Siemens SN278I36TE

Prodej tohoto produktu byl ukončen

Popis produktu

 

 

 

Siemens SN278I36TE

Díky dostatečně velké kapacitě smart myčky nádobí Siemens SN278I36TE, která je přizpůsobena až pro 13 jídelních souprav, můžete najednou a bez námahy umýt nádobí i po rodinné oslavě. Oceníte velmi hospodárné využití vody - spotřeba pouze 9,5 l (program ECO) vody pro optimální výsledky mytí. Vybrat si můžete ze 8 mycích programů. Pokud trváte na tichému provozu, tato inteligentní myčka s hlučností pouze 46 decibelů.

To správné doporučení pro tu pravou práci.

Vybrat ten správný mycí program může být někdy mylné, ale také může vést k ne zcela perfektním výsledkem mytí. Technologie Home Connect s funkcí lehkého startu odstraní pochybnosti a doporučí vám vždy ten pravý program - přímo z vašeho mobilního zařízení. Pokaždé. A s každým mytím. Jediná věc, kterou potřebujete udělat, je zadat stupeň znečištění a druh a množství nádobí, které má být umytý, do vaší aplikace Home Connect. Tak můžete jednoduše vybrat ten správný program a dosáhnout perfektní výsledky, cyklus za cyklem.

Smart myčka nádobí, které vás udrží v obraze

Vyčkávání, až vaše smart myčka doumýva, může být ztrátou času a způsobovat zbytečný stres. Smart technologie Home Connect přivede vaši mysl ke spokojenosti a pomůže vám být produktivnější ve využívání času. Pokud si to přejete, vaše myčka vám může zasílat automatické oznámení do vašeho mobilního zařízení a pohodlně vás tak informovat o aktuálním stavu programu myčky, stejně jako o dalších užitečných informacích. Zvládejte snadněji více věcí najednou ať už doma nebo venku. (K dispozici pro iOS a Android)

Počet programů

  • 8 programů: Intenzivní 70 ° C, Auto 45-65 ° C, Eco 50 ° C, Tichý program 50 ° C, Rychlý 60 ° C, Sklo 40 ° C, Rychlý 45 ° C, Předmytí
  • počet speciálních funkcí 5: vzdálené zapnutí Home Connect, IntensiveZone, VarioSpeed ​​Plus, HygienaPlus, Shine & Dry
  • program Péče o myčku
  • 6 mycích teplot

LED osvětlení

Dvě LED světla na horní hraně dveří ponoří interiér inteligentní myčky do chladného modrého nebo bílého světla. Světlo se automaticky rozsvítí, když se smart myčka otevře a opět zhasne, když se na myčka nádobí zavřou dveře.

Výměník tepla

Myčky nádobí s výměníky tepla dokáží zacházet s cenným sklem a porcelánem s mimořádnou péčí a bez rizika. Voda se předehřívá v mycím prostoru, aby nedocházelo k teplotním šokům.

Dávkovací asistent

Čistící tableta spadne přímo do malé záchytné misky díky dávkovacímu asistentu. Přesně mířený proud vody ji rychle rozpustí. Detergent je tak rovnoměrně distribuován do celého prostoru myčky a proto máte vždy zajištěno optimální výsledky mytí.

Auto 3 v 1

Funkce auto 3 v 1 automaticky přizpůsobí průběh mytí konkrétnímu mycímu prostředku, který právě používáte.

Autoprogram

Díky funkci autoprogram se aktivuje aquasensor, který kontroluje úroveň znečištění vody a přizpůsobí požadované parametry, takže jsou dosaženy optimální výsledky mytí nádobí.

Sušení Zeolith®

Minerál Zeolith má schopnost absorbovat vlhkost a přeměnit ji na energii. Tento všestranný materiál tak zajišťuje rychlejší a energeticky úsporné sušení vašeho nádobí.

Výškově nastavitelný horní koš

Optimalizované varioFlex Plus koše nabízejí flexibilní komfort při ukládání nádobí na nejvyšší úrovni díky třem sklopným dělitelným etažéry a šesti sklopným trnem v horním koši, plus držáky sklenic na stopce v dolním koši. Nyní ještě více flexibility v dolním koši, protože každý druhý trn v přední řadě je sklopný. Máte tak možnost přenastavit trny nahoru a dolů podle toho, jak se Vám to nejvíce hodí nejen pro hrnce, pánve, skleničky, talíře a stříbrné nádobí, ale i pro velké mísy a objemný nádobí. Příborová zásuvka (varioPro) nabízí dodatečnou úložnou úroveň. Díky svému speciálnímu designu nenabízí prostor pouze pro příbory, ale i pro naběračky, salátové servírovací příbory a dokonce i menší porcelánové kousky jako např. Šálky na espresso.

VarioSpeed ​​Plus

Zvolením této oblíbené funkce si zkrátíte čas téměř každého mycího programu až o neskutečných 66%. Nádobí tak bude umytý a vysušený až 3 x rychleji! Nemějte však předsudky, zkrácení nemá vliv na výsledek. Nádobí bude optimálně čistý, zářivý a suchý zároveň. Tuto funkci však nelze využít při rychlém programu a předmytí.

Bezpečnostní systém aquaStop

Díky bezpečnostnímu systému aquaStop je zaručena doživotní záruka vůči škodám způsobeným vodou. AquaStop zabraňuje vzniku jakýchkoliv škod, které způsobuje voda. Ať už půjde o přívodní hadici nebo netěsnosti spotřebiči, tento systém si s nimi hravě poradí. Zaručená je doživotní garance této výhodné funkce a to po celou dobu životnosti myčky nádobí.

Parametry produktu

Základní parametry

  • Maximální hlučnost 42 db
  • Třída energ.účinnosti A +++
  • Počet programů 8
  • Třída účinnosti sušení A

Další vlastnosti

Značka: Siemens
? Smart: Ano

Fyzické vlastnosti a barva

Šířka: 60 cm
Výška: 84,5 cm
Hloubka: 60 cm
Hmotnost: 57 Kg

Hlučnost

Maximální hlučnost: 42 db

Energetické údaje

? Třída energ.účinnosti: A +++
Spotřeba vody na cyklus: 7,5 L
Celková spotřeba: 0,73 kWh
Třída účinnosti sušení: A
Roční spotřeba energie: 211 kWh
Roční spotřeba vody: 2100 L

Funkce

? Dětská pojistka: Ano
Počet programů: 8
? Odložený start: Ano
Doba cyklu: 225 min.
? AquaStop funkce: Ano
Počet souprav nádobí: 13
AquaSensor funkce: Ano
Indikace zbývajícího času: Ano

Další parametry

Technologie: Wifi
? Smart (ovládání mobilem): Ano

Ostatní

Kód produktu: SN278I36TE

Všechny parametry

Recenze Siemens SN278I36TE

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k Siemens SN278I36TE