Siemens SN53ES27VE

Elektronický informační list

Siemens SN53ES27VE

Siemens SN53ES27VE

Všechny myčky nádobí Bosch zničí viry během mycího cyklu při programu Eco 50 °C, Intenzivní 70 °C a údržbovém programu Péče o myčku.


Vestavná myčka nádobí, Energetická třída C, Kapacita 14 sad nádobí, Spotřeba energie: 75 kWh na 100 cyklů, Maximální hlučnost: 44 dB, Spotřeba vody 9 na mycí cyklus, Smart ovládání mobilem, Počet programů: 6, AquaStop funkce, Automatické otevírání dveří, Výška: 81,5 cm, Šířka: 59,8 cm, Hloubka: 57,3 cm. Více info


Cena 17 990 Kč

Přihlásit se / Registrovat a získat zpět na další nákup : 180 Kč Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

0,0 / 5

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

0 nákup

Zobrazit 0 recenzí a jedno ocenění

Popis produktu

Vestavná myčka Siemens SN53ES27VE v energetické třídě C s kapacitou 14 sad nádobí. Spotřeba energie je 75 kWh na 100 cyklů, maximální hlučnost je 44 dB. Spotřeba vody je 9 na jeden mycí cyklus. Tato myčka nádobí nabízí inteligentní mobilní ovládání a nabízí 6 různých programů. Má zabudovanou funkci AquaStop a automatické otevírání dvířek. Přední krycí deska není součástí dodávky.

Šikovný pomocník v domácnosti

Vestavná myčka nádobí Siemens SN53ES27VE nabízí špičkový výkon a spolehlivost s energetickou třídou C. S kapacitou 14 jídelních souprav zvládne umýt větší množství nádobí a je ideální volbou pro moderní domácnost. Se spotřebou energie 75 kWh na 100 cyklů a maximální hlučností 44 dB je ideálním společníkem pro vaše potřeby. Spotřeba vody 9 na jeden mycí cyklus zajišťuje tichý a efektivní provoz. Díky inteligentnímu mobilnímu ovládání, automatickému otevírání dvířek, funkci AquaStop a 6 programům nabízí snadné a pohodlné ovládání. Funkce AquaStop zajišťuje, že nedojde k zaplavení nebo úniku vody. Funkce AquaStop automaticky uzavře přívod vody, zatímco čerpadlo odčerpá veškerou zbytkovou vodu, takže můžete nechat myčku běžet i v době vaší nepřítomnosti nebo během spánku. Tento model myčky Siemens s řadou programů a funkcí je ideálním společníkem pro dokonalý zážitek z mytí nádobí.

Programy :

 • Eco 50 °C
 • Auto 45-65 °C
 • Intenzivní 70 °C
 • Hodinový 65 °C
 • Krátký 45 °C
 • Oblíbené
 • Program péče o myčku nádobí: Program péče o myčku

Speciální funkce :

 1. Dálkové zapínání
 2. IntensiveZone
 3. Poloviční náplň
 4. VarioSpeed Plus na vyžádání

Funkce VarioSpeed Plus

Vestavná myčka Siemens SN53ES27VE je vybavena funkcí varioSpeed, která zajišťuje skvělé výsledky a rychlé mytí. Funkce umožňuje až třikrát rychlejší mytí a sušení nádobí bez ztráty kvality. Tuto funkci navíc můžete aktivovat a ovládat pomocí aplikace Home Connect ve vašem zařízení. Vsaďte na špičkové technologie a získejte skvělé výsledky bez námahy.

Funkce automatického otevírání dvířek

Tato myčka nádobí nabízí postupné sušení díky funkci automatického otevírání dvířek. Během procesu sušení se dvířka myčky automaticky otevřou, takže vaše nádobí přirozeně uschne, aniž by spotřebovávalo další energii. Už se nemusíte obávat mokrého nádobí po vyjmutí z myčky.

*Obrázek

Program Eco 50 °C

Nabízí osvědčené hygienické vlastnosti pro viry, jako je korona nebo chřipka, s účinností eliminace programu Eco 50 °C, který byl testován Institutem pro integrovanou hygienu a virologii ( označení Hygiene Level 1). Vyšší úrovně hygieny je dosaženo použitím programů s vyšší teplotou, díky čemuž jsou účinné proti odolnějším virům, včetně obalených a neobalených virů. To bylo potvrzeno u programu Intensive 70 °C a programu Care for the Washer maintenance (označení hygienické úrovně 3).

Oblíbený program

Myčka nádobí s tlačítkem Oblíbené umožňuje přizpůsobit si oblíbené programy a možnosti. Jednoduše vyberte nastavení, která používáte nejčastěji, a poté je spusťte stisknutím tlačítka nebo prostřednictvím aplikace Home Connect. Už nikdy nebudete muset hledat správné nastavení, protože s touto myčkou nádobí budete mít své oblíbené programy vždy po ruce.

Příborová zásuvka varioDrawer

Zásuvka na příbory varioDrawer je ideálním doplňkem pro ukládání nádobí. Její speciální konstrukce umožňuje ukládat nejen příbory, ale také naběračky, salátové servírovací misky a dokonce i menší porcelánové šálky na espresso. Díky tomu, že ve spodním koši není košík na příbory, je zde dostatek místa až pro 14 sad nádobí.

Aplikace Home Connect

Myčka nádobí Siemens s aplikací Home Connect vám ušetří čas i starosti. Díky spolupráci s hlasovým asistentem Amazon Alexa 1 můžete myčku ovládat pomocí aplikace nebo hlasového asistenta. Aplikace vám pomůže zrychlit program, zapnout tichý režim a doporučí přeobjednání tablet. Užijte si jednodušší život s chytrou myčkou nádobí Siemens.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Šířka 59.8 cm
Maximální hlučnost 44 db
Počet souprav nádobí 14
Třída energetické účinnosti C

Návody a manuály

Ocenění a hodnocení produktů

Siemens SN53ES27VE

Siemens SN53ES27VE

Všechny myčky nádobí Bosch zničí viry během mycího cyklu při programu Eco 50 °C, Intenzivní 70 °C a údržbovém programu Péče o myčku.

0,0 / 5

0 recenzí Siemens SN53ES27VE

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Jak pracujeme s recenzemi