Siemens LF97BCP50


Prostorový odsavač par, Maximální výkon odsávání: 726 m3, Maximální hlučnost: 54 dB, Třída energetické účinnosti: A, Celková spotřeba: 32 kWh, Počet rychlostí: 5, Materiál: nerez, Výška: 74,4 cm, Šířka: 89,8 cm, Hloubka: 60 cm. Více info


Cena 19 990 Kč

Přihlásit se / Registrovat a získat zpět na další nákup : 200 Kč Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

Popis produktu

Prostorový odsavač par Siemens LF97BCP50 v nerezovém provedení je zařazen do energetické třídy A. Jeho maximální výkon odsávání dosahuje 443 m³/hod. a při intenzivním stupni 726 m³/hod. Nabízí 3 stupně nastavení výkonu + 2 intenzivní. Intenzivní stupeň má automatické zpětné nastavení. Doběh ventilátoru 10 minut. Digestoř je vhodná pro montáž do prostoru nad varnou zónu. Dotykové ovládání TouchControl je velmi jednoduché a intuitivní. Pracovní prostor pod odsavačem par Siemens LF97BCP50 zpřehledňuje LED osvětlení s funkcí softLigt s postupným zhasínáním a rozsvěcováním. K dispozici má i praktický ukazatel nasycení tukového filtru. Tukový filtr je kovový a jeho čištění je možné i v myčce nádobí.

 

 

Elegantní design

Prostorový odsavač par Siemens LF97BCP50 je vhodný obecně pro montáž do prostoru nad varnou desku. Odsavač dokonale zapadne téměř do každé moderní kuchyně a zároveň zajistí efektivní ventilaci vzduchu, která vás téměř nebude obtěžovat. Maximální hlučnost při odtahu dosahuje 54 dB, při intenzivním stupni 65 dB a při recirkulaci 71 dB, při intenzivním stupni 75 dB. S digestoří si můžete být jisti, že při vaření nebudete cítit nepříjemné pachy. Tento výkonný ostrůvkový odsavač par vás překvapí svým designem a nadstandardním výkonem.

  •     Výkon odsávání 726 m³/hod. účinně odstraní pachy a výpary vznikající při vaření.
  •     LED osvětlení zajistí dokonalý přehled a příjemnou atmosféru při přípravě jídel.
  •     Nízká provozní hlučnost 54 dB.
  •     Intenzivní stupnice je účinná při silnějším kouři, automaticky se vypne po 6 min. provozu.
  •     Intuitivní ovládání TouchControl je velmi pohodlné a jednoduché.

Výkon odsavače par

Výkon digestoře by měl odpovídat minimálně desetinásobku objemu místnosti, ze které má odvádět výpary. Pokud máte kuchyň propojenou s obývacím pokojem, musíte započítat oba pokoje. Stejně důležité je i umístění odsavače nad varnou plochou. Podle norem by měl být odsavač umístěn minimálně 55 cm nad elektrickou varnou deskou a 65 cm nad plynovou varnou deskou. Digestoř nabízí 3 stupně výkonu + 2 intenzivní, které si nastavíte pomocí ovládacího panelu TouchControl. Maximální výkon odsávání dosahuje při odtahu do komína 443 m³/hod. a při intenzivním stupni 726 m³/hod. a při recirkulaci 331 m³/hod. a při intenzivním stupni 390 m³/hod. Pracuje s maximální hlučností 54 dB, při intenzivním stupni 65 dB. Jeho provoz je možný s odtahem do komína nebo v režimu recirkulace. Průměr odtahu digestoře je 150 mm. Díky tomu je odsávání důkladné i v případě vaření na všech varných zónách.

Optimální pro jednoduché vaření

Design odsavače je velmi elegantní a vhodný do téměř každé kuchyně. Zkonstruován je velmi efektně v nerezovém provedení, což mu dodává netradiční a originální vzhled. Díky důmyslnému designu odsávacího komínu budou mastnota a pach z vaší kuchyně odstraněny mimořádně rychle. Je vhodný pro montáž nad varnou zónu na stěnu a jeho šířka je 89,8 cm. Disponuje i osvětlením pracovního místa pomocí LED 4× 1,5 W, které maximálně efektivně osvětluje pracovní plochu pod digestoří. Funkce softLight postupně zhasíná a rozsvěcuje osvětlení. Intenzitu osvětlení lze navíc nastavit podle potřeby.

Provozní způsoby

Pokud nemáte možnost v kuchyni odvést páru ven, využijte provoz recirkulace. To znamená, že výpary se po důkladném přefiltrování v digestoři vrátí zpět do místnosti jako čistý vzduch. Pro recirkulační provoz je třeba zakoupit sadu pro cirkulaci Siemens LZ53850 nebo CleanAir filtr pro cirkulaci Siemens LZ00XXP00 (zvláštní příslušenství). Vhodný uhlíkový filtr Siemens LZ53451 je třeba zakoupit zvlášť. Schopnost filtru pohlcovat pachy je ovlivněna četností jeho používání. Při standardním využívání 2-3× týdně si zachová své vlastnosti 3 měsíce. Odsavač par je vybaven i hliníkovým tukovým filtrem, který lze mýt v myčce. Chrání odsavač par, jakož i odsávací kanál před znečištěním a zachycuje mastnotu vznikající při vaření.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Maximální hlučnost 54 db
Třída energ.účinnosti A
Maximální výkon odsávání 726 m3

Návody a manuály

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Siemens LF97BCP50

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Jak pracujeme s recenzemi