Siemens SN23EI14CE

Zobrazit


Myčka nádobí, Energetická třída C, Kapacita 13 sad nádobí, Spotřeba energie: 74 kWh na 100 cyklů, Maximální hlučnost: 44 dB, Spotřeba vody 9,5 na mycí cyklus, Počet programů: 6, Automatické otevírání dveří: Ano, Výška: 84,5 cm, Šířka: 60 cm, Hloubka: 60 cm. Více info


Cena 14 990 Kč

Sleva 6 % z předcházející ceny: 15 990 Kč Zobrazit nápovědu

Přihlásit se / Registrovat se a získat 150 Kč zpět na další nákup: Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

4,5 / 5

80% Kvalita
Výborná

80% Hodnota za peníze
Výborná

2 dva nákupy

Zobrazit 2 recenze

Popis produktu

Myčka nádobí Siemens SN23EI14CE se stane spolehlivým pomocníkem v každé domácnosti. V antikorozním provedení s povrchovou úpravou Antifingerprint skvěle zapadne do jakékoliv kuchyně. Účinně umyje až 13 jídelních souprav na jeden mycí cyklus. K dispozici je 6 programů a 4 speciální funkce: Vzdálené zapnutí, Intensive Zone, Poloviční náplň a VarioSpeed Plus on demand. Je také vybavena funkcemi AquaSensor, Load Sensor, iQdrive, AutoOpen dry, dávkovacím asistentem a samočisticím filtračním systémem. Nechybí technologie AquaStop - doživotní záruka na škody způsobené vodou. Maximální dosahovaná hlučnost je 44 dB.

Siemens SN23EI14CE

Myčka nádobí Siemens SN23EI14CE disponuje dostatečně velkou kapacitou, a to pro 13 jídelních souprav nádobí, díky čemuž tak můžete najednou a bez námahy umýt velké množství nádobí. Pro optimální výsledky mytí spotřebuje pouze 9,5 litrů vody. Potěší také tichým provozem - dosahuje hlučnosti jen 44 dB.

Programy a speciální funkce

 • 6 programů: Eco 50 °C, Auto 45 °C - 65 °C, Intenzivní 70 °C, Hodinový 65 °C, Krátký 45 °C, Předmytí
 • 4 speciální funkce: Vzdálené zapnutí, Intensive Zone, Poloviční náplň, VarioSpeed Plus on demand
 • Program péče o myčku: Machine Care
 • Silence on demand (prostřednictvím aplikace Home Connect)

Vnitřní vybavení

Vnitřek myčky je vybaven koši Flex a příborovou zásuvkou VarioDrawer, které nabízí flexibilitu a snadné používání, ať už při vkládání nebo vykládání nádobí.

Najdete tam:

 • Koše Flex
 • Příborová zásuvka VarioDrawer
 • Kolečka s nízkým třením ve spodním koši a ve třetí úrovni vkládání
 • Zarážka proti vykolejení spodního koše
 • 3 výškově nastavitelné polohy horního koše pomocí systému RackMatic
 • 2 řady sklopných trnů pro talíře v horním koši
 • 4 řady sklopných trnů pro talíře ve spodním koši
 • 2 výklopné etažéry pro šálky v horním koši
 • 2 výklopné etažéry pro šálky ve spodním koši

VarioSpeed Plus on demand

Zvolením této oblíbené funkce si zkrátíte čas téměř každého mycího programu. Navíc bude nádobí umyto a vysušeno až 3× rychleji! Nádobí bude optimálně čisté, zářivé a suché zároveň. Toto urychlení můžete zapnout kdykoli, i v průběhu již spuštěného programu, a dokonce i na dálku když nejste doma, pomocí aplikace Home Connect.

Jednoduché ovládání

Tuto myčku můžete ovládat a kontrolovat odkudkoliv, a to pomocí aplikace Home Connect (kompatibilní s iOS a Android). S aplikací můžete jednoduše vybrat ten ideální program a přídavnou funkci pro dané nádobí a spustit tak myčku odkudkoliv a kdykoliv chcete. Díky tomu tak máte jistotu, že vaše nádobí bude čisté a připravené přesně tehdy, kdy potřebujete.

