Siemens LC87KEM60

16 006 Kč ? 15 990 Kč

Na splátky spočítat

Tento produkt není možné aktuálně koupit na e-shopu.

Komínový odsavač par Siemens LC87KEM60 v černém provedení je zařazen do energetické třídy B. Jeho provoz je možný s odtahem do komína nebo s recirkulací. Dotykové ovládání TouchControl s LED ukazatelem je umístěno v přední, umožňuje rychlé a pohodlné nastavení úrovně výkonu. K dispozici jsou 3 stupně výkonu a 1 intenzivní. Maximální výkon odsávání dosahuje 399 m³ / hod. při intenzivním stupni 669 m³ / hod. (Při recirkulaci 320 m³ / h. Při intenzivním stupni 398 m³ / h.) Maximální hlučnost odsavače Siemens LC87KEM60 dosahuje 60 dB.Pracovnú plochu pod digestoří zpřehledňuje LED osvětlení. Energeticky úsporný kondenzátorový motor a vysoce výkonný ventilátor s dvousměrným odsávaním umožňuje obvodové odsávání. Šířka 80 cm. Zobrazit celý popis

 • Doprava zdarma
 • Sleva

Zvažte i tento produkt

Siemens LC97FVW60

26 990 Kč

K odeslání

Komínový odsavač par Siemens LC97FVW60 v černé barvě a plochým designem se skleněným štítem. Je vhodný pro montáž na stěnu nad varné místo v kuchyni s odvětráváním nebo s cirkulací vzduchu. Odsavač…

 • Šířka: 89 cm
 • Maximální hlučnost: 69 db
 • Maximální výkon odsávání: 730 m3

Zobrazit produkt

Popis produktu

 

 

 

Výkon odsavače par

Výkon komínového odsavače par Siemens LC87KEM60 by měl odpovídat minimálně desetinásobku objemu místnosti, ze které má odvádět výpary. Pokud máte kuchyň propojenou s obývacím pokojem, musíte započítat oba pokoje. Stejně důležité je i umístění odsavače nad varnou plochou. Podle norem by měl odsavač umístit minimálně 45 cm nad elektrickou varnou deskou a 60 cm nad plynovou varnou deskou. Digestoř nabízí 3 stupně výkonu, které si nastavíte pomocí elektronického ovládanieho panelu. Maximální výkon odtahu dosahuje 399 m³/hod. a při intenzivním stupni 669 m³/hod. (Při recirkulaci 320 m³ / h. Při intenzivním stupni 398 m³ / h.). Při použití samostatně dostupné montážní CleanAir Plus sady pro cirkulaci (zvláštní příslušenství) dosahuje odsavač v cirkulačním režimu následující hodnoty: maximální normální stupeň: 349 m³/h. intenzivní stupeň: 474 m³/h. Pracuje s maximální hlučností 48/60 dB. Jeho provoz není možný s odtahem do komína nebo v režimu recirkulace. Průměr odtahu digestoře je 120/150 mm. Nejdůležitějšími přednostmi odsavače par jsou:

 •     Výkonný a tichý motor s vysokým sacím výkonem zajistí účinné odstranění výparů a pachů vznikajících při vaření.
 •     Tichý provoz: při maximálním výkonu odsavače je hlučnost minimální.
 •     Ovládání TouchControl: umožňuje rychlé a snadné nastavení úrovně odsávání a intenzity osvětlení.
 •     LED osvětlení: dokonale osvětlí pracovní prietor s nízkou spotřebou energie.
 •     Intenzivní stupeň: odstraní silný zápach rychle a efektivně.

Optimální pro jednoduché vaření

Design odsavače je velmi elegantní a vhodný do téměř každé kuchyně. Zkonstruován je velmi efektně v černém provedení, což mu dodává netradiční a originální vzhled. Mimo toho je také vybaven až 3 stupni výkonu a 1 intenzivním pomocí dotykového ovládacího panelu s digitálním displejem. Jeho výhodou je také umístění vpředu. Díky důmyslnému designu odsávacího komínu bude mastnota a pach z vaší kuchyně odstraněn mimořádně rychle. Je vhodný pro montáž nad varnou zónu a jeho šířka je 80 cm. Disponuje i osvětlením pracovního místa pomocí LED, které maximálně efektivně osvětluje pracovní plochu pod odsavačem par.

Intenzivní stupeň s automatickým zpětným nastavením

V případě, že se tvoří velké množství páry lze nastavit intenzivní stupeň powerBoost, který dočasně zvýší rychlost odsávání. Po uplynutí 6 minut se odsavač automaticky vrátí do původního nastavení.

Provozní způsoby

Pokud nemáte možnost v kuchyni odvést páru ven, využijete provoz recirkulace. To znamená, že výpary se po důkladném přefiltrování v digestoři vrátí zpět do místnosti jako čistý vzduch. Pro odsávání s recirkulací je v balení standardní sada pro instalaci s provozem recirkulace a uhlíkový filtr Siemens LZ11EKU11 (potřebný 1 kus). Schopnost filtru pohlcovat pachy je ovlivněna četností jeho používání. Při standardním využívání 2 - 3 x týdně si zachová své vlastnosti 3 měsíce. Digestoř je vybaven i kovovým tukovým filtrem. Chrání odsavač par jakož i odsávací kanál před znečištěním a zachycuje mastnotu vznikající při vaření. Jeho výměna je velmi jednoduchá.

Další vlastnosti

 •     Vysoce výkonný ventilátor s dvousměrným sáním
 •     energeticky úsporný kondenzátorový motor
 •     obvodové odsávání
 •     skleněný kryt filtru
 •     kovový tukový filtr, vhodný do myčky
 •     intenzivní stupeň s automatickým zpětným nastavením
 •     osvětlení LED 2 x 3 W
 •     pro cirkulaci vzuchu je nutná montážní sada pro provoz s cirkulací vzduchu nebo CleanAir Plus motnážna sada (zvláštní příslušenství).

Parametry produktu

Základní parametry

 • Šířka 80 cm
 • Maximální hlučnost 69 db
 • Maximální výkon odsávání 399 m3

Další vlastnosti

Značka: Siemens
? Smart: Ne
Maximální výkon odsávání: 399 m3
Počet rychlostí: 4
Počet motorů: 1
Min.vzdál.od el.var.desky: 45 cm
Min.vzdál.od plyn.var.desky: 60 cm
Výška komínu (min.): 48,4 cm
Výška komínu (max.): 77 cm
Vhodný uhl. filtr: LZ11EKU11
Potřebný počet uhl. filtrů: 1

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: černá
Šířka: 80 cm
Výška: 106,6 cm
Hloubka: 43,4 cm
Hmotnost: 17,84 Kg

Hlučnost

Maximální hlučnost: 69 db

Display/Grafika

Vestavěný displej: Ano

Materiál

Materiál: sklo

Energetické údaje

? Třída energ.účinnosti: B
Celková spotřeba: 59,4 kWh

Vzhled

Typ ovládání: elektronické
Typ digestoře: odtah+recirkulace

Filtrování

Počet tukových filtrů: 1

Funkce

Automatické spuštění: Ne

Další parametry

? Smart (ovládání mobilem): Ne

Ostatní

Kód produktu: LC87KEM60

Všechny parametry

Recenze Siemens LC87KEM60

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k Siemens LC87KEM60