Siemens SN258I01TE

Volně stojící 60 cm myčka nádobí Siemens SN258I01TE se stane spolehlivým spotřebičem v každé domácnosti. S roční spotřebou 237 kWh (program ECO) se řadí do energetické třídy A +++. Svým nerezovým, lakovaným provedením s úpravou antiFingerPrint se bude hodit do mnoha kuchyní. Na jeden mycí cyklus účinně umyje až 14 jídelních souprav. Díky systému šetrného mytí se nemusíte bát o křehký nádobí. Z funkcí nelze opomenout IntensiveZone, VarioSpeed Plus, HygienaPlus, Shine & Dry. Nemusíte se obávat ani velkého hluku, při provozu je hluk naměřený maximálně na úrovni 44 dB. Samozřejmostí je technologie aquaStop = doživotní záruka na škody způsobené vodou. Zobrazit celý popis

 • Doprava zdarma
 • Sleva

Popis produktu

 

 

Siemens SN258I01TE

Díky dostatečně velké kapacitě myčky nádobí Siemens SN258I01TE, která je přizpůsobena až pro 14 jídelních souprav, můžete najednou a bez námahy umýt nádobí i po rodinné oslavě. Oceníte velmi hospodárné využití vody - spotřeba pouze 9,5 l (program ECO) vody pro optimální výsledky mytí. Vybrat si můžete ze 8 mycích programů. Pokud trváte na tichému provozu, tato myčka s hlučností pouze 44 dB (hlučnost - tichý program: 42 dB).

Počet programů

 • 8 programů: Intenzivní 70 ° C, Auto 45-65 ° C, Eco 50 ° C, Tichý program 50 ° C, Rychlý 60 ° C, Sklo 40 ° C, Rychlý 45 ° C, Předmytí
 • 5 speciálních funkcí :: IntensiveZone, VarioSpeed ​​Plus, HygienaPlus, Shine & Dry
 • program Péče o myčku
 • 6 mycích teplot

Motor iQdrive.

Nižší spotřeba energie při stejném výkonu, krátký program s perfektními výsledky mytí a navíc vždy příjemně tichý při jakémkoli programu - to vše není pro motor iQdrive žádný problém. A k tomu všemu má ještě jednu výhodu: minimální opotřebení.

Výměník tepla

Myčky nádobí s výměníky tepla dokáží zacházet s cenným sklem a porcelánem s mimořádnou péčí a bez rizika. Voda se předehřívá v mycím prostoru, aby nedocházelo k teplotním šokům.

Dávkovací asistent

Čistící tableta spadne přímo do malé záchytné misky díky dávkovacímu asistentu. Přesně mířený proud vody ji rychle rozpustí. Detergent je tak rovnoměrně distribuován do celého prostoru myčky a proto máte vždy zajištěno optimální výsledky mytí.

Auto 3 v 1

Funkce auto 3 v 1 automaticky přizpůsobí průběh mytí konkrétnímu mycímu prostředku, který právě používáte.

Autoprogram

Díky funkci autoprogram se aktivuje aquasensor, který kontroluje úroveň znečištění vody a přizpůsobí požadované parametry, takže jsou dosaženy optimální výsledky mytí nádobí.

Sušení Zeolith®

Minerál Zeolith má schopnost absorbovat vlhkost a přeměnit ji na energii. Tento všestranný materiál tak zajišťuje rychlejší a energeticky úsporné sušení vašeho nádobí.

Výškově nastavitelný horní koš

Optimalizované varioFlex Pro koše nabízejí flexibilní komfort při ukládání nádobí na nejvyšší úrovni díky třem sklopným dělitelným etažéry a šesti sklopným trnem v horním koši, plus držáky sklenic na stopce v dolním koši. Nyní ještě více flexibility v dolním koši, protože každý druhý trn v přední řadě je sklopný. Máte tak možnost přenastavit trny nahoru a dolů podle toho, jak se Vám to nejvíce hodí nejen pro hrnce, pánve, skleničky, talíře a stříbrné nádobí, ale i pro velké mísy a objemný nádobí. Příborová zásuvka (varioPro) nabízí dodatečnou úložnou úroveň. Díky svému speciálnímu designu nenabízí prostor pouze pro příbory, ale i pro naběračky, salátové servírovací příbory a dokonce i menší porcelánové kousky jako např. Šálky na espresso.

VarioSpeed ​​Plus

Zvolením této oblíbené funkce si zkrátíte čas téměř každého mycího programu až o neskutečných 66%. Nádobí tak bude umytý a vysušený až 3x rychleji! Nemějte však předsudky, zkrácení nemá vliv na výsledek. Nádobí bude optimálně čistý, zářivý a suchý zároveň. Tuto funkci však nelze využít při rychlém programu a předmytí.

Bezpečnostní systém aquaStop

Díky bezpečnostnímu systému aquaStop je zaručena doživotní záruka vůči škodám způsobeným vodou. AquaStop zabraňuje vzniku jakýchkoliv škod, které způsobuje voda. Ať už půjde o přívodní hadici nebo netěsnosti spotřebiči, tento systém si s nimi hravě poradí. Zaručená je doživotní garance této výhodné funkce a to po celou dobu životnosti myčky nádobí.

 

Parametry produktu

Základní parametry

 • Maximální hlučnost 44 db
 • Třída energ.účinnosti A +++
 • Počet programů 8
 • Třída účinnosti sušení A

Další vlastnosti

Značka: Siemens
? Smart: Ne

Fyzické vlastnosti a barva

Šířka: 60 cm
Výška: 84,5 cm
Hloubka: 60 cm
Hmotnost: 55 Kg

Hlučnost

Maximální hlučnost: 44 db

Energetické údaje

? Třída energ.účinnosti: A +++
Spotřeba vody na cyklus: 9,5 L
Celková spotřeba: 0,83 kWh
Třída účinnosti sušení: A
Roční spotřeba energie: 237 kWh
Roční spotřeba vody: 2660 L

Funkce

? Dětská pojistka: Ano
Počet programů: 8
? Odložený start: Ano
Doba cyklu: 195 min.
? AquaStop funkce: Ano
Počet souprav nádobí: 14
AquaSensor funkce: Ano
Indikace zbývajícího času: Ano

Další parametry

? Smart (ovládání mobilem): Ne

Ostatní

Kód produktu: SN258I01TE

Všechny parametry

Recenze Siemens SN258I01TE

Hodnocení zákazníků

100 % Ohodnotil 1 zákazník, který si produkt zakoupil.

Pro vložení Vašeho hodnocení se prosím přihlaste nebo registrujte.

Vera, 27.12.2018

Dobře myje

 • Vyborny
 • Zadne

Příslušenství k Siemens SN258I01TE