimálně čistý, zářivý a suchý nádobí za nejkratší možný čas. Není možné použít pro rychlý program a předmytí.

Ekonomické sušení s brilantním leskem: sušení Zeolith®

Minerál Zeolith má schopnost absorbovat vlhkost a přeměnit ji na energii. Tento všestranný materiál tak zajišťuje rychlejší a energeticky úsporné sušení vašeho nádobí.

Doživotní záruka proti škodám způsobeným vodou: aquaStop®

Bezpečnostní systém aquaStop® zabraňuje vzniku jakýchkoliv škod způsobených vodou, ať už na přítokové hadici nebo netěsnostem ve spotřebiči. Siemens garantuje tuto záruku po celou dobu životnosti myčky nádobí.

Optimální výsledky mytí nádobí stiskem jednoho tlačítka: autoprogram

Po stiskem tlačítka autoprogram, aquasensor kontroluje úroveň znečištění vody a řídí, kdy a kolik čisté vody se má přidat.

Detergent může působit v plné síle: dávkovací asistent

Čistící tableta spadne přímo do malé záchytné misky díky dávkovacímu asistentu. Přesně mířený proud vody ji rychle rozpustí. Detergent je tak rovnoměrně distribuován do celého prostoru myčky a proto máte vždy zajištěno optimální výsledky mytí.

Více flexibility při ukládání nádobí: výškově nastavitelný horní koš

Pokud potřebujete uložit vysoké sklenice do horního koše, nebo velké talíře do dolního koše, přizpůsobením výšky horního koše můžete tento nádobí jednoduše uložit.

Vkládání velkého množství nádobí je jednoduché

Horní koš je vybaven speciálním mechanismem. Po jeho stranách jsou páčky, jejichž stisknutí umožňuje ve třech úrovních snadno výškově nastavovat koš. To usnadňuje skládání a vyndavání nádobí, zvláště pokud se jedná o velké hrnce nebo talíře.

Větší přehled, více komfortu: TFT displej

Mytí nádobí je mimořádně jednoduché díky novému TFT displeji s vysokým rozlišením. Všechny informace o aktivovaném programu jsou ihned vyobrazeny - jasně oddělené, velmi organizované a přesto rychle viditelné. Můžete si také rychle a jednoduše vybrat individuální nastavení programu.

Více flexibility pro ukládání různých misek: nový koš varioFlex Plus

Optimalizované varioFlex Plus koše nabízejí flexibilní komfort při ukládání nádobí na nejvyšší úrovni díky třem sklopným dělitelným etažéry a šesti sklopným trnem v horním koši, plus držáky sklenic na stopce v dolním koši. Nyní ještě více flexibility v dolním koši, protože každý druhý trn v přední řadě je sklopný. Máte tak možnost přenastavit trny nahoru a dolů podle toho, jak se Vám to nejvíce hodí.  Nejen pro hrnce, pánve, skleničky, talíře a stříbrné nádobí, ale i pro velké mísy a objemné nádobí.

Parametry produktu

Základní parametry

 • Šířka 59,8 cm
 • Typ displeje TFT
 • Maximální hlučnost 42 db
 • Třída energ.účinnosti A +++
 • Počet programů 8
 • Odložený start Ano
 • Doba cyklu 195 min.
 • AquaStop funkce Ano
 • Spotřeba vody na cyklus 9,5 L
 • Třída účinnosti sušení A
 • Počet souprav nádobí 14
 • AquaSensor funkce Ano
 • Indikace zbývajícího času Ano

Další vlastnosti

Značka: Siemens
? Smart: Ano
Délka hadice: 1,65 m
Délka odtokové hadice: 1,9 m

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: nerez
Šířka: 59,8 cm
Výška: 81,5 cm
Hloubka: 57,3 cm
Hmotnost: 48 Kg

Obsah balení

Obsah balení: ochranný plech proti páře

Display/Grafika

? Typ displeje: TFT

Hlučnost

Maximální hlučnost: 42 db

Konektivita

Délka kabelu: 1,75 m

Energetické údaje

? Třída energ.účinnosti: A +++
Spotřeba vody na cyklus: 9,5 L
Třída účinnosti sušení: A

Funkce

? Dětská pojistka: Ano
Počet programů: 8
? Odložený start: Ano
Doba cyklu: 195 min.
? AquaStop funkce: Ano
Počet souprav nádobí: 14
AquaSensor funkce: Ano
Indikace zbývajícího času: Ano

Další parametry

Technologie: Wifi
? Smart (ovládání mobilem): Ano

Ostatní

Kód produktu: SN558S06TE

Všechny parametry

Recenze Siemens SN558S06TE

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k Siemens SN558S06TE