Přehled o stavu vaší myčky

Vyčkávání, až vaše inteligentní myčka skončí proces mytí, může být ztrátou času a způsobovat zbytečný stres. Home Connect přivede vaši mysl ke spokojenosti a pomůže vám být produktivnější ve využívání času. Pokud si to přejete, vaše myčka vám může zasílat automatické oznámení do vašeho mobilního zařízení a pohodlně vás tak informovat o aktuálním stavu programu myčky, stejně jako o dalších užitečných informacích. Zvládejte snadněji více věcí najednou, ať už doma nebo venku.

Jednoduše vyberte a spusťte

Aplikace Home Connect s funkcí lehkého startu (Easy Start) odstraní pochybnosti a doporučí vám vždy ten správný program - přímo z vašeho mobilního zařízení. Pokaždé a s každým mytím. Jediná věc, kterou potřebujete udělat, je zadat do vaší aplikace Home Connect stupeň znečištění, druh a množství nádobí, které má být umyto. Tak můžete jednoduše vybrat ten správný program a dosáhnout perfektní výsledky, cyklus za cyklem.

Počítadlo tablet

Další užitečnou funkcí je počítadlo tablet, které vám poskytne více pohodlí a klidu. Jednoduše stačí zaznamenat do aplikace kdy jste zakoupili tablety do myčky a později můžete zkontrolovat zbývající množství. Samozřejmě si to umíte zkontrolovat odkudkoliv prostřednictvím aplikace Home Connect. Když se vám zásoby míjejí, aplikace vám zobrazí oznámení a připomene vám abyste je dokoupili.

AutoOpen Dry

Další výhodou myčky je, že disponuje funkcí automatickým otevíráním dveří AutoOpen Dry. Během procesu sušení se dveře myčky same automaticky otevřou, což umožní přirozené schnutí nádobí. Díky automatickému otevírání dveří bude vaše nádobí spolehlivě suché a zároveň také šetří energii.

Bezpečnostní systém AquaStop

Díky bezpečnostnímu systému AquaStop je zaručena doživotní záruka vůči škodám způsobeným vodou. AquaStop zabraňuje vzniku jakýchkoliv škod, které voda způsobila. Ať už půjde o přívodní hadici nebo netěsnosti spotřebiče, tento systém si s nimi hravě poradí. Zaručená je doživotní garance této výhodné funkce a to po celou dobu životnosti myčky nádobí.

Motor iQdrive

Nižší spotřeba energie při stejném výkonu, krátký program s perfektními výsledky mytí a navíc vždy příjemně tichý při jakémkoli programu - to vše není pro motor iQdrive žádný problém. A k tomu všemu má ještě jednu výhodu: minimální opotřebení.

IntensiveZone

Rozhodnete-li se pro přídavnou funkci IntensiveZone, zvýšíte tak tlak na tryskách v dolním koši. Oceníte ho zejména při velmi špinavém nádobí. Nádobí nacházející se v horním koši bude nadále myto jemně a šetrně.

Dávkovací asistent

Čisticí tableta spadne přímo do malé záchytné misky díky dávkovacímu asistentu. Přesně mířený proud vody ji rychle rozpustí. Detergent je tak rovnoměrně distribuován do celého prostoru myčky a proto máte vždy zajištěny optimální výsledky mytí.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Maximální hlučnost 44 db
Počet programů 6
Počet souprav nádobí 13
Třída energetické účinnosti 2021 C

Návody a manuály

Hodnocení

4,5 / 5

2 recenze Siemens SN23EI14CE

80% Kvalita
Výborná

80% Hodnota za peníze
Výborná

Zuzana

20. 3. 2022

Celkové hodnocení

Kvalita Výborná

Hodnota za peníze VýbornáKateřina

1. 8. 2021

Celkové hodnocení

Kvalita Nehodnocené

Hodnota za peníze Nehodnoceno


 • elegantní vzhled s přehledným výrazným panelem
 • snadné ovládání
 • velmi tichý chod
 • ČISTÉ nádobí i při kratších programech
 • méně obvyklé horní síto na příbory (košík není)

S ohledem na krátkou dobu provozu je brzy na chvalozpěvy. Jedná se o moji čtvrtou myčku, v porovnání s předchozími jsem zatím velice spokojená.