Siemens LF91BUV50


Prostorový odsavač par, Maximální výkon odsávání: 597 m3, Maximální hlučnost: 62 dB, Třída energetické účinnosti: A +, Celková spotřeba: 36,8 kWh, Počet rychlostí: 5, Materiál: nerez, Výška: 4,6 cm, Šířka: 89,8 cm, Hloubka: 60 cm. Více info


Cena 27 889 Kč

Přihlásit se / Registrovat a získat zpět na další nákup : 279 Kč Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

Popis produktu

Smart prostorový odsavač par Siemens LF91BUV50 z řady IQ700 ve skleněném černém provedení je zařazen v energetické třídě A +. Jeho provoz je možný s odtahem do komína nebo s recirkulací. Maximální výkon odsávání dosahuje 597 m³ / h. a při intenzivním stupni 980 m³ / h. Průměr odtahové roury je 150 mm. CookConnect System umožňuje propojení kompatibilní varné desky s odsavačem a jeho následné ovládání přímo na varné desce. Ovládání digestoře Siemens LF91BUV50 je elektronické pomocí TouchControl displeje se 7 segmentovým ukazatelem. Inteligentní odsavač můžete také pohodlně ovládat na dálku prostřednictvím mobilního zařízení připojeného k Wi-Fi nebo dokonce i hlasem díky hlesovému asistentovi Amazon Alexa. Osvětlení varné plochy pod odsavačem par zpřehledňuje 4 x 1,5 W LED osvětlení s funkcí postupného rozsvěcování a zhasínání softLight. Výhodou je i ukazatel nasycení tukového a uhlíkového filtru, který za vás sleduje jejich potřebu výměny. Kazetové tukové filtry lze jednoduše umýt v myčce. Šířka 90 cm.

 

 

 

Priestororvý digestoř Siemens LF91BUV50

Priestororvý digestoř Siemens LF91BUV50 je vynikající možností pro odstraňování nepříjemných výparů a zápachů, které se vytvářejí během každodenní přípravy jídel v domácnosti. Pomocí něj si můžete užívat příjemně čisté a svěží prostředí ve vaší kuchyni už během vaření. Tento šikovný pomocník je velmi kvalitní a podává také skvělý výkon - odsaje až 597 m³/h. (Při intenzivním stupni 980 m³/h.). Průměr odtahu je 150 mm. Disponuje třemi výkonnostními stupni a 2 intenzivními stupněmi odsávání. S odsavačem par si můžete užívat maximální pohodlí a příjemné prostředí ve vaší kuchyni.

Přednosti:

  • Výkonný a tichý motor iQdrive s působivým sacím výkonem zajišťuje účinné odstraňování pachů a výparů z vaření.
  • Úroveň výkonu a intenzitu osvětlení lze ovládat přímo z varné desky pomocí systému cookConnect - nebo automaticky pomocí senzoru climateControl, který detekuje intenzitu páry a zápachu.
  • Domácí spotřebič, který vám dokáže naslouchat: hlasové ovládání.
  • Home Connect: vzdálený přístup ke funkcím odsavače par pomocí chytrého zařízení (tablet, smartphone).
  • Přesně vědět kdy: ukazatel nasycení filtru.

Tichý provoz s iQdrive motorem

Odsavač par obdržel do své výbavy působivý výkon, který zbaví vaši kuchyň od nepříjemného zápachu a páry. iQdrive motor pracuje přitom velmi tiše, aniž byste byli rušeni zvukem motoru. Teď už žádný hluk v kuchyni, jen příjemné vaření.

Systém cookConnect a climateControl

Váš odsavač par spolu s varnou deskou vám přinesou do vaší domácnosti dokonalou symbiózu. Jakmile začnete vařit se odsavač sám automaticky aktivuje. Na varné desce si nastavíte úroveň výkonu a světlo, nebo necháte průběh odsávání na funkci climateControl. Ta detekuje množství páry a pachů, a sama si automaticky proces odvětrávaných upraví. Vy si už jen vychutnávejte příjemně vaření!

Jednoduché ovládání

Mějte svou kuchyni pod kontrolou s jednoduchým ovládáním TouchControl. Díky němu můžete snadno ovládat úroveň výkonu či LED osvětlení pouhým stisknutím tlačítka. Funkce reaguje okamžitě a přesně, bez ohledu na to, které nastavení potřebujete. Potěší také možnost ovládání hlasem pomocí hlasového asistenta Amazon Alexa. Na to vše je třeba stáhnout si aplikaci Home Connect. Aktivujte si ji ve svém mobilu a užijte si výhody, které s sebou prináška. S Home Connect můžete dokonce kontrolovat i stav nasycení fitrů ve vašem odsavači par. Po přihlášení do aplikace zkontrolujte zanesení fitrů uhlíkem a tuky a zjistíte tak, zda je nutná jeho výměna.

Spolehlivý výkon

Co dělat v situací, kdy pára pohltí vaši kuchyni? Toho se nemusíme obávat! Komínová digestoř disponuje funkcí powerBoost s automatickým zpětným nastavením, která okamžitě aktivuje nejvyšší stupeň výkonu odsávání. Pokud detekuje snížení páry ve vzduchu, vrátí se zpět na původní úroveň. Vy si tak můžete vychutnávat vaření na plno, bez starostí.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Maximální hlučnost 62 db
Třída energ.účinnosti A +
Maximální výkon odsávání 597 m3

Návody a manuály

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Siemens LF91BUV50

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Jak pracujeme s recenzemi