Siemens SN53ES14VE


Vestavná myčka nádobí, Energetická třída C, Kapacita 13 sad nádobí, Spotřeba energie: 74 kWh na 100 cyklů, Maximální hlučnost: 44 dB, Spotřeba vody 9,5 na mycí cyklus, Počet programů: 6, Automatické otevírání dveří: Ano, Výška: 81,5 cm, Šířka: 59,8 cm, Hloubka: 57,3 cm. Více info


Cena 17 790 Kč

Přihlásit se / Registrovat se a získat 178 Kč zpět na další nákup: Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

Popis produktu

Plně vestavná myčka nádobí Siemens SN53ES14VE účinně umyje až 13 jídelních souprav na jeden mycí cyklus a to při hlučnosti 44 dB. K dispozici je 6 programů a 4 speciální funkce: Vzdálené zapnutí, Intensive Zone, Poloviční náplň a VarioSpeed Plus on demand. Uvnitř se nacházejí 2 koše VarioFlex a příborová zásuvka VarioDrawer. Disponuje také funkcí AutoOpen Dry, Aqua a Load senzorem a samočisticím filtračním systémem. Nechybí také bezpečnostní technologie AquaStop, která ochrání vaši kuchyni před možným vytopením. Technologie Home Connect umožní ovládání myčky na dálku prostřednictvím Wi-Fi (k dispozici pro iOS a Android).

Siemens SN53ES14VE

Myčka nádobí Siemens SN53ES14VE disponuje dostatečně velkou kapacitou, a to pro 13 sad nádobí, díky čemuž tak můžete najednou a bez námahy umýt velké množství nádobí. Určitě oceníte velmi hospodárné využití vody a energie pro optimální výsledky mytí - spotřeba pouze 9,5 litrů vody a 0,82 kWh energie. Potěší také tichým provozem - dosahuje hlučnosti jen 44 dB.

Programy a speciální funkce

 • 6 programů: Eco 50 °C, Auto 45 °C - 65 °C, Intenzivní 70 °C, Hodinový 65 °C, Krátký 45 °C, Předmytí
 • 4 speciální funkce: Vzdálené zapnutí, Intensive Zone, Poloviční náplň, VarioSpeed Plus on demand
 • Program péče o myčku: Machine Care
 • Silence on demand (prostřednictvím aplikace Home Connect)

VarioSpeed Plus on demand

Zvolením této oblíbené funkce si zkrátíte čas téměř každého mycího programu. Vaše nádobí bude umyto a vysušeno až 3× rychleji! Bude optimálně čisté, zářivé a suché zároveň. Toto urychlení můžete zapnout kdykoli - v průběhu již spuštěného programu, dokonce i na dálku pomocí aplikace Home Connect.

Home Connect

Inteligentní myčky nádobí Siemens se smart technologií Home Connect a vzdáleným ovládáním vám poskytnou komplexní kontrolu nad mytím nádobí, a to pouhým stisknutím tlačítka. Nemáte-li čas a spěcháte, ale potřebujete počkat, než se program ukončí, jistě rádi využijete tuto technologii. Prostřednictvím vašeho mobilního zařízení můžete pohodlně ovládat a monitorovat vaši myčku na dálku pomocí aplikace Home Connect. Chcete-li, můžete si jednoduše nastavit zasílání automatických oznámení do vašeho mobilního zařízení a bude vás informovat o aktuálním stavu programu a dalších užitečných věcech.

Jednoduše vyberte a spusťte

Aplikace Home Connect s funkcí lehkého startu (Easy Start) odstraní pochybnosti a doporučí vám vždy ten správný program - přímo z vašeho mobilního zařízení. Pokaždé a s každým mytím. Jediná věc, kterou potřebujete udělat, je zadat do vaší aplikace Home Connect stupeň znečištění, druh a množství nádobí, které má být umyto. Tak můžete jednoduše vybrat ten správný program a dosáhnout perfektní výsledky, cyklus za cyklem.

Počítadlo tablet

Další užitečnou funkcí je počítadlo tablet, které vám poskytne více pohodlí a klidu. Jednoduše stačí zaznamenat do aplikace kdy jste zakoupili tablety do myčky a později můžete zkontrolovat zbývající množství. Samozřejmě si to umíte zkontrolovat odkudkoliv prostřednictvím aplikace Home Connect. Když se vám zásoby míjejí, aplikace vám zobrazí oznámení a připomene vám abyste je dokoupili.

AutoOpen Dry

Další výhodou myčky je, že disponuje funkcí AutoOpen Dry - automatické otevírání dveří. Během procesu sušení se dveře myčky automaticky pootevřou, což umožní přirozené schnutí nádobí. Díky automatickému otevírání dveří bude vaše nádobí spolehlivě suché, a zároveň ušetříte energii.

Vnitřní vybavení

Vnitřek myčky je vybaven koši VarioFlex a příborovou zásuvkou, které nabízejí flexibilitu a snadné používání, ať už při vkládání nebo vykládání nádobí. Najdete tam:

 • VarioFlex systém košů
 • Příborová zásuvka VarioDrawer
 • Kolečka s nízkým třením ve spodním koši
 • Zarážka proti vykolejení spodního koše
 • 3 výškově nastavitelné polohy horního koše pomocí systému Rackmatic
 • 2 řady sklopných trnů na talíře v horním koši
 • 4 řady sklopných trnů na talíře ve spodním koši
 • 2 výklopné etažéry na šálky v horním koši

IntensiveZone

Rozhodnete-li se pro přídavnou funkci IntensiveZone, zvýšíte tak tlak na tryskách v dolním koši. Oceníte ho zejména při velmi špinavém nádobí. Nádobí, nacházející se v horním koši, bude nadále myto jemně a šetrně.

Dávkovací asistent

Čisticí tableta spadne přímo do malé záchytné misky díky dávkovacímu asistentu. Přesně mířený proud vody ji rychle rozpustí. Detergent je tak rovnoměrně distribuován do celého prostoru myčky a proto máte vždy zajištěny optimální výsledky mytí.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Šířka 59.8 cm
Maximální hlučnost 44 db
Počet souprav nádobí 13
Třída energetické účinnosti 2021 C

Návody a manuály

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Siemens SN53ES14VE

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